PDA

View Full Version : مشکلات Gprs

Pages : [1] 2 3 4 5 6

tanha_o_dep
Sunday 18 June 2006, 10:26
شما سیم کارت های دیگران رو هم تست کردید که ایا دیگران این مشکل رو هم دارن یا فقط شما ؟

شاید این Bts که بهش وصل هستید قطع هستش Gprs?

من همه ی سیم کارت های آشنا ها رو تست کردم.اصلا آنتن gprs کامل رفته.فکر میکنم دکل در اثر اوون رعدوبرق آسیب دیده.اما نمیدونم به کجا باید بگم که یه کاری بکنن.3هفته گذشته 200 بار!!زنگ زدم به 140 اما هنوز کاری نکردن.اینجا شهر بزرگی نیست من توو تمام شهر تست کردم اما gprs هیچ جا نیست.همین که از محدوده ی شهر خارج میشم اینترنت وصل میشه چون از دکل شهر دیگه میگیره.نمیدونم چیکار کنمhttp://www.iranops.com/images/icons/icon11.gifhttp://www.iranops.com/images/icons/icon11.gif

AMIR_GTV
Sunday 21 October 2007, 23:18
gprs سیم کارتم از کار افتاده
مشکل نه از تنظیماته نه از گوشی
تمامی راه ها رو هم چک کردم
حالا پیشنهاده شما چیه؟

Abolfazl
Monday 22 October 2007, 00:21
شايد منطقه اي باشه !!
البته يكي از دوستام هم هست كه SMS ش خرابه و failed ميشه !

AMIR_GTV
Monday 22 October 2007, 01:31
نه مشکل از منطقه نیست
چون تو همون منطقه به همون گوشیه خودم با همون تنظیمات
یه سیم کارته دیگه ایرانسل میندازم خوب کار میکنه

Abolfazl
Monday 22 October 2007, 01:35
به 130 يا 140 زنگ زدين ؟!

AMIR_GTV
Monday 22 October 2007, 02:33
بله با 130 تماس گرفتم فرم پیگیری پر کردن
امروز هم یه مهندس از طرفه ایرانسل تماس گرفت مشکلو پرسید با اینکه چه کارایی کردم
اما اونم هنوز نتونست مشکلو حل کنه
گفت که بازم پیگیری میکنه تا دو سه روزه اینده بازم تماس میگیره

kami
Monday 22 October 2007, 20:40
حدود یک ماهی هست که سیم کارت خواهر من هم دقیقا همین مشکل رو داره یعنی نمیتونه به اینترنت وصل بشه و مشکل از سیم کارت هستش. حالا شانس آوردی برات فرم پر کرد و پیگیری کردند. ما که هر چقدر با 130 تماس گرفتیم یا هی گفتند دوباره گوشی رو تنظیم کن یا گفتن هنوز gprs به صورت آزمایشیه و به انحای مختلف ما رو پیچوندن یا توی آخرین تماس خانم اپراتور دیگه وقتی جواب قانع کننده ای نداشت بده گفت من نمی تونم کاری براتون بکنم!
البته من به یکی دو هفته پیش برای آقا شاهین هم میل زدم ولی ایشون هم جوابی به من ندادند.
اگر اتفاق جدیدی افتاد حتما اینجا خبر بده.

Abolfazl
Monday 22 October 2007, 20:58
چي چي آزمايشي بابا ! من الان با GPRS پست ميدم ! با اينكه اينجا تحت پوشش رسمي نيست !
ولي اينكه گفته كلا آزمايشيه چرت گفته .

kami
Monday 22 October 2007, 21:44
حالا که گفتی باهات تماس گرفتن این رو هم بگم که خیلی امیدوار نباش که اون عزیز دل مهندس بتونه کاری برات بکنه! چون اون اوایل کار ایرانسل (پارسال همین موقع ها که تازه ایرانسل به دنیا اومده بود!) که من هم یکی گرفته بودم ، زمانیکه گوشیم خاموش بود و یکی اس ام اس می زد وقتی گوشی رو روشن می کردم اس ام اس به من تحویل داده نمی شد. منم با 130 تماس گرفتم و اونا هم مشکل من رو به مهندسشون گفتن. خانم مهندس تازه نفس و پرانرژی ایرانسل که روزای اول کارش بود هم به من زنگ زد و با هم صحبت کردیم و گفت مشکلتو بررسی می کنم. خلاصه دردسرت ندم که تا یه هفته هی اون می گفت گوشیتو خاموش کن و پیامک! می فرستاد و بعد می گفت روشن کن و نمی دونم سیمکارتو توی یه گوشی دیگه بنداز و از این حرفا و آخرش هم به من گفت که مشکل از گوشیته و منم می گفتم با سیم کارت ه.ا. (ا.س. سابق) این مشکل رو نداشتم و ندارم و مشکل از طرف شماست ولی حرف حساب حالیش نمی شد و چون دیگه مغز من رو در حد اعلی خورده بود من هم گفتم شما درست می گید و از دستش خلاص شدم (واقعا خستم کرده بود!) و من هم تا چند وقت به خودم و ایرانسل فحش می دادم.
ولی شانس با من یار بود و بعد دو سه ماه این مشکل برطرف شد
احتمالا این مشکل gprs هم بعد از تموم شدن این طرح های پاییزی با وزش بادهای شدید در ایرانسل خود به خود حل بشه!

kami
Monday 22 October 2007, 21:59
چي چي آزمايشي بابا ! من الان با GPRS پست ميدم ! با اينكه اينجا تحت پوشش رسمي نيست !
ولي اينكه گفته كلا آزمايشيه چرت گفته .

توی تماس با 130 از این حرفای عجیب غریب کم نمیشنوی!
مثلا یه بار که خواهرم برای همین مشکل تماس گرفته بود اپراتوره گفت کابل های ارتباط اینترنت از طرف مخابرات چند روزی هست که قطع شده و وقتی که خواهرم بهش گفت برادرم همین الان با سیمکارتش داره از اینترنت استفاده می کنه سریع بحث رو عوض کرد و ناگهان تماس قطع شد!
من فکر کنم 5 6 بار برای حل این مشکل تماس گرفتیم ولی دریغ از یک کلمه حرف منطقی - واقعا متاسفم
البته نباید همه رو به یک چشم نگاه کرد و از افرادی مثل شاهین که بدون هیچ تعهدی برای بقیه وقت می ذارن و پیگیری می کنن تشکر کرد

MTNIrancell
Tuesday 23 October 2007, 11:12
حدود یک ماهی هست که سیم کارت خواهر من هم دقیقا همین مشکل رو داره یعنی نمیتونه به اینترنت وصل بشه و مشکل از سیم کارت هستش. حالا شانس آوردی برات فرم پر کرد و پیگیری کردند. ما که هر چقدر با 130 تماس گرفتیم یا هی گفتند دوباره گوشی رو تنظیم کن یا گفتن هنوز gprs به صورت آزمایشیه و به انحای مختلف ما رو پیچوندن یا توی آخرین تماس خانم اپراتور دیگه وقتی جواب قانع کننده ای نداشت بده گفت من نمی تونم کاری براتون بکنم!
البته من به یکی دو هفته پیش برای آقا شاهین هم میل زدم ولی ایشون هم جوابی به من ندادند.
اگر اتفاق جدیدی افتاد حتما اینجا خبر بده.

من درخواست شما ارجاع دادم ولی این مشکل برای خیلی ها جدیدا ً داره پیش میاد و مطمئن باش اگه با فرم پر کردن درست بشه حتما ً اپراتور این کار رو میکنه.

بالاخره یه جوری باید حل بشه.

MTNIrancell
Tuesday 23 October 2007, 11:17
یه بنده خدائی هر چند روز یک بار زنگ میزنه و مشکلش رو میگه ولی هنوز برطرف نشده.

سیم کارتش اعتباریه - شارژ میکنه - براش sms میاد که برو بدهیت رو بده - مبلغ بدهیش توی سیستم -50000 تومانه ، یعنی 50000 تومان بستانکاره - پروندش ، پرونده یک سیم کارت دائمی هستش - توی HLR هیچ پرونده ای نداره - توی نرم افزار اصلی شرکت سیم کارت اعتباری ثبت شده.

الان هم دیگه 2 طرفه قطع شده و می نویسه سیم غیر فعال.

اگه جای این بودید چی کاتر میکردید؟

چند روز دیگه براتون یه تیکه فیلم میگذارم از زمانی که آنتن نداشتم ولی sms میزدم و حتی یک مکالمه با مانی انجام دادم. بدون آنتن.

ایرانسل پدید آورنده ی اتفاقات عجیبه.

faridbahal
Wednesday 24 October 2007, 17:29
سیم کارتش اعتباریه - شارژ میکنه - براش sms میاد که برو بدهیت رو بده - مبلغ بدهیش توی سیستم -50000 تومانه ، یعنی 50000 تومان بستانکاره - پروندش ، پرونده یک سیم کارت دائمی هستش - توی HLR هیچ پرونده ای نداره - توی نرم افزار اصلی شرکت سیم کارت اعتباری ثبت شده.

الان هم دیگه 2 طرفه قطع شده و می نویسه سیم غیر فعال.

اگه جای این بودید چی کاتر میکردید؟
من اگه جای ایشون بودم اول همون کاری که ایشون کردن رو میکردم! زنگ میزدم 140 منتظر میشدم تا درست شه! اگه از 140 نتونستن درست کنن میرفتم دفتر ایرانسل بازم منتظر میشدم تا درست شه! اما اینکه خط کلا قطع شه برام قابل تحمل نبود! به مراجع مخابراتی مراجعه میکردم و شکایت نامه تنظیم میکردم علیه ایرانسل ! مطمئنا رگولاتوری چندان از ایرانسل خوشش نمیاد!! با این کار هم مشکلم رو برطرف میکردم هم شاید یه خسارتی هم میگرفتم از ایرانسل!!

MTNIrancell
Sunday 4 November 2007, 18:55
آقای amir_gtv مشکل شما حل شد یا نه؟

آقای amir_gtv مشکل شما حل شد یا نه؟

کامی جان فعلا مشکل بر طرف نشده
اما دارم یه کارایی میکنم
اگه جواب داد اینجا خبر میدم

شما می تونید اینجور بحث هارو یا با پیام خصوصی ادامه بدید یا از طریق چت یا میل.

AMIR_GTV
Sunday 11 November 2007, 02:08
مشکل gprs من حل شد
تنها کاری که کردم این بود که مبلغ بدهی که داشتم از 20هزار تومن
اوردمش پایین تر همین
اما وقتی که مبلغ بازم میره بالا قطع میشه
مشکل من که این توری حل شد
حالا شما ببینین چی میشه

ali-kh
Monday 12 November 2007, 02:05
سلام
من ساکن شهرستان خوی از استان آذربایجان غربی هستم
و الان مدت 3 هفته هست که سرویس gprs در این شهرستان قطع شده است
ایا این مشکل در جاهای دیگه هم هست یا از شهر ما هستش برای رفع این مشکل چی کار میشه کرد؟

shyhan
Tuesday 13 November 2007, 12:43
آقا زیاد ناراحت نباش من لاهیجان هستم الان 1 ماه و 20 روز هست که لاهیجان و شرق گیلان gprs قطع هست هر چه قدر هم پیگیری میکنیم فقط میگن که خرابی داریم و میگن که انشالله درست میشه من علتش رو فهمیدن اینا دیدن که برای اینکه به ملت 5 شنبه جمعه gprs مجانی بدیم بییام مال یه سری رو قطع کنیم تا باقی استفاده کنن و شبکه با اشکال مواجه نشه قطعی هاش هم افتاد واسه ما

saeedjjjj
Tuesday 13 November 2007, 23:23
سلام اگر واقعا این پیغام من به گوش مسعولین ایرانسل می رسه ما 3 ماه این مشکلو داریم و هیچ کس به مشکل ما رسیدگی نمی کنه

Abolfazl
Wednesday 14 November 2007, 00:33
اصفهان هم 2-3 روزه داره هي قطع و وصل ميشه !!

من علتش رو فهمیدن اینا دیدن که برای اینکه به ملت 5 شنبه جمعه gprs مجانی بدیم بییام مال یه سری رو قطع کنیم تا باقی استفاده کنن و شبکه با اشکال مواجه نشه قطعی هاش هم افتاد واسه ما
نه عزيز من !
پهناي باند رو ميتونه افزايش بده ! تو بعضي شهر ها مشكل پيدا كرده وگرنه عمدي نيست كه !!

Abolfazl
Wednesday 14 November 2007, 00:34
دوست عزيز فعلا از مسئولين اينجا خبري نيست ! شما ميتوني با 130 يا 140 يا نمايندگي شهرتون تماس بگيري !

mostafaeshghi
Wednesday 14 November 2007, 01:24
سلام اگر واقعا این پیغام من به گوش مسعولین ایرانسل می رسه ما 3 ماه این مشکلو داریم و هیچ کس به مشکل ما رسیدگی نمی کنه

دوست عزیز من خودم چندین بار از جی پی آر اس در شهر قم و مخصوصا دانشگاهمون (پردیسان) استفاده کردم. آریا اینفو هم در شهرهای کوچک نیازی نیست و به جز تهران در شهر دیگری این سرویس وجود ندارد (که چیزه قابل اهمیتی هم نیست)

مصطفی عشقی

shyhan
Wednesday 28 November 2007, 16:53
آقا خبر خوش امروز7/9/1386 ساعت 14:47 Gprs لاهیجان  وصل شد البته پس از 2 ماه و اندی قطع بودن

Vahooli
Wednesday 28 November 2007, 22:13
مبارک باشه ! ما که اصفهان داغونه GPRS امون !

sinaamini
Thursday 29 November 2007, 11:52
در کرمان سرعتش در حد dial up است ولی پنج شنبه جمعه تعطیله! آخه چرا ایرانسل با اینکه می دونه ظرفیت ارائه gprs رایگان رو آخرهفته نداره
می گه رایگان؟شاید یکی یه کار واجب داشت ولی چون خیلی شلوغه اصلا کار نمی کنه! مثلا کسی که طرح طلایی فعال کرده چه گناهی داره؟
یا ظرفیتشو ببره بالا بعد بگه رایگان یا اصلا رایگان نکنه!واقعا مسخره است

IMMOЯTAL
Friday 30 November 2007, 04:24
من چهارشنبه شب ها فقط ميتونم از اينترنت استفاده كنم..
پنج شنبه و جمعه كه واسه من افتضاحه.. يه سايتي كه ميخوام وارد بشم يه اروره خاصي ميده نميدونم چرا؟؟.. ولي چهارشنبه شب ها اين مشكل رو ندارم..

sinaamini
Saturday 1 December 2007, 11:45
یک اتفاق جالب!من امروز هر چی سعی کردم به gprs متصل بشم یک صقحه سفید می اومد که get way not replay? host error?,...
رفتم تو تنظیماتش پراکسی که اونجا بود(به طور اتوماتیک وقتی تنظیمات ارسال می شه یه پروکسی هم داره) اونو غیر فعال کردم
درست شد!البته سرعتش افتضاحه!طرح طلایی فعال کردم شاید برم حذفش کنم!جلوی ضررو از هر جا بگیری سوده!

Abolfazl
Saturday 1 December 2007, 12:24
نه منم طرح طلايي دارم فقط پنجشنبه و جمعه سرعتش كمه !! http://qsmile.com/qsimages/36.gif
قبول كنيد كه بار زيادي روش هست تو اين دو روز !! http://qsmile.com/qsimages/38.gif

saeedjjjj
Sunday 2 December 2007, 02:09
دوست عزیز در مورد areo info تمام شهر ها اگر اشتباه نکنم کار می کنه ضمنن شما که می گی من از gprs استفاده می کنم حتما خودت دیدی چقدر قطع و وصل می شه

ramin_S
Sunday 2 December 2007, 15:22
در کرمان سرعتش در حد dial up است ولی پنج شنبه جمعه تعطیله! آخه چرا ایرانسل با اینکه می دونه ظرفیت ارائه gprs رایگان رو آخرهفته نداره
می گه رایگان؟شاید یکی یه کار واجب داشت ولی چون خیلی شلوغه اصلا کار نمی کنه! مثلا کسی که طرح طلایی فعال کرده چه گناهی داره؟
یا ظرفیتشو ببره بالا بعد بگه رایگان یا اصلا رایگان نکنه!واقعا مسخره است

منم همین نظر را دارم که چرا 5شنبه و جمعه مجانیه
هیچ کس نمی تونه استفاده کنه
حداقل یه ساعت از شب را مشخص می کردن
مثلا 3 تا 6
تو مشهد روزای عادی ((غیر از 5شنبه و جمعه )) سرعت تا دو برابر dial up می رسه

امیدوارم این طرح تمدید نشه

Vahooli
Sunday 2 December 2007, 17:43
بازم خوبه شما GPRS دارید و هر وقت رو صفحتون نگاه کنید آرمشا می بینید و بازم می نالید ! ما چی بگیم الان یک ماهه وضعش داغونه هیچ کس گوشش بدهکار نیست ....

sinaamini
Sunday 2 December 2007, 23:37
طرح طلایی رو غیر فعال کردم!gprs افتضاحه!اصلا به درد نمی خوره!یه دفعه قطع می شه آخر هفته هم که تعطیله.

nish
Tuesday 4 December 2007, 14:54
حدود سه هفته است که توی استان یزد سیستم جی پی آر اس دچار مشکل شده یا کانکت نمیشه یا اینکه پس از کانکت شدن اطلاعاتی رد و بدل نمیشه مشکل از گوشی یا سیم کارت نیست چون طی چند روز گذشته که تهران بودم به راحتی از اینترنت استفاده میکردم با 130 هم تماس گرفتم و جواب درست حسابی ندادند این یک مشکل مشکل دیگر هم این است که به هیچ عنوان با تلفن ثابت نمی توان با مرکز خدمات تماس گرفت و زمانی که شماره مرکز خدمات گرفته می شود بوقی شبیه آژیر شنیده می شود که حاکی از خطای شماره گیری است
خوب با توجه به اینکه شرکت ایرانسل یک شرکت خصوصی است نه عمومی رفع مشکل شبکه باید قاعدتا به دور از بروکراسی و سریع باشد به هر حال از پاسخگویی شما ممنون خواهم شد    

Vahooli
Tuesday 4 December 2007, 15:12
حدود سه هفته است که توی استان یزد سیستم جی پی آر اس دچار مشکل شده یا کانکت نمیشه یا اینکه پس از کانکت شدن اطلاعاتی رد و بدل نمیشه مشکل از گوشی یا سیم کارت نیست چون طی چند روز گذشته که تهران بودم به راحتی از اینترنت استفاده میکردم با 130 هم تماس گرفتم و جواب درست حسابی ندادند این یک مشکل مشکل دیگر هم این است که به هیچ عنوان با تلفن ثابت نمی توان با مرکز خدمات تماس گرفت و زمانی که شماره مرکز خدمات گرفته می شود بوقی شبیه آژیر شنیده می شود که حاکی از خطای شماره گیری است
خوب با توجه به اینکه شرکت ایرانسل یک شرکت خصوصی است نه عمومی رفع مشکل شبکه باید قاعدتا به دور از بروکراسی و سریع باشد به هر حال از پاسخگویی شما ممنون خواهم شد    

دقیقا اصفهان هم همین مشکلاتا داره یک ماهه GPRS قطعه و تماس از ثایت به خدمات مشترکین غیر ممکن !!! این جا هم جواب نمیشه گرفت ...

MTNIrancell
Thursday 6 December 2007, 16:21
این آقا شاهین دیگه اینجاها نمی آد؟

بالا بردن سطح کیفی خدمات نیاز به زمان داره.

گیلان 45 روز GPRS قطع بود ولی الان تا اونجایی که می دونم هیچ مشکلی در این زمینه نیست.

متأسفانه ما از ایرانسل کیفیت بالا می خواهیم ولی حاضر نیستیم چند وقتی رو برای ارتقاء سطح کیفی خدمات صبر داشته باشیم.

همه خوب می دونند که از ائایل ماه رمضان تا 1 ماه بعدش در بسیاری از شهر ها یکی از افتضاخ ترین خدمات ایرانسل SMS بود.
علنا ً از ساعت 14 تا 2 بامداد ارسال sms یک معجزه بود ولی بعد از یک زمان طولانی این مشکل نه تنها حل شده بلکه رضایت خیلی از مشترکین رو بدست آورده.

پس اگه 3 هفته GPRS در شهر شما به طور همگانی قطع شده این موضوع فقط برای ارتقاء و نصب تجهیزات جدید هستش.

اسم تاپیک رو از مشکلی که تکنسین های ایران سل هنوز نتونستن درست کنند به مشکلات GPRS تغییر میدم.
و با تاپیک دیگه ی مشکلات GPRS ادغام می کنم.

peyman18
Friday 7 December 2007, 13:43
کمک من از شیراز هستم گوشی من ان 73 هست نمیتونم به جی پی ار اس کانکت بشم تنظمات رو هم گرفتم سیو هم کردم هنگامی که میخوام به وصل شم ارور میده ;Connection not available

MTNIrancell
Friday 7 December 2007, 18:45
کمک من از شیراز هستم گوشی من ان 73 هست نمیتونم به جی پی ار اس کانکت بشم تنظمات رو هم گرفتم سیو هم کردم هنگامی که میخوام به وصل شم ارور میده ;Connection not available

شما اگر 1 پست هم میدادی ما جواب میدادیم.(به جای 4 تا)

مطمئنا ً پنجشنبه و جمعه که رایگانه امتحان کردی و به خاطر شلوغی شبکه بوده.
روزهای دیگه امتحان کن و اگه مشکل داشتی با تنظیماتی که توی سایت نوشته شده گوشیت رو چک کن.
اگه مشکل داشتی بگو تا بچه ها بیشتر کمکت کنند.

تنظیمات دستی GPRS (http://irancell.ir/Layer2/?id=73)

peyman18
Saturday 8 December 2007, 01:56
سلام هنگام اتصال به gprs ارور Connection available میده کمک کنید من شهر شیراز هستم گوشی من ان 73 تنظمات رو هم گرفتم و سیو کردم. ثبت نامم هم کامل شده

Vahooli
Sunday 9 December 2007, 17:37
شاهین - شهاب عزیز آقا شما ها نمی تونید یه پیگیری کنید ببینید جریان این قطعی GPRS اصفهان طی این یک ماهه برای چیه ؟! آخه اگه مشکل بود که یک هفته ای درست بود دیگه ! الان 40 روزه اصفهان GPRS نداره ! شاید هم اصلا خبر ندارن ! من خودم با یکی از مهندسای شرکت اریکسون اصفهان که مسئل شبکه اصفهان بود حرف زدم گفت قطعی GPRS ربطی به شبکه اصفهان نداره ! پس حتما تهران مشکل داره ! خواهشا شما بهشون بگید و بگید بابا الان 40 روزه !!! منتظریما ...!!! حتما چیزی هست که ما نمی دونیم ....

MTNIrancell
Monday 10 December 2007, 00:06
شاهین - شهاب عزیز آقا شما ها نمی تونید یه پیگیری کنید ببینید جریان این قطعی GPRS اصفهان طی این یک ماهه برای چیه ؟! آخه اگه مشکل بود که یک هفته ای درست بود دیگه ! الان 40 روزه اصفهان GPRS نداره ! شاید هم اصلا خبر ندارن ! من خودم با یکی از مهندسای شرکت اریکسون اصفهان که مسئل شبکه اصفهان بود حرف زدم گفت قطعی GPRS ربطی به شبکه اصفهان نداره ! پس حتما تهران مشکل داره ! خواهشا شما بهشون بگید و بگید بابا الان 40 روزه !!! منتظریما ...!!! حتما چیزی هست که ما نمی دونیم ....

مثل گیلان که 45 روز قطع بود باید صبر کنید.
از دست ما کاری ساخته نیست.

amirlovely
Thursday 13 December 2007, 01:35
سلام
ماله تبريزم الان 15 روز داره ميشه قطعه
پس اقا شاهين مشكل از كجاست از ايرانسل يا جاي ديگه ؟؟؟

peyman18
Thursday 13 December 2007, 14:13
شیراز که وصل بود من دیروز با سیم کارت دوستم امتحان کردم سرعت هم خوب بود سریع هم کانکت شد ولی سیم خودم که مشکل داره هیچی کاری هم نمیکنند هر چی هم زنگ میزنم بی فایده هست تا امروز فقط دو تا کارت شارژ بابت تماس با بخش پشتیبانی حروم کردم آخه بعضی وقت بعد از چند دقیقه قطع میشی که باید از اول بگیری شاید 10 بار هر رفعه چند دقیقه وصل هستی ولی یک دفعه قطع میشه سیم های 0936 کلا مشکل دارن

Gigili
Thursday 13 December 2007, 19:24
تو تهران تو جایی که وضعش خوبه من نتونستم یه ایمیل با 300k فایل رو بفرستم.. قطع و وصل بودنش چه فایده داره وقتی در مواقع لزوم نمیتونی ازش استفاده کنی...

Gigili
Thursday 13 December 2007, 19:27
اگه کاربران اینو درک میکردن که GPRS مال گوشیه، و نمینشستن با کامپیوتر هی داونلود کنن، الان کمبود پهنای باند نداشتیم... نمونه بارزش 5شنبه و جمعه هاست. تعطیل تعطیل....

MTNIrancell
Thursday 13 December 2007, 22:06
سلام
ماله تبريزم الان 15 روز داره ميشه قطعه  
پس اقا شاهين مشكل از كجاست از ايرانسل يا  جاي ديگه ؟؟؟

از ایرانسله
دارن روی شبکه کارهایی انجام می دن

hamid_c
Friday 14 December 2007, 00:44
دوستان من یه سیم کارت اعتباری 0936 دارم.از وقتی هم که گرفتم نتونستم حتی یبارم کانکت شم.ثبت نامم که تکمیله تنظیماتشم درسته.اگه می شه یکی بگه مشکل از کجاست؟من باید چکار کنم؟من ایرانسل رو واسه خاطر GPRS گرفتم.مشکل از خط های 0936 هست؟این مشکل کی برطرف می شه؟

ماني
Friday 14 December 2007, 01:12
منم شنيدم 936 ها مشكل دارند ولي هنوز
خط 936 نديدم امتحان كنم

شما با گوشي هاي مختلف امتحان بكن
همچنين منطقه يا شهره ديگه اي رو هم امتحان كنيد
اگر درست نشد ميتونيد زنگ بزنيد 140 براتون فرم
پر كنند يا به آقا شاهين ايميل بزنيد

ebrahim202003
Saturday 15 December 2007, 01:55
بالاخره قطعی های GPRS به تهران هم رسید ، پنجشنبه و جمعه سمت ما به کل قطع بود ( منطقه 5 ، شهران ، دهکده ، جنت آباد و ...

انگار کلیه دکلهایی که Location area code شون 13525 بود قطع بود چون من 5-6 تا دکل با این کد رو دیدم که قطع بود

این 13525 کد منطقه غرب ( 5 ) از اشرفی اصفهانی تا دهکده و گلهاست ، ومثلا اشرفی تا آخر مرزداران 13625 و مناطق دیگه هم این کد فرق میکنه

این کد رو همراه با Cell ID دکلها رو می تونید با برنامه هایی از قبیل cell track و phone info در گوشی خود ببینید و فعلا انگار سیمبینش موجوده

خیلی جالبن حتی می تونید متوجه بشید که الان دارید از کدوم 3 سکتور دکل تحت پوششتون آنتنو می گیرید .

خدا کنه هر چه زودتر مشکل gprs هم حل بشه ، شایدم می خوان سرعتشو به 48 k برسونن وای چقدر خوب میشد

بچه ها اونایی که تست کردن و گوشیشون EDGE ی کلاس 10 داره بگن ماکسیمم تا چند k گرفتن ؟ ؟ ؟
من خودم تا 12 k رو گرفتم

ranaactive
Saturday 15 December 2007, 15:40
الان که نه MMS داریم نه GPRS شده یه شبکه موبایل کاملا معمولی !
نه من از GPRS استفاده می کنم کی گفته شده شبکه معمولی.من هم چت کردم هم دانلود و هم iran-GPRS استفاده کردم.
اون MMS هم که قطع شد به خاطر بی جنبه بازی های یه عده بود....

Vahooli
Saturday 15 December 2007, 15:58
الان که نه MMS داریم نه GPRS شده یه شبکه موبایل کاملا معمولی !
نه من از GPRS استفاده می کنم کی گفته شده شبکه معمولی.من هم چت کردم هم دانلود و هم iran-GPRS استفاده کردم.
اون MMS هم که قطع شد به خاطر بی جنبه بازی های یه عده بود....

بله می دونم اما خوب شهر ما الان این وضع رو داره منم اون زمان که GPRS داشتیم خیلی کارا کردم البته خوب درست میشه دیگه . اون استفاده از Iran-GPRS هم خیلی کار خوبی میکنید  http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/4.gif!

MTNIrancell
Saturday 15 December 2007, 20:24
منم شنيدم 936 ها مشكل دارند ولي هنوز
خط 936 نديدم امتحان كنم

شما با گوشي هاي مختلف امتحان بكن
همچنين منطقه يا شهره ديگه اي رو هم امتحان كنيد
اگر درست نشد ميتونيد زنگ بزنيد 140 براتون فرم
پر كنند يا به آقا شاهين ايميل بزنيد

برای مشکل GPRS ایمیل نزنید
چون از طریق تعداد تماس های دریافتی بابت این موضوع پیگیری انجام میشه.

حتما ً زنگ بزنید.

MTNIrancell
Sunday 16 December 2007, 22:46
در حال حاضر سرویس GPRS برای تمام خطوط اعتباری و دایمی در شهرستان مشهد قطع میباشد.

ranaactive
Monday 17 December 2007, 15:05
توی خود تهران هم زیاد خوب نیست
تا جمعه خوب بود ولی الان یه خورده مشکل پیدا کرده.
صفحه جدید وا نمیکنه...
error میده....
آخر هر ماه انگار باید این مشکلات رو داشته باشهhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/37.gif

mehdi_s82
Wednesday 19 December 2007, 19:14
من امروز یه سیم کارت خریدم، ولی GPRS موقتا" قطع هستش ! همیشه از این مشکلات داره ؟ پشیمون شدم از خریدنشhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/14.gif

Vahooli
Thursday 20 December 2007, 02:47
شاهین جان از این GPRS چه خبر ! دیوونم کرده ! 45 روزه قطعه ! جدی خود شرکت رو خودش نمیاره ؟ یا اعلامیه نمیده که آقا بزودی فلان جا درست میشه ! آخه تاکی می خوان تجهیزات نصب کنن ! شما نمیشه بیشتر پیگیری کنید ؟ هی گزارش بدید بهشون ؟

Dr.SaeiD
Saturday 22 December 2007, 00:51
:( ای خدا !!!

یه سیم کارت واسه یه بنده خدایی گرفتم ! ثبت نامشم تکمیل شد و همه چیز OK .. اما .....

اصلا" از GPRS نمیتونم استفاده کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!! تو گوشی خودمم میزارم که تنظمیاتش انجام داده شده

بازم میگه اتصال مشکل داره با اپراتور تماس بگیر و از این حرفا !!! با سیم کارت خودم کار میکنه اما با این سیم کارت نهههه !!

به 140 تماس گرفتم تا میگفتم مشکل رو می گفت صبر کنین یه لحظه ! بعد قطع می کرد !!!!!!!

به این آقا شاهین هم گفتم خودشو راحت کرد گفت منطقه شما حتما مشکل داره !! گفتم با سیمکارت خودم استفاده میکنم !! و دیگه

جوابمو نداد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیکار کنم حالا ؟!

ماني
Saturday 22 December 2007, 03:40
پنجشنبه و جمعه GPRS به خاطر رايگان بودنش كلا مشكل داره
ولي از يك شنبه امتحان كن ببين چطوره ؟

hamid_c
Sunday 23 December 2007, 14:02
بابا پس این ایرانسل کی می خواد مشکل GPRُُS خطوط 0936 رو درست کنه؟اصلا این مشکل بررسی می کنن؟حدود 1-2 ماهه که سیم کارت رو گرفتم نتونستم یبارم وصل شم.همه کارم کردم.مشکل از منطقه هم نیست.آقا سعید واسه شما هم 0936 هست؟

ماني
Sunday 23 December 2007, 16:28
فكركنم GPRS مشكل داره چون از جمعه تا الان نتونستم كانكت بشم
و پيغام ميده كه تنظيمات درست نيست
احتمالا دارند براي قيمت گذاري جديد سيستم رو
آپديت ميكنند

Tehranshahr
Monday 24 December 2007, 23:27
از شنبه سرعت GPRS افتضاح شده

خیر سرشون ازرونش کردن و همزمان با اون معلوم نیست چه بلایی سر GPRS آوردن ، 5شنبه که رایگان بود من یک تست زدم سرعتش 10KB/s بود ولی حالا که پولیه تعطیله!

Vahooli
Tuesday 25 December 2007, 12:46
امروز گفتم خوبه زنگ بزنیم به 140 و 130 تا به گفته ی آقا شاهین و مانی بهتر شه که مشکلمون و اونجا بگیم اما چی شد ؟! تا دکمه ی 0 را می زدم که به اپراتور وصل شم و اون خانوم هم می گفت شما به اپراتور وصل می شوید تماس قطع می شد !!! چرا آخه !!!! 3 بار زنگ زدم 170 تومن هم کم شد !!! الکیه الکی !!! با این وضع ما چه جوری به پشتیبانی باید زنگ بزنیم !؟!؟ شاهین جان چرا این طوره خوب !!! تازه آنتن من هم فول بود !! من که دیگه عمرا زنگ بزنم !!! اگه واقعا به زنگ های ما بود درست شدن GPRS که این نشد سیستم پیشرفته !!! این همه مهندس داره تو این شرکت کار می کنه هیچ کدوم نمی فهمن کجا چه اشکالی داره که حتما ما باید زنگ بزنیم ؟!

MTNIrancell
Tuesday 25 December 2007, 17:51
از شنبه سرعت GPRS افتضاح شده

خیر سرشون ازرونش کردن و همزمان با اون معلوم نیست چه بلایی سر GPRS آوردن ، 5شنبه که رایگان بود من یک تست زدم سرعتش 10KB/s بود ولی حالا که پولیه تعطیله!

من که دارم هر شب خیلی راحت توی 30 دقیقه 10 - 20 مگابایت میگیرم.

20 مگابایتش برام میافته 2100 تومن. (بدون طرح)

soleimanian
Tuesday 25 December 2007, 22:46
الان در استان همدان خم حدود 3-4 هفته است که اصلاً وصل نمی شه

Tornado2800
Wednesday 26 December 2007, 16:09
دوستان !

عکس GPRS هست کنار گوشیم ، و فایل تنظیمات رو از خود ایرانسل مخصوص گوشی گرفتم و نصب کردم....

ولی می زنه
Network not available...

یعنی فعال نشده ؟ ( آخه ایکونش که هست کنار آنتن)

ماني
Wednesday 26 December 2007, 16:53
در صورتیکه گوشی تلفن همراه شما قابلیت انجام تنظیمات خودکار gprs,mms نباشد راحلی است

به تاپيك   تنظیمات GPRS به صورت دستی (http://www.iranops.com/showthread.php?tid=231)  مراجعه كن

دوستان !
عکس GPRS هست کنار گوشیم ، و فایل تنظیمات رو از خود ایرانسل مخصوص گوشی گرفتم و نصب کردم....
ولی می زنه
Network not available...
یعنی فعال نشده ؟ ( آخه ایکونش که هست  کنار آنتن)

اگر درست گفته باشم شما ميناب هستيد ؟
احتمالا به خاطر اينكه تازه راه اندازي شده
ولي كلا گاهي ارور هاي الكي ميده
من خودم گوشي رو خاموش ميكنم
چند دقيقه اي سيم كارت رو هم در ميارم
وقتي روشن ميكنم درست ميشه
البته روز و ساعتش هم مهم است

mehrdad1982
Wednesday 26 December 2007, 16:57
من هم گوشي موتورولا وي تري ايكس دارم و تنضيماتش رو با اس ام اس از ايرانسل گرفتم اما بازم مشكل tornado رو دارم يا اينكه اصلا وصل نميشه.

Tornado2800
Wednesday 26 December 2007, 17:11
منم گوشی شمارو دارم
می دونی چی کار کنی؟
وصل شد مال من!!!!!!!

برو web access بعدش
web sessions

بعد نوشته
Irancell GPRS بزن

و بعد حالشو ببر:D

amirlovely
Wednesday 26 December 2007, 22:17
سلام

gprs تبريز هم بعد از 25 روز امد ولي زود زود قطع ميشه واگه مياد انم وقتي مياد علامت نت هست ولي كار نميكنه

يكيم همراه اول cell info رو چند روزيه تو تبريز را انداخته نميدونم اين ايرانسل كي را ميندازه تو تبريز

shahryar_n
Friday 28 December 2007, 19:32
سلام!
من چند هفته پیش یه اعتباری خریدم....از همون روز اول مشکل داشتم باهاش تا حالا!
جدیدا mova messenger وagile messeneger و ebuddy messenger رو دانلود کردم و کاملا این برنامه ها تو گوشیم اجرا میشن ولی با این که سیمکارتم کاملا فعاله و gprs رو هم تنظیماتش رو دریافت کردم و الانم همه سایت هایی که تست کردمو باز میکنه ،این برنامه ها هرسه موقع کانکت اولیه پیغام خطا میدن که connecting failed, check your gprs setting !هر چی هم زنگ میزنم 130 و140مشکلمو نمیفهمند!ضمنا گوشیم نوکیا 2610 هست و جاوا رو کامل ساپورت میکنه!
ممنون میشم اگه کسی مشکل منو داشته و یا میدونه باید چی کار کنم،کمکم کنه...!

Vahooli
Saturday 29 December 2007, 13:43
من کرج هستم!

ببینید این مشکل بیشتر موقعی پیدا میشه که سرعت GPRS کم باشه اما خوب ممکنه دلایلی دیگه هم داشته باشه .از بقیه افراد توی کرج خبر دارید که چنین مشکلی دارن یا نه؟ اگه برای اونا بی نقص بود مشکل از گوشی می تونه باشه !!

peyman18
Saturday 29 December 2007, 19:55
خوب من رفتم یه خط قدیمی 0935 یه قیمت 19 هزار تومن خریدم و دیدم gprs به خوبی تو شیراز کار میکنه و یک روز نگذشته خط خراب 0936 من هم مشکلش حل شد

soheilsh
Saturday 29 December 2007, 20:05
سلام!
من چند هفته پیش یه اعتباری خریدم....از همون روز اول مشکل داشتم باهاش تا حالا!
جدیدا mova messenger وagile messeneger و ebuddy messenger رو دانلود کردم و کاملا این برنامه ها تو گوشیم اجرا میشن ولی با این که سیمکارتم کاملا فعاله و gprs رو هم تنظیماتش رو دریافت کردم و الانم همه سایت هایی که تست کردمو باز میکنه ،این برنامه ها هرسه موقع کانکت اولیه پیغام خطا میدن که connecting failed, check your gprs setting !هر چی هم زنگ میزنم 130 و140مشکلمو نمیفهمند!ضمنا گوشیم نوکیا 2610 هست و جاوا رو کامل ساپورت میکنه!
ممنون میشم اگه کسی مشکل منو داشته و یا میدونه باید چی کار کنم،کمکم کنه...!

با سلام
اقا من جهانشهر کرج هستم
این مشکل از سمت mova messengere و هیچ ربطی هم به GPRS ایرانسل و گوشی و غیره نداره

MTNIrancell
Monday 31 December 2007, 13:15
خدا رو شکر ولی ما 0936 ih که اصلا چیزی به نام جی پی ار اس نداریم
فرقی بین 935 و 936 نیست که !

حالا شما بگو نیست ما که داریم میدونیم عزیز فرق داره 936 ها خیلی مشکل دارن...

80% سیم کار های 0936 مشکل دارن.

mehrdad1982
Thursday 3 January 2008, 11:13
منم گوشی شمارو دارم
می دونی چی کار کنی؟
وصل شد مال من!!!!!!!

برو web access بعدش
web sessions

بعد نوشته
Irancell GPRS بزن

و بعد حالشو ببر:D

ممنون از جوابت.اما من تا حالا 10 بار اين كار رو كردم و Ỉancell-GPRS رو هم Default كردم اما باز هم براي وصل شدن 7،8 دقيقه طول ميكشه و بعد پيغام Network not available ميده يا .... !نميدونم مشكل از كجاست.من تهران هستم (گيشا).اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم.

ماني
Thursday 3 January 2008, 11:57
دوستان تهرانی ایا باسه شماهم دیروز اینترنت سرعتش افتضاح بود؟
باسه من که قطع نبود ولی خیییییییییلی سرعتش کم شده بود

فكر كنم به خاطر بارش برف بوده كه اختلال در آنتن دهي ايجاد شده بود

javad33
Thursday 3 January 2008, 13:02
سلام.
دیگه اصلا دل و دماغ حرف زدن ندارم.
خواستم از مشکلات ایرانسل تو قم بگم ولی اصلا دیگه حسش نیست.
این از gprs اش که 3 ماهه نمیتونم وصل شم نه فقط من خیلیهای دیگه هم تو قم همین مشکلو دارن.
اونم از مشکل عجیبی که فقط تو قم بوجود اومده البته فقط نخندین:
یه سری از سیم کارتها با یه سری از گوشی های سونی اریکسون مشکل پیدا کردن به این صورت که سیم کارت ایرانسل مورد نظر و قتی وارد گوشی میشه گوشی بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه ریستارت میکنه. و این کار هر چند دقیقه یکبار تکرار میشه نه میشه زنگ زد نه اس ام اس فرستاد.
جالبیش اینجاست همین گوشی رو با همین سیم کارت مثلا ببریم تهران بدون هیچ مشکلی کار میکنه یا مثلا اگه یه ایرانسل دیگه بندازیم تو گوشی هیچ مشکلی بوجود نمیاد یا اگه اون سیمکارت مشکل دارو بندازیم تو یه گوشی دیگه بازهم هیچ مشکلی نیست فقط اون سیمکارت نباید تو اون گوشی قبلی قرار بگیره.
خداییش هرکس دیگه ای هم جای ما بود دیوونه نمیشد.
خدایا gprs رو به ما برگردون!!!!!
خدایا ظهور mms رو نزدیک بگردان
به امید ایرانسلی بهتر!
فعلا

amirlimp
Friday 4 January 2008, 17:37
سلام...بازم یه سوال دیگه از جانب دوستم....
این gprs گوشیش اصلا وصل نمیشه..گوشیش هم نوکیا سری 40 هستش و این پیغام رو میده.. Packet data connection not available
و بعدش: Link not available
یکی از دوستان گفت که یعنی gprs منطقه قعطه..ولی .........
دوستم میگه که همینجایی که هست با گوشی سیمبین دار ...6680 وصل شده...
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟
.............
خیلی گلین اگه جوابشو بدین....به هر کس و ناکسی رو زده....امیدش به اینجاس...مرسی

shyhan
Saturday 5 January 2008, 15:50
والا تو لاهیجان که دوباره 1 هفته هست که قطعه
اوضاع تو تابستون خوب بود تا 20 مهر که قطع شد و اواخر آذر دوباره وصل شد ولی بازی زیاد در مِی آورد الانم دوباره 1 هفته هست که قطعه و ما منتظر .....

Vahooli
Sunday 6 January 2008, 22:08
اصفهان هم که خراب بود دو حالت داشت.یا علامتش بود و کانکت نمی شد یا کلا علامتش نبود !حدود 50 روز این طور بود.

mohamad-hossin
Monday 7 January 2008, 15:25
با سلام وخسته نباشید
مجددا این سئوال را می پرسم شبکه و بخصوص اینترنت از بعد از بارش برف تاکنون قطع می باشد آیا برای همه اینگونه است ودر ضمن من در شیراز می باشم.
لطفا به جای حذف تاپیک پاسخ من را در سایت بدهید.
ممنون از لطفتان .

Vahooli
Monday 7 January 2008, 16:26
GPRS برای من هم از دیشب دریافت نداره :(

MTNIrancell
Friday 11 January 2008, 20:21
وقت خوش

این عکس که می بینید یک پروسه ی کامل برای پیگیری مشکل GPRS مشترکین است که توسط اپراتور انجام میشه.

اگر روی گوشی شما یکی از این پیغام ها ظاهر میشه باید طبق راهنمائی های ارائه شده عمل کنید.

توجه فرمائید که قبل از اقدامی ابتدا در سایت ایرانسل (http://irancell.ir/gprsphone/) گوشی خود را جستجو کنید.

در هر صورت شما از طریق تنظیمات اتوماتیک یا تنظیمات دستی باید مراحل ابتدائی را انجام داده باشید.

اگر Error گوشی شما (حتما ً گوشی خود را اینگلیسی کنید) در این جدول نباشد می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

با تشکر
http://www.iranops.com/richedit/smileys/Happy/13.gif
شاهین http://www.iranops.com/richedit/cliparts/Cartoon/1.gif

http://irapic.com/uploads/1200077537.jpg

Vahooli
Wednesday 16 January 2008, 12:33
کلا بعضی شب ها ساعت 1 به بعد منم ریسیو ندارم تا صبح !!!

ramin_S
Wednesday 16 January 2008, 15:52
من مشکلم اینه که با این که مرکز شهر مشهد هستیم.وقتی به شعاع 100 متری خونموم می رسم gprs قطع می شه.یا unhold می شه.

Vahooli
Wednesday 16 January 2008, 16:15
احتمالا مشکل از bts محلتونه ! باید به مهندسین شبکه شهرتون اطلاع بدین.

ramin_S
Wednesday 16 January 2008, 17:55
احتمالا مشکل از bts محلتونه ! باید به مهندسین شبکه شهرتون اطلاع بدین.

یعنی با 140 تماس بگیرم؟؟؟
اثر هم داره؟؟
فکر نکنم با این همه مشغله ای که دارند ترتیب اثر بدن.

Abolfazl
Wednesday 16 January 2008, 18:43
140 نه ، تو شهر خودتون اینایی که میرن بالای دکل :دی

MTNIrancell
Wednesday 16 January 2008, 19:48

اگه دیدی کسی بالای دکله با لگد بزن زیر نردبانش پرت بشه پائین و کلی بخند.

اینجوری حداقل روحیت شاد میشه و مشکلات ایرانسل رو از یاد میبری.

Vahooli
Wednesday 16 January 2008, 20:01
آره به اینا که تو شهرتون با دکلا کار می کنن بگو.

ranaactive
Thursday 17 January 2008, 00:41

ببخشید مگه آدم بی کاره منتظر وایسه بعد 4 ماه (شایدم بیشتر) یه موقع یه بابایی میاد از اون دکل قراضه میره بالا بعد یهو ما بگیم هی آقا ! ما مشکل داریم 10 متر اونورتر آنتن نداریم!!!!
اونم میگه خدا روزیتو یه جای دیگه حواله کنه.
به کس دیگه ای نمیشه گفت؟

MTNIrancell
Thursday 17 January 2008, 20:58
چرا از این قسمت استفاده نمی کنید؟

http://irancell.ir/feedback/

یا از این گزینه:

http://irancell.ir/Layer2/Forms/Contact_form.asp

اگر خواستید آدرس اینجا رو هم توی فرم بنویسید.

Tehranshahr
Thursday 17 January 2008, 21:07
چرا از این قسمت استفاده نمی کنید؟

این قسمت هم فایده ای نداره!
من قبلا امتحان کردم

موضوع:مشکل GPRS
متن پیام: با سلام
چند وقتی هست gprs منطقه میدان خراسان-خیابان طیب تهران قطع شده است
لطفا پیگیری فرمایید
با تشکر
جواب:
مشترك گرامي
با سلام و احترام
ممنون از توجه شما
اطمينان داشته باشيد همكاران بنده، اطلاع كامل از مشكلات و ضعف آنتن دهي در نقاط مختلف ، دارند و در حال بررسي و پيگيري همه آنها مي باشند
پيشاپيش از صبوري ومساعدت شما متشكريم
-------------------
و البته GPRS اونجا الان درست شده ولی EDGE نیست یکی از آنتن ها و هی گوشی بین EDGE و GPRS سوییچ میکنه!

GPRS تبریز هم که معلوم نیست چه بلایی سرش اومده!

Tehranshahr
Saturday 19 January 2008, 01:21
چرا سرور WAP ایرانسل کار نمیکنه؟
(10.131.26.138)

اگه توی تنظیمات اکسس پوینت پروکسی با این آدرس ست شده باشه توی هر سایتی که میرم همش میگه:
Service Unavailable

و با برداشتن پروکسی همه مشکلات حل میشه ولی باز مشکل اینجاست که روی گوشی سامسونگ E310 اگه پروکسی رو پاک کنم میگه تنظیمات کامل نیست و عملا نمیشه از اینترنت استفاده کرد.

arshiya_mani
Monday 21 January 2008, 18:57
گوشی من نوکیاس
بعد فقط توی یک سری سایتا مثل گوگل و جی میل می تونم با جی پی آر اس برم .
توی یاهو ، بلاگفا حتی خود سایت ایرانسل و خیلی سایت های مجاز دیگه هم که میخوام برم میگه :
"سرور پیدا نشد "

اومدم شماره آی پی رو برداشتم بعد نوشت بدون شماره آی پی نمی تونی وارد شی .
چیکار کنم ؟؟؟

Abolfazl
Monday 21 January 2008, 23:07
باید Use ***** رو تو گوشی غیر فعال کنید !!

arshiya_mani
Monday 21 January 2008, 23:16
باید Use ***** رو تو گوشی غیر فعال کنید !!

گوشی من فقط یک شماره IP داره که اونم وقتی بر میدارم کلا دیگه وصل نمیشه
úe ***** نداره

MTNIrancell
Sunday 27 January 2008, 20:29
حقیقتش چند روزیه که در اکثر شهر ها یا سرعت خیلی پائینه و یا کلا ً قطعه.

دیشب هم من که شرکت بودم (از 3 روز قبل) تا ساعت 3 شب در حد خیار بود ولی بعدش به صورت وحشتناکی درست شد.

برای شهر های مختلف و یا مناطق مختلف در شهر های بزرگ این مشکل وجود داره و چیزی که اعلام شده برای ارتقا ء شبکه هستش و امیدواریم هر چه زودتر برطرف بشه.

Vahooli
Monday 28 January 2008, 02:27
توجه :

طبق تایید شرکت ایرانسل GPRS در 6 منطقه ی کشور قطع می باشد :

شیراز
بوشهر
زاهدان
کرمان
هرمزگان
همدان

Please note that GPRS is down in Region 6 which covers:

· Shiraz

· Boushehr

· Zahedan

· Kerman

· Hormozgan

Hamedan

ماني
Monday 28 January 2008, 02:30
در مناطق زیر سرویس GPRS قطع می باشد:
شیراز
بوشهر
زاهدان
کرمان
هرمزگان
همدان

MTNIrancell
Monday 28 January 2008, 20:54
خوب کی وصل می شود آقا مانی جان

به زودی

کمی صبر و تحمل نیاز داره.

ممنون

mohamad-hossin
Wednesday 30 January 2008, 15:30
انگار ایرانسل کلا اینترنت رادر استانهای جنوبی وشرقی قطع کرده درضمن من امروز یک دفعه درگوشیم علامت E را برای چند لحظه دیدم بعدش دوباره علامت مثل همیشه Gشدالبته G غیرفعال واینترنت در هر دوحالت قطع بودگوشیم سونی اریکسون W810 است.

vtv004
Thursday 31 January 2008, 11:41
بابا ما که گوشیمون سوخت هر روز به امید وصل شدن gprs سیم کارت عوض میکنیم http://www.iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/20.gif http://www.iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/20.gif
یه تاریخ بگین که اون موقع gprs زاهدان درسته مثلا سال بعد

omid666
Thursday 31 January 2008, 12:14
تو همدان اگه وصل باشه همیشه اون علامت E می اید که مخفف EDGE هستش که سرعتش از GPRS بالاتره به شرطی که گوشی شما ساپورت کنه

ranaactive
Thursday 31 January 2008, 16:07
انگار ایرانسل قصد وصل کردن GPRG منطقی مثل شیراز را دیگه ندارد چون الان 10 روز است قطع است
مگه یک آپدیت نرم افزاری چقدر طول می کشد درضمن شیراز هنوز EDGE ندارد

اووووو 10 روزه قطعه!
ایرانسل توی شهرستانا به نوبت یه ماه یه ماه قطع میکنه.حالا 20 روز دیگه وصل میشه.

kennyg
Friday 1 February 2008, 10:32
لطفا هر اروري كه گوشي شما ميده در مورد وصل نشدن به اينترنت.بصورت متن كامل با ذكر نام و مدل گوشيتون اينجا بنويسيد

مثلا گوشي من.....
i-mate JAMIN

Cannot Connect
Dialed:mtnirancell
Thê ansvering modem has disconnected.
To check your connection setting and
cheng them if need.tap setting

ranaactive
Friday 1 February 2008, 16:27
کسی میدونه با اینکه اخیرا سرعت GPRS در تهران خیلی بهتر شده، اما تنها سایتی رو که با نمیکنه سایت خودمون mtnclub هست.
یعنی سایت هواداران خودشون رو بستن !

چون کاملا مشخص هست که این موضوع عمدی هست و با هیچ سایت دیگه مشکلی نداره.

سایت خودمونو من دیروز (1386/11/11) پنجشنبه.امتحان کردم درست بود.شاید مشکل از ترافیک بوده.
================================================== ==========
جمعه ها هنوز GPRS کنده!!!!!!!!یعنی اصلا کار نمیکنه تو تهران.دیگه رایگان که نیست.کیلوبایتی یه ریاله!!!!!!!ملت به جیبشون رحم نمی کننhttp://www.iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/4.gif

master_of_zombie
Friday 1 February 2008, 18:37
اینترنت تو غرب تهران منطقه پونک هم وصل نیست امروز!!چی شده!!

ranaactive
Friday 1 February 2008, 19:17
من که هرگزنتونستم سایتو تو گوشیم باز کنم

منکه شبا اگه بخوام بیام چون باید کامپیوتر خاموش بشه با گوشی میام تو سایت http://www.iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/4.gif .فقط خیلی هزینه می افته.

master_of_zombie[/B]
]

اینترنت تو غرب تهران منطقه پونک هم وصل نیست امروز!!چی شده!!

جمعه ها که اینترنت تعطیله کلا . غرب و شرق نداره.من امروز و جمعه های پیش هیچ کاری نتونستم با GPRS انجام بدم چون اصلا وصل نمیشه.

smohsen
Friday 1 February 2008, 19:22
خوش به حالت
منکه با بروزر گوشی نمیاد هیچی
با اپرام نمیاد ....تازه بیادم به درد نمی خوره

Tehranshahr
Friday 1 February 2008, 19:33
کسی میدونه با اینکه اخیرا سرعت GPRS در تهران خیلی بهتر شده، اما تنها سایتی رو که با نمیکنه سایت خودمون mtnclub هست.
یعنی سایت هواداران خودشون رو بستن !

چون کاملا مشخص هست که این موضوع عمدی هست و با هیچ سایت دیگه مشکلی نداره.

سایت خودمونو من دیروز (1386/11/11) پنجشنبه.امتحان کردم درست بود.شاید مشکل از ترافیک بوده.
================================================== ==========
جمعه ها هنوز GPRS کنده!!!!!!!!یعنی اصلا کار نمیکنه تو تهران.دیگه رایگان که نیست.کیلوبایتی یه ریاله!!!!!!!ملت به جیبشون رحم نمی کننhttp://www.iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/4.gif

به مردم نیست!

اینا هربلایی که میخوان سر شبکه بیارن میزارن برای 5شنبه جمعه!
هفته پیش هم خراب بود ولی از شنبه درست شد
امروز هم که خوبه کیفیتش تقریبا

itinfo
Saturday 2 February 2008, 10:47
وضعیت GPRSفقط توی تهران خوبه من که توی اراک فقط یکبار تونستم وصل بشم و تا امروز دیگه خبری از GPRS نبوده و نیست ولی هفته پیش که تهران بودم به مجرد اینکه وارد شهر شدم GPRSفعال شد و سرعت بسیار خوب و قابل قبولی هم داشتم

mohamad-hossin
Saturday 2 February 2008, 16:01
دوستان خبر ندارید کی GPRS شیراز مجددا وصل می شود وآیا شبکه با وصل مجددسرویس اینترنت EDGE می شود یا همان GPRS قبل از قطعی است.

mohamad-hossin
Saturday 2 February 2008, 16:47
دوستان من امروز از اپراتور پرسیدم گفت اینترنت شیراز وصل شده پس چرا گوشی وسیم کارت من با وجود ریست وذخیره کردن تنظیمات هنوز اینترنتش قطع است وقتی در منطقه تحت پوشش هم هستم . شماره تلفنم: 09363255901

Cisco
Saturday 2 February 2008, 20:43
اين شايعات چيه بابا ؟! سايت ما رو بستن ؟ ((:

آقا ابوالفضل عزیز، درسته که از نظر سایت یک کاربر تازه کار هستم، ولی مطمئن باشید که آدم شایعه ساز و الکی حرف زنی نیستم.

اگر باور نمیکنی خودت امتحان کن. چون من همین الان هم که تست کردم GPRS هرسایتی بجز mtnclub رو با سرعت بسیار خوبی باز میکنه.
چه از Wap ***** و چه از طریق NAT Router .

اگر فکر نمیکنی که قصد خودستایی دارم هم بگم که بالای 10 سال سابقه کار مدیریت شبکه های IP رو دارم.

ماني
Saturday 2 February 2008, 21:08
من همين الان دو باره سايت رو با GPRS باز كردم هيچ مشكلي نداشت

Hamoon
Saturday 2 February 2008, 21:53
سلام من w200 دارم متاسفانه منو خارجی هست میشه بگید چطوری اینترنتم درست کنم خودم اونجوری که گفتید رفتم انجام دادم اما اتصال میزنم میگه مشکل در شبکه هست با پشتیبانی تماس بگیرید از این حرفها
در ضمن من کرج هستم

ranaactive
Sunday 3 February 2008, 10:31
سلام من w200 دارم متاسفانه منو خارجی هست میشه بگید چطوری اینترنتم درست کنم خودم اونجوری که گفتید رفتم انجام دادم اما اتصال میزنم میگه مشکل در شبکه هست با پشتیبانی تماس بگیرید از این حرفها
در ضمن من کرج هستم

اینترنت گوشی شما مشکل نداره.مشکل از شبکس وقتی ترافیک داره اون پیغام رو میده .

mohamad-hossin
Sunday 3 February 2008, 16:08
با سلام خدمت مهندس اپراتور عزیزمان آقا شاهین

می بخشید سیستم بکار رفته در GPRS شیراز نسل 2.5 است یا2.75 چون گوشی من فقط یکبار آن هم در زمان قطعی اینترنت علامت E را نشان داد ودفعات بعدعلامت G بود وسرعت بسیار پایین

ranaactive
Sunday 10 February 2008, 13:48
gprs فقط تو بندر عباس قاطی نکرده تو تهران هم قطع و وصل میشه از پنجشنبه شب تا حالا هم درست نشده فکر کنم برگرده به همون کابل خاور میانه

smohsen
Sunday 10 February 2008, 13:52
فکر نکنم چون اینجاوصله البته قطع و وصل میشه امااینکه کابل خاور میانه بهجی پی ار اس ربط داشته باشهکمه

isbn84
Tuesday 12 February 2008, 20:05
سلام
من تازه تنظیمات جی پی ار اس ایرانسل را نصب کردم ولی کانکت نمیشم... این پیغامو میده:
connection failes, check network covarage or data and internet setting.

کسی میدونه اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/77.gif

smohsen
Tuesday 12 February 2008, 22:54
اولا تو آنتن جی پی آر اس داری؟
این اررور بیشتر به عدم وجود آنتنه
ببین یک مثلث آبی رنگ رویه آنتن گوشیت هست یا نه

hosseinian
Tuesday 12 February 2008, 23:00
سلام. من چند روزه میخوام به اینترنت وصل بشم ولی ارور میده! حتی تنظیمات خودکار رو هم نمیفرسته. جریان چیه؟! من ایرانسل رو فقط برای این امکاناتش گرفتم وگرنه همراه اول دارم.!! جچوری gprs رو تنظیم کنم و موفق به راه اندازی اون بشم؟ شاید من بلد نیستم!

isbn84
Tuesday 12 February 2008, 23:00

یه مربع تقریبا سفید رو انتنمه....گوشیم کا 750 است....
ولی زنگ میتونم بزنما.....

1001
Wednesday 13 February 2008, 08:27

یه مربع تقریبا سفید رو انتنمه....گوشیم کا 750 است....
ولی زنگ میتونم بزنما.....

وقتیکه gprs فعال باشه ( بطور امتحانی یک سایت رو امتحان کنید) همون مربع سفید بالای آنتن ، باید آبی رنگ بشه...

ranaactive
Wednesday 13 February 2008, 14:52
سلام
من تازه تنظیمات جی پی ار اس ایرانسل را نصب کردم ولی کانکت نمیشم... این پیغامو میده:
connection failes, check network covarage or data and internet setting.

کسی میدونه اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/77.gif

hosseinian[/B]
]
سلام. من چند روزه میخوام به اینترنت وصل بشم ولی ارور میده! حتی تنظیماتخودکار رو هم نمیفرسته. جریان چیه؟! من ایرانسل رو فقط برای این امکاناتشگرفتم وگرنه همراه اول دارم.!! جچوری gprs رو تنظیم کنم و موفق به راهاندازی اون بشم؟ شاید من بلد نیستم!

فعلا GPRS یه کم قطع و وصل میشه به خاطر همون سیم کارتای رایگانه (احتمالا)
صبر کنید روبه راه بشه کلی ازش استفاده خواهید کرد....خیلیم چیز جالبیه...مخصوصا اگر تهران باشید راحت تر استفاده میکنید

Vahooli
Sunday 17 February 2008, 11:10
GPRS در حال حاضر در شهر شيراز با مشكل مواجه شده و مشتركين در اين شهر امكان استفاده از اين سرويس را ندارند.

مهندسين در حال برطرف سازي اين مشكل هستند .

HI all

GPRS is down in Shiraz city and customers in this city can not use from it.

Kind Regards

smohsen
Monday 18 February 2008, 19:25
منم 1500 تومانم کم شد یعنی هزینه 10 تا 300.....
اما هرگز برنگشت..دیگهمجبورم یهبار کانکتشدم تا پول قبلی بر نگشته دیگهکانکتنشم

ranaactive
Monday 18 February 2008, 22:08
واقعا ایرانسل با این وضع سرویس دهی به مردم ایران توهین می کند و .....

هیچی مثل همراه اول نمیشه اصلا
واقعا کیفیت تماس و نظم و ترتیب خدمات .... خیلی عالیه.

ببخشید ولی کدوم سازمان ایرانی به ملت ایران توهین نمی کنه؟اون قسمت نظم و ترتیب هم واقعا خنده دار بود چون این یکی هم تو ایران نیست.پس آدم میره زیر پرچم اونیکه امکاناتش بیشتره چون اول آخرش نه نظم دارن نه احترام ولی خدایی اپراتور های ایرانسل خیلی منظم اند من هر موقع باهاشون کار داشتم کار منو راه انداختن 24 ساعته هم که در دسترسن.دوست عزیز انقدر یه طرفه نگا نکید...

Vahooli
Monday 18 February 2008, 23:18
من کلا فقط توی هفته ی گذشته نزدیک 600 تومن یعنی 4 بار دیسکانکت شدن و پول برنگشتن کم شد !

ولی من وقتی از شرکت ایرانسل دیدار کردم ( D: ) واقعا حال کردم .واقعا کاراشون منظم و استاندارد بود.اما خوب این عیباشم نمی دونم چی باید گفت ...

smoma
Tuesday 19 February 2008, 11:18
با این وضع عملا gprs ایرانسل غیر قابل استفاده است اگر کسی ایمیلی ازشون داره بگه تا حداقل یه ایمیل بهشون بزنیم شاید درست شد

Abolfazl
Tuesday 19 February 2008, 11:38
ميگم براي ما كه دايمي هستيم چي؟!
150 رو كه كم نميكنه؟ فكر كنم فقط از اعتباري ها گرو كشي ميكنه :دي

smoma
Wednesday 20 February 2008, 09:31
فکر کنم بهتره رو گوشی تنظیمات gsm only را set کنیم مشکل حل شهhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/21.gif

Vahooli
Thursday 21 February 2008, 01:36
برا من این کارا فایده نداره میره که میره ...

wrangler
Thursday 21 February 2008, 23:37
سلام به همه دوستان
من در اتصال به اینترنت مشکل دارم. البته من تازه ایرانسل خریدم و ناواردم!
گوشیم w810 هستش. من با sms تنظیمات gprs رو گرفتم و نصب کردم. بعدش یک E کنار آنتن اضافه شد(علامت edge) آیا این یعنی آنتن gprs رو دارم؟

اما من با مرورگر گوشیم که میام وصل شم بعد چند ثانیه مینویسه:
Connection Failure. check setting. It problem presist contanct operator for support

این یعنی gprs تو منطقه ما قطعه؟ من استان سمنان شهر شاهرود هستم کسی نمیدونه اینجا قطعه یانه؟

لطفا راهنماییم کنید بدجور ضدحال خوردم. من فقط ایرانسل رو برای آزمایش اینترنت گرفتم حالا ...

smohsen
Friday 22 February 2008, 00:11
احتمالا اینترنت قطعه...اینروزا وضعیت شبکه مناسب نیست یکم صبر کن شاید درس شد

MTNIrancell
Sunday 24 February 2008, 20:23
حالا دیگه اونجوری که شما میگید هم نیست.

خیلی از جاهایی که واقعا ً مشکل داشته من الان تست می کنم خیلی بهتر شده.

در ضمن تعداد تماس های افرادی که از شبکه ناراضی هستن به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده.

الان بیشتر تماس ها در باره فعال نشدن طرح ها و پیگیری سیم کارت هدیه هستش.

مشکل SMS ، برقراری تماس ، آنتن دهی و ... خیلی کم تر شده.http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/28.gif

ranaactive
Sunday 24 February 2008, 21:40
کاری به سیم کارت هدیه نباید داشت.شبکه ای خوبه که اول ظرفیت سازی کنه بعد سیم بفروشه نه اینکه اول سیم بفروشه بعد دهن همه را سرویس کنه تا ظرفیت رو افزایش بده !

خوب باید از یه جا بودجه بیاره تا ظرفیت سازی کنه رو گنج که نشستهhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/64.gif

MTNỈancell[/U]]

در ضمن تعداد تماس های افرادی که از شبکه ناراضی هستن به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده.

مشکل SMS ، برقراری تماس ، آنتن دهی و ... خیلی کم تر شده.

نه والا شاهین جان.من قبل از دهه فجر از این GPRS روزی 2-3 ساعت استفاده میکردم بنده خدا وسطش اصلا قطع نمیشد .آخ نمیگفت حیوونکی.
تا وارد این دهه ی زجر شدیم هر 1ساعت یه بار قطع میشه و تا ده دقیقه اصلا آنتن GPRS نیست وقتی هم که میاد Conect نمیشه.گرچه من هیچوقت به خاطر این مشکل زنگ نزدم به اپراتور ها بگم چرا آنتن GPRS من میره.واقعیتش اونا (شما) که تقصیری ندارند(ندارید).چون قبلا تو همین تاپیک هی همه میگفتن قطع و وصل میشه منم هی میگفتم دلتون بسوزه واسه من هیچ وقت قطع نشدهhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/46.gif ولی حالا سر خودمم اومد.

smohsen
Sunday 24 February 2008, 21:48
فکر نمی کنم از نظر بودجه اونطور هم مشکل داشته باشن..
هم شزکتای داخلیش هم شرکت خارجیش ..
در ضمن خودشونم بهتر میدونن آنتن دهی بیشتر خودش بزرگترین تبلیغه
کم نیست تعداد کسانی که بعد از خرید سیم کارت از استفاده از اون منصرف شدن واین خودش بیشترین ضرره

yade
Sunday 24 February 2008, 23:02

مشکل SMS ، برقراری تماس ، آنتن دهی و ... خیلی کم تر شده.http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/28.gif

آقا شاهین ، جون من بس کن دیگه!
ایرانسل 6 ماهه تو قم یه روز خوش برا ما نذاشته!
6 ماه کاهش آنتن در تمام مناطق که باعث شده به جی پی آر اس وصل نشیم!
دریغ از یه تماس موفق با کیفیت خوب!!!
اس ام اس هم که دیگه هیچی!
اسمشو عوض کنن بذارن تهرانسل!!!!!!

دوست عزیز قطعی جی پی ارس ربطی به کاهش انتن دهی نداره
نه تو قم بلکه در اکثر شهر ها قطعی جی پی ارس داریم این قطعی ربطی به جشنواره ونبود امکانات نیست
خود شرکت اقدام به قطع جی پی ارس بعضی از شهرهای کم کصرف کرده

اکثرا فقط در شهرهای فعال هست که بیشترین تعدا استفاده کننده از جی پی ارس باشه
بقیه شهر ها اکثرا فقط برای تست کانکت میشن که این برای شرکت سود اور نیست

حتی خود پرسنل قسمت جی پی ارس علت قطعی رو نمی دونند میگن به ما دستور دادن قطع کنید ما هم قطع کردیم حالا چرا مسئولین شرکت چنین تصمیمی گرفتند معلوم نیست

Mahdi
Monday 25 February 2008, 20:10

دوست عزیز قطعی جی پی ارس ربطی به کاهش انتن دهی نداره
نه تو قم بلکه در اکثر شهر ها قطعی جی پی ارس داریم این قطعی ربطی به جشنواره ونبود امکانات نیست
خود شرکت اقدام به قطع جی پی ارس بعضی از شهرهای کم کصرف کرده

اکثرا فقط در شهرهای فعال هست که بیشترین تعدا استفاده کننده از جی پی ارس باشه
بقیه شهر ها اکثرا فقط برای تست کانکت میشن که این برای شرکت سود اور نیست

حتی خود پرسنل قسمت جی پی ارس علت قطعی رو نمی دونند میگن به ما دستور دادن قطع کنید ما هم قطع کردیم حالا چرا مسئولین شرکت چنین تصمیمی گرفتند معلوم نیست

اتفاقا یکی از شهر های پرمصرف قم بود
مطمئن باشین
الان که کامل قطعه ، ولی زمانی هم که وصل بود موقع وصل کردن کاهش آنتن داشتیم که اصلا وصل نمیشد
همون اسمشو تهرانسل بذارن ، خوبه!!!!http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/21.gif http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/6.gif

mohamad-hossin
Tuesday 26 February 2008, 16:42
اینترنت موبایل شیراز gprs است یا edge ؟ چون گاهی روی گوشی w810 من e می زند و گاهی g وسرعت در حالت e بیشتر می شود ولی در حالت g بسیار کم می شود؟!

smohsen
Tuesday 26 February 2008, 17:12
فکر کنم بسته به خود گوشی باشه

MTNIrancell
Tuesday 26 February 2008, 19:26

چشم هر چی شما بگی.[HR]پيام سيستم : پست پشت سر هم شما بصورت اتوماتيك ادغام شد ![HR]

نه والا شاهین جان.من قبل از دهه فجر از این GPRS روزی 2-3 ساعت استفاده میکردم بنده خدا وسطش اصلا قطع نمیشد .آخ نمیگفت حیوونکی.
تا وارد این دهه ی زجر شدیم هر 1ساعت یه بار قطع میشه و تا ده دقیقه اصلا آنتن GPRS نیست وقتی هم که میاد Conect نمیشه.گرچه من هیچوقت به خاطر این مشکل زنگ نزدم به اپراتور ها بگم چرا آنتن GPRS من میره.واقعیتش اونا (شما) که تقصیری ندارند(ندارید).چون قبلا تو همین تاپیک هی همه میگفتن قطع و وصل میشه منم هی میگفتم دلتون بسوزه واسه من هیچ وقت قطع نشدهhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/46.gif ولی حالا سر خودمم اومد.

قطعی که داره ولی اونجور که بشه گفت اصلا ً قابل استفاده نیست.

ما از همه جای تهران (حداقل) کارمند داریم.

یکی از دوستام که خونشون فلاح بود و از آنتن دهی بد سیم کارتی که شرکت داده بود ، رو گذاشته بود کنار و 919 خریده بود.
حالا فقط با ایرانسل داره کار می کنه و خیلی راضی هستش.

فلکه دوم صادقیه خیلی افتضاح بود ولی الان قابل قبوله.

حالا قرار نیست که من تو هرجا که میرم و شبکه مشکل داره به خاطر من بیان مشکل رو بر طرف کنن.

اینا همه نیاز به زمان داره. همین نامساعد بودن هوا در 1 ماه گذشته مشکلات زیادی رو بوجود آورد.

ranaactive
Wednesday 27 February 2008, 13:57
ولی تو تهران هنوز قطع و وصل میشه.حالا آقا شاهین میگن نا مساعد بودن شرایط جوی هم تاثیر میذاره.حالا صبر میکنیم تا این باد و بارون ها تموم بشه ببینیم این GPRS تکلیفش تو تهران چی میشه.برای من که هرچی پول کسر میشه واسه GPRS .نه مکالمه دارم نه SMS .این SMS هم که دیگه قدیمی شده...

Irancell
Wednesday 27 February 2008, 21:33
اگه دوباره طرحهای مجانی بیاره حتما بازم میشه ایرانسل؟ هان؟
یا بازم میگید تهرانسل؟
می دونم که ایرانسل یکمی سیاستش قابل ایراده اما خوب بذارید یکمی بگذره

برای من 8 ماهه که هم اس ام اس و هم مکالمات بعد از 12 رایگانه ولی بازم میگم تهرانسل
البته اسمای دیگه هم میشه گذاشت ، مثلا بیابونسل یا جاده سل
چون وسط جاده و بیابون هم خدمات کامل داریhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/21.gif http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/21.gif
از من به خاطر جی پی آر اسی که وصل نشد 1 ماه پیش هزار تومن کم کرد و هنوز به حسابم برنگشته
حداقل تو این 1سال و 7 ماه میتونست از نظر نرم افزاری سیستمشو درست کنه که این مشکلاتو نداشته باشه
البته منم خیلی طرفدارش بودم ولی به نظرم وقت کافی بهش داده شده و اگه کاری میخواست انجام بده تا الان میکرد

خوب دیگه بسه

این تاپیک مربوط میشه به مشکلات GPRS

اگه بحث در مورد مشکلات شبکه یا آنتن دهی دارید تاپیک مربوط هست.

ممنون

کم شدن اعتبار به خاطر وصل نشدن به جی پی آر اس جزو مشکلات جی پی آر اس نیست؟؟؟
شما هم ظرفیت خودتو نشون دادی
اول اومدی پی سی ورد ، خیلی انگیزه برای جواب دادن داشتی ولی تا 4 5 تا طرفدار و رفیق پیدا کردی دیگه حوصله جواب دادن نداری!!!
البته ببخشید با این صراحت گفتم!
امروز بعد از 5 روز جی پی آر اس ما وصل شده ولی دقیقا مثل سابق ، اصلا وصل نمیشه ، اینا اگه میخوان درست نکنن چرا قطع میکنن؟

سلام دوست گرامی؛

لازم دونستم که چند نکته رو خدمتتون عرض کنم :

کم شدن اعتبار به خاطر وصل نشدن به جی پی آر اس جزء مشکلات جی پی آر اس نیست؟؟؟

هست ولی اگر دقت کرده بودید؛ راجب کم شدن اعتبار هنگام استفاده از GPRS و عدم برگشت مبلغ بار ها صحبت شده و باید بدونید که این یه مشکل فنی هست ! و کاری از دست ما و حتی اپراتور ایرانسل برنمیاد ! و این رو هم باید بدونید که این سایت محلی برای کمک به مشترکین ایرنسل هست و هیچ یک از دوستانی که اینجا هستن بابت گردوندن این مجموعه پولی از هیچ جا دریافت نمیکنن !

شما هم ظرفیت خودتو نشون دادی
اول اومدی پی سی ورد ، خیلی انگیزه برای جواب دادن داشتی ولی تا 4 5 تا طرفدار و رفیق پیدا کردی دیگه حوصله جواب دادن نداری!!!

دوست من بهتره که بدونید این کسی که دارید درموردش صحبت میکنید؛ اون زمانی که منو شما خواب هستیم؛ در شرکت در حال جواب دادن به سوال های عجیب و غریب مشترکین هستن و روزها که وقت استراحتشون هست باز هم توی این سایت فعالیت میکنن .
به این دسته از سوال ها بارها پاسخ داده شده !
ضمنا" اگر دقت کنید میبینید که پست شاهین نقل قول 2 پست بود که فقط 1 خط اون در رابطه با GPRS بود ...

البته ببخشید با این صراحت گفتم!

صراحت وقتی خوبه که شخص برای گفته هاش دلیل کافی داشته باشه ! در هر صورت اگر تنها دلیل ناراحتی شما فقط یک تذکر ساده بوده من ازشما عذر خواهی میکنم.

با تشکر *

amscortez
Wednesday 27 February 2008, 21:46
با سلام
من گوشی موتورولا V6 maxx دارم متاسفانه خیلی تلاش کردم تا بتونم از امکانGPRS استفاده کنم ولی حتی نتونستم GPRS رو رو گوشی نصب کنم!! لطفاراهنمایی کنید . متشکرم

Irancell
Wednesday 27 February 2008, 22:05
سلام دوست عزیز

اگر مدل V6 با V6 Maxx تفاوتی نداره پس امکان نصب تنظیمات به صورت اتوماتیک برای گوشی شما وجود داره
ولی اگر موفق به نصب اتوماتیک نشدید برای تنظیمات به صورت دستی به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.iranops.com/showthread.php?tid...312#pid312 (http://www.iranops.com/showthread.php?tid=231&pid=312#pid312)

mamaly_20
Thursday 28 February 2008, 09:13
الان يه 4 روزيه كه gprs تو بندرعباس قطع شده . قبلا روزي 5-4 ساعت قطع مي شد ولي بعدش وصل مي شد. الان ديگه وصل هم نميشه . كسي مي دونه چرا اينجوري شده؟؟

MTNIrancell
Thursday 28 February 2008, 19:12
سلام دوست عزیز

اگر مدل V6 با V6 Maxx تفاوتی نداره پس امکان نصب تنظیمات به صورت اتوماتیک برای گوشی شما وجود داره
ولی اگر موفق به نصب اتوماتیک نشدید برای تنظیمات به صورت دستی به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.iranops.com/showthread.php?tid...312#pid312 (http://www.iranops.com/showthread.php?tid=231&pid=312#pid312)

http://irapic.com/uploads/1204153730.jpg

برای اطلاعات بیشتر به

تنظیمات GPRS به صورت دستی (http://78.110.165.42/showthread.php?tid=231)

مراجعه کنید.

smoma
Friday 29 February 2008, 09:52
دوباره 300 تومن کم کرد اینطوری نه gprs طبق تعرفه است نه mms که چند وقت دیگه راه می افته

kamran_194
Friday 29 February 2008, 11:10
من تا حالا وب پیج رو گوگل میذاشتم ولی الان ویترینه!!!!
راستی اینترنت کرج از دیشب قطعه و من دانشجوی گرمسارم و اسلا اونجا وصل نمیشه. اونجا هم از جاهایی هست که ایرانسل گفته قطع کنند؟

راستی. اینترنت شاهرود هم قطعه و بسطام که 5 کیلومتری اونجاست اصلا پوشش شبکه نداریم

ramin_S
Friday 29 February 2008, 12:01
من به شدت اعتقاد داشتم که 100 % بر مگردونه.
ولی الان یکی دو بار هست که بر نمی گرده.
اصلا چرا علی الحساب 150 تومن کم می کنه؟؟(( درست نوشتم یا نه)) که بعدش اضافه کنه.

kuleposhti
Friday 29 February 2008, 15:40
من واقعاً شاکی هستم. پول دادم ایرانسل گرفتم که بتونم از اینترنت و طرحهاش استفاده کنم. طرح که هیچی. تاحالا تو این سه هفته ده بار درخواست دادم اما کشک. اینترنت هم که کشک. یا کانکت نمیشه یا اگر شد میگه not gateway و dc میشه. آنتن هی کم و زیاد میشه. من واقعاً نمیدونم به کی و کجا باید شکایت کنم. اگر نمیتونید سرویس بدید لطفاً تبلیغ نکنید. واقعا قباحت داره. در ضمن محل من تبریز هست.

mohamad-hossin
Friday 29 February 2008, 16:54
اینترنت شیراز هم 3 روزه تقریبا قطع است.[hr]پيام سيستم : پست پشت سر هم شما بصورت اتوماتيك ادغام شد ![hr]اینترنت شیراز هم سه روزه قظعه از موقعی که edge شده است.

MTNIrancell
Friday 29 February 2008, 21:08
من واقعاً شاکی هستم. پول دادم ایرانسل گرفتم که بتونم از اینترنت و طرحهاش استفاده کنم. طرح که هیچی. تاحالا تو این سه هفته ده بار درخواست دادم اما کشک. اینترنت هم که کشک. یا کانکت نمیشه یا اگر شد میگه not gateway و dc میشه. آنتن هی کم و زیاد میشه. من واقعاً نمیدونم به کی و کجا باید شکایت کنم. اگر نمیتونید سرویس بدید لطفاً تبلیغ نکنید. واقعا قباحت داره. در ضمن محل من تبریز هست.

با توجه به این جدول مشکل شما کاملا ً معلوم است.

http://irapic.com/uploads/1200077537.jpg

در مورد طرح هم بگم شما اشتباهت همینه که توی 20 روز 10 بار کد رو زدی.
شما به حرف من گوش کن و کد رو فقط 1 بار بزن و بین 3 تا 5 روز صبر کن. 100% برات فعال میشه.

برای اطلاعات بیشتر اینجا مراجعه کن.
http://78.110.165.42/showthread.php?tid=303&pid=12213#pid12213 (پست شماره 62)

با تشکر از صبر شما

البته اگر چشمش نکنیم، 2 3 روزی هست که وضعیت تهران خیلی بهتر شده و من صبح تا حالا وصلم و سرعت حدود 200kb/s هم دارم.
همین پست رو هم از طریق GPRS ایرانسل فرستادم. http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/6.gif

اگر همین وضعیت ادامه داشته باشه من که کاملا راضی هستم.
انشا الله که همه جای ایران بزودی به همین سرعت برسد و تهران هم همین کیفیت رو حفظ کنه.

بعد بگید چرا من میگم تهرانسل
دوستان توی تهران نشستن!!!

کاربر گرامی این متن رو به عنوان اخطار نه از طرف من ، بلکه از طرف تمام مدیران و کاربران سایت پذیرا باش.

برای بار دوم عرض میکنم که اینجا فضاییست برای تبادل اطلاعات و بررسی و رفع مشکلات.
که میشه از طریق راهکارهایی ساده (توسط افراد با تجربه تر) به دیگران انتقال داد و دوستانمون رو از انتظار های بی مورد پشت خطوط پشتیبانی خلاص کرد.
اگه مشکل حادتر باشه حتما ً باید با پشتبیانی تماس گرفته بشه.

نه اینکه شما بیای اینجا برای خودت هر چی دوست داری بگی.

پس اگه فعالیت توی این سایت با توجه به قوانین همخوانی نداره یه فکری به حاله خودت بکن.
در غیر اینصورت کشیدن یه خط روی آی دیت و نوشتن Banned خیلی ساده تر از نوشتن این پست هست برام.

Vahooli
Saturday 1 March 2008, 21:24
یه نکته ای رو بگم بهتره وقتی آنتنتون فول باشه دی سی کنید البته همیشه هم این روش کابرد نداره.

smohsen
Saturday 1 March 2008, 22:13
من که حسابی قاطی کردم....
امروز چندین بار ازم کم کرده
این در عینه حال که بی انصافی و عملا علیه مشتری مداریه مطمئنا راه کاری داره....چرا فکری به حالش نمیشه؟

smoma
Sunday 2 March 2008, 09:42
تو گوشی یه گزینه داره به نام close conection باید بعد از کانکت شدن اونو برای دیسکانکت شدن بزنید تا پول کم نشه ولی اینا راهکار اصلی نیست...http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/62.gif

smohsen
Sunday 2 March 2008, 17:46
پولی که کم میشه ربطی به دیسکانکت کردن نداره
اما خوب شاد بعضی وقتا جواب بده
نکته اینهکه ممکنه شما هیچ بایتی دریافت نکرده باشید اما همینکه یک بایت وحتی فقط یک بایت ارسال کنید این پول کممیشه و بعد از چند مین بر میگرده..
البته بعضی وقتا.....

IMMOЯTAL
Sunday 2 March 2008, 23:30
دو هفته اي ميشه كه GPRS من فقط شبها كانكت ميشه... تو روز اصلا نميتونم كانكت بشم... نميدونم كسي ديگه اين مشكل رو داره يا نه....

IMMOЯTAL
Monday 3 March 2008, 15:29
اينجا كه چند روزي ميشه GPRS كلي مشكل پيدا كرده.... بعد كانكت شدن.. 3 ثانيه بعد ديستكانكت ميشه.... هيچ كاري هم نميتونم بكنم...
زنگ زدم شركت... درست 1 ساعت پشت خط بودم!!!!
اخر سرم برگشت گفت.. تا 2 3 روز ديگه اگه درست نشد.. دوباره اطلاع بده... در جائي كه اصلا تا حالا مشكل GPRS نداشتم.. http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/106.gif[hr]پيام سيستم : پست پشت سر هم شما بصورت اتوماتيك ادغام شد ![hr]

میگم مسخره کردن الکی طرفداری نکنید. الان یه لحظه خواستم ببینم اینترنت وصله یا نه الکی 150 تومن ازم کم کردن
به کی شکایت کنیم؟

پس میبینی مسخرمون کردن؟

حالا اينو گوش كنيد همگي....

!!!!! اخرشه!!!!!!!!!!!!!

شرکت " وودافون" برای یکی از کاربران تلفن همراه خود صورت حساب 54هزار دلاری ارسال کرده است .
به نقل از سایت"سلولارنیوز"،"لن سیمسون"،29 ساله در این رابطه گفت: همکارم به من گفت چگونه می توانم از تلفن همراه به جای مودم برای وصل به لپ تاپ استفاده کنم.وی ادامه داد:همکارم گفت با این کار می توانم اطلاعات لازم را خیلی سریع تر دانلود کنم و همچنین سرعت ارتباط با اینترنت هم با این روش ارتقا می یابد.سیمسون گفت :در طول این مدت حدود 20تا30فیلم تلویزیونی و 4آلبوم عکس دانلود کردم تا این که شرکت، ارتباطم با سیستم را قطع کرد و برایم صورت حساب 54هزار دلاری فرستاد.وی اعتراف کرد که اگر می دانستم این طرز استفاده چه هزینه ای برای من در پی خواهد داشت هیچ گاه این کار را نمی کردم.وودافون اعلام کرد قصد دارد ازصورت حساب این فرد چشم پوشی کند.

mohamad-hossin
Monday 3 March 2008, 15:39
دوستان من الان زنگ زدم 140 گفت gprs کل ایران مشکل به هم زده و دارند مشکل را بر طرف می کنند ((نکنه دارند mms را راه اندازی مجدد می کنند چون این سرویس به gprs وابسته است وحتما برای وصل مجددش مطمئنا نیاز به قطعی اینترنت موبایل دارد)) ((( فکر کنم تا عید نوروز دیگر خبری از gprs نخواهد بود برای ما که یک هفته ای است که قطع می باشد))

((((((در ضمن یک سئوال داشتم نکنه سیم کارتهای اعتباری که سیم کارت من نیز می باشد دیگر این سرویس را نخواهند داشت .)))))))

TempesT
Monday 3 March 2008, 17:12
دوستان من الان زنگ زدم 140 گفت gprs کل ایران مشکل به هم زده و دارند مشکل را بر طرف می کنند ((نکنه دارند mms را راه اندازی مجدد می کنند چون این سرویس به gprs وابسته است وحتما برای وصل مجددش مطمئنا نیاز به قطعی اینترنت موبایل دارد)) ((( فکر کنم تا عید نوروز دیگر خبری از gprs نخواهد بود برای ما که یک هفته ای است که قطع می باشد))

((((((در ضمن یک سئوال داشتم نکنه سیم کارتهای اعتباری که سیم کارت من نیز می باشد دیگر این سرویس را نخواهند داشت .)))))))

سلام
اگه منظورت از این سرویس MMS هست. بابا تورو خدا این چه حرفیه سیم کارت سیم کارته دیگه. را بیفته واسه همش را میفته.
عین قبلها که یه چند روزی ام ام اس واسه کلیه خطوط کار کرد.
پس در نتیجه اگه را بیفته. کلا را میفته چه دایمی و چه اعتباری و چه پیام رسان

ranaactive
Monday 3 March 2008, 18:55
اینجا هم GPRS قطع شد.ولی به طور عجیب.هم آنتن هست هم اطلاعات سلول ولی تو اینترنت نمیره.http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/20.gifhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/46.gifکاش زودتر درست بشه کلی کار دارم http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/63.gif

MTNIrancell
Monday 3 March 2008, 20:32
دوست عزیز ، آقا شاهین محترم
همین عکسی که شما در پست قبلی گذاشتی خودش یه نوع توهین به شعور کاربران گرامی هستش!!!
آخه اگه مشکل GPRS کاربرا همین مشکلات پیش پا افتاده بود که از بقال سر کوچه هم میشد کمک گرفت!!!
جدی میگم!
امیدوارم دیگه از بابت این پست من به شما و بقیه برنخوره!

در حقیقت این پست شماست که توهین به شعور کاربران هست ...
شخصا" معنی دقیق چند تا از این error ها رو نمیدونستم.

مشکل شما استفاده از لحن تمسخر آمیز و ادبیات طلبکارانه هست ؛ بارها اعلام شده که این سایت فقط برای کمک به حل مشکلات مشترکین محترم ایرانسل راه اندازی شده ولی متاسفانه شما به این نکته توجه نکردید.

در صورت تمایل به اعلام انتقاد از عملکرد و سرویس های ارائه شده توسط ایرانسل با شماره ی 130 و 140 تماس بگیرید !
و یا با cs@mtnirncell.ir (cs@mtnirncell.ir) مکاتبه کنید.

خوب شما که انقدر دانا هستی چرا نمیای یه گوشه کار رو بگیری؟
یعنی اگه توی 2000 تا کاربر دیگه 20 نفر گوشیشون این Error رو میده و معنیش رو نمیدونن بی شعور هستند دیگه؟
شما سعی کن اول احترام بقیه رو نگه داری.

این رو مطمئن باش اینجا شاید 100 تا کاربر دارن به طور فعالانه کار می کنن ولی من روزی حد اقل 100 تا مشترک رو دارم راه میندازم.
اگه این پیغام های به قول شما پیش پا افتاده ، از نظر من کارساز نبود نمیذاشتم.

می بخشید با سلام انگار این تاپیک بیشتر جنبه دعوای کاربر و مدیران پیدا کرده تا جهت رفع اشکال کاربران
دوستان تهرانی عزیز می خواهید وقتی شهرهایی مثل شیراز -بندرعباس - اهواز - قم و.... اینترنت ایرانسلشان 4 روزی قطع شده است ویا به سختی قابل استفاده است شما سرعت اینترنت خوب نداشته باشید اینترنت شیراز الان چند روزی می شود گفت قطع است وسیم کارت ایرانسل بدون اینترنت بی استفاده شده استلطفا مشکل ما را در صورت امکان ارجاع کرده یا پیگیر شوید ممنون از لطف همه مدیران بخصوص مهندس ما آقا شاهین عزیزمان

فعلا ً کل ایران در بیشتر ساعات مشکل داره.

اگه میخواید تو ایام نوروز GPRS درست داشته باشید یکم صبر کنید.
اگه GPRS درست کار بکنه برای شرکت سود بیشتری داری تا مشترکین.

کرج هم همینطوره
صبح از ساعت 9 قطع شد و بعد هم که وصل شد تا میری توش زود dc میکنه

خداییش مسخرمون کردن

لطفا تا یه چیزی میشه اینجوری برخورد نکنید.مسخرمون کرده یعنی چی؟

دیگه عادت شده.
مهم نیست.
از یه سمت همه انتظار دارن یه شبکه بدون مشکل داشته باشن ، از طرف دیگه حاضر نیستن یه چند هقته ای از یک سری خدمات چشم پوشی کنند.

میگم مسخره کردن الکی طرفداری نکنید. الان یه لحظه خواستم ببینم اینترنت وصله یا نه الکی 150 تومن ازم کم کردن
به کی شکایت کنیم؟
پس میبینی مسخرمون کردن؟

شما اگه مشترک قدیمی باشی می دونی که اول 150 تومان کسر میکنه و بعد از ایتکه dc کردی از 5 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت این مبلغ برمیگرده.

اینجا هم GPRS قطع شد.ولی به طور عجیب.هم آنتن هست هم اطلاعات سلول ولی تو اینترنت نمیره.http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/20.gifhttp://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/46.gifکاش زودتر درست بشه کلی کار دارم http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/63.gif

از امروز صبح وقتی تماس میگیرم E از بین میره

TempesT
Tuesday 4 March 2008, 22:56
آقا گوشی من Edage داره. اولها توم شهر و جاده ها Edage بود. ولی بعدش جاده ها Gprs شد و داخل شهر همچنان Edage بود. ولی تازگی ها یه چند وقتی میشه کل شهر قاطی کرده.
بعضی جاها Edage هست و اکثر جاها Gprs . بعضی جاها هم Gprs هست و کانکت نمیشه.
از وضعیت کانکت هم که نگو . گاهی کانکت میشه. گاهی کانکت میشه ارور میده. گاهی تا کانکت میشه دیسکانکت میکنه.
میخواستم ببینم کسی میدونه دلیل اینکه بعضی جلها Edage هست و بعضی جاها Gprs چی میتونه باشه؟؟؟[hr]پيام سيستم : پست پشت سر هم شما بصورت اتوماتيك ادغام شد ![hr]

اصفهان ریسیو خیلی کمه .... از پریروز تا حالا 750 تومن الکی از حساب به خاطر GPRS که وصل میشد و ریسیو نداشت کم شده ...

,وحید جان واقعا من از طرف ایرانسل از تو خجالت میکشم.
این همه تست. میری این ور اون ور شهر.
این همه بی آنتنی میکشی .
این همه تبلیغ.
اون سایت که واقعا زحمت کشیدی.
میاد از پولت کم میکنه
نامردیه به خدا. باید به تو یه چیرمن بده تازه شاید در مقابل زحماتت اون چیرمن هم کم بیاره
http://iranops.com/richedit/smileys/YahooIM/4.gif

msmusic2
Wednesday 5 March 2008, 10:02
دوست من آقا شاهین می بخشیذ این را در این تاپیک می پرسم ولی آیا ممکن است ایام نوروز هم اینترنت داشته باشیم وهم mms مثل پارسال

دوست عزیز اطلاعات مربوط به سوال شما در این2 تاپیک زیر به طور کلی اعلام شده است

مطالعه بفرمائید!
http://iranops.com/showthread.php?tid=656 و http://iranops.com/showthread.php?tid=655

M Like Mother
Wednesday 5 March 2008, 10:22
من هر چی از طریق کدها و یا شماره 2225 درخواست تنظیمات gprs رو میدم میگه بزودی تنظیمات ارسال میشه ولی هیچ خبری نمی شه چرا؟... ...

تنظیمات دستی هم نمی خوام بدم چون گوشیم Siemems هست و تنظیمات دستیش سخته ...

Mohammad
Wednesday 5 March 2008, 10:57
تنظیمات دستی هم نمی خوام بدم چون گوشیم Siemems هست و تنظیمات دستیش سخته ...
با این گوشی ها چه تنظیمات دستی چه اتوماتیک، آخرش هم نمیتونی وصل بشی

smohsen
Wednesday 5 March 2008, 12:11
یه نکته که تو این دوروز فهمیدم و مربوط به ایراد گوشیه (البته احتمالا) و شاید ایرانسل
اگه آنتن دارید ولی کم رنگه و طبیعتا نمی تونید وصل شید بعضی وقتابا خاموش روشن کردن گوشی می تونید آنتن رو پر رنگ کنید
دیروز و امروز به این موضوع رو گوشیم برخوردم

ranaactive
Wednesday 5 March 2008, 12:21
یه نکته که تو این دوروز فهمیدم و مربوط به ایراد گوشیه (البته احتمالا) و شاید ایرانسل
اگه آنتن دارید ولی کم رنگه و طبیعتا نمی تونید وصل شید بعضی وقتابا خاموش روشن کردن گوشی می تونید آنتن رو پر رنگ کنید
دیروز و امروز به این موضوع رو گوشیم برخوردم

آره ولی دوباره زود میره اینجوری فایده نداره.فقط گوشیتون به خاطر خاموش روشن کردن زیاد زود تر خراب میشه.اگه آنتن بخواد بمونه میمونه.اون هم فکر کنم به خاطر اینه که وقتی خاموش روشن میکنید یه بار از اول آنتن رو سرچ میکنه.

smohsen
Wednesday 5 March 2008, 12:25
نه اینطور نیست
من الان تقریبا دو ساعته آنتن دارم سرعتشم از edge بیشتره...سه سوت بالا میاره هر سایتی رو با پرکسی و بی پرکسی...

mohamad-hossin
Wednesday 5 March 2008, 16:01
درصورت ارور گوشی های سونی اریکسون در اتصال به اینترنت بخصوص ارور تنظیماتیا اگر گوشیتان را یکبار ریست کنید یا تنظیمات را مجددا دریافت کنید معمولا مشکل برطرف می شود[hr]پيام سيستم : پست پشت سر هم شما بصورت اتوماتيك ادغام شد ![hr]درصورت ارور گوشی های سونی اریکسون در اتصال به اینترنت بخصوص ارور تنظیمات یا کانکت نشدن اگر گوشیتان را یکبار ریست کنید یا تنظیمات را مجددا دریافت کنید معمولا مشکل برطرف می شود

ranaactive
Wednesday 5 March 2008, 22:49
درصورت ارور گوشی های سونی اریکسون در اتصال به اینترنت بخصوص ارور تنظیماتیا اگر گوشیتان را یکبار ریست کنید یا تنظیمات را مجددا دریافت کنید معمولا مشکل برطرف می شود

این ریست کردنو که محسن هم گفت دیگه.ولی اون تنظیمات رو هم امتحان کردم قبلا نشده.گرچه من الآن مشکلی ندارم.عین ساعت داره GPRS ام کار میکنه

ranaactive
Saturday 8 March 2008, 17:34
شرمنده نمیدونستم سوالم تا این حد وحشتناکه.

راستی این ساعت خوشی که میگن ساعت بدبختیه مثل الان که بنده دارم بیل میزنم که وارد یه سایت کوچولو شم ولی هی ارور میده

نه سوالتون همچینا هم وحشتناک نبود.وحشتناک باهاش برخورد شد;)خوب اون طرفی که داره کارت شارژ میفروشه هم باید یه سودی ببره دیگه:D
ساعت خوش هم تقسیم میشه بین تمام کاربران ایزانسل نمیشه که یه نفر از 12 تا 6 از GPRS استفاده کنه!!!پس تقسیم میشه هر کسی چند ثانیه:p

M Like Mother
Sunday 9 March 2008, 13:59
خوب تنظیم دستی که نمرده....:p

یه تنظیم دستی میگی فکر می کنی مثل نوکیا یا سونی اریکسونه ...

همه آیتمهاش و اسامی شون فرق می کنه و تو یه فازهای دیگه ای سیر می کنه ... همیشه این آلمانها لقمه رو دور سر خودشون می چرخونن تا بخورن ... این گوشی زیمنس هم خیلی خنگول طراحی شده ... حالا دارم رو تنظیمات دستیش کار می کنم تا حالا موفق نشدم ... چون هر چی ایرانسل گفته تو منوی های این نیست و هر چی این داره ایرانسل نگفته! باید ببینم کدوم به کدوم میخوره

TempesT
Tuesday 11 March 2008, 01:27
تو تبریز که فعلا خوبه
مین مینی جان شما کدوم ور تبریز هستین ؟
توجه کردی چن جا Edage اکثر جاها هم Gprs هست؟
این روزا تو تبریز و اطرافش اینترنت خوب شده. سرعتشم خوبه.

Vahooli
Tuesday 11 March 2008, 02:18
توحید دیگه نتورک بیزی نمیده ؟

این آقا توحید همیشه مارا آگاه می کنه از تبریز!

TempesT
Tuesday 11 March 2008, 02:32
توحید دیگه نتورک بیزی نمیده ؟

این آقا توحید همیشه مارا آگاه می کنه از تبریز!

مخلصیم وحید جان وظیفه هست.
به گرد پای شما نمیرسیم تو آگاهی دادن.
شما که خودت ماشالله یه پا تستری:ی یه پا اطلاعاتی. با اون زجرایی که شما از این بی آنتن یها میکشییی:((
نه نتورک بیزی هم این روزا درست شده.
خیلی خوب شده.

IMMOЯTAL
Tuesday 11 March 2008, 10:06
اين Gprs ايرانسل فقط نزديك اذان صبح سرعتش خوبه... تا ساعت 9.. بعد 9 ديگه سرعتش افتضاح ميشه...

ranaactive
Friday 14 March 2008, 15:18
تاپیک منحرف نشه ...

نه نمیشه:76:
============================
من یه راه دیگه برای مشکل GPRS پیدا کردم.وقتی آنتن GPRS نیست یا کم رنگه میشه با انتخاب شبکه به صورت دستی یا جست و جوی شبکه،آنتن GPRS رو فعال کردخوب هم جواب داد این کار .آنتنش هم حالا حالا ها میمونه.:85:
فقط یکی گفت فکر کنم این انتخاب شبکه بدهی بندازه ولی من که فکر نمیکنم دیگه برای یه انتخاب یا جستجوی آنتن هم بخوان پول کم کنن:60:

TempesT
Friday 14 March 2008, 17:17
نه نمیشه:76:
============================
من یه راه دیگه برای مشکل GPRS پیدا کردم.وقتی آنتن GPRS نیست یا کم رنگه میشه با انتخاب شبکه به صورت دستی یا جست و جوی شبکه،آنتن GPRS رو فعال کردخوب هم جواب داد این کار .آنتنش هم حالا حالا ها میمونه.:85:
فقط یکی گفت فکر کنم این انتخاب شبکه بدهی بندازه ولی من که فکر نمیکنم دیگه برای یه انتخاب یا جستجوی آنتن هم بخوان پول کم کنن:60:

حرفهای جالبی میزنی ها:ی
جستجوی شبکه به گوشی ربط داره واسه چس باید پول کم کنن. حرفهایی که مردم در نمیارن.

IMMOЯTAL
Saturday 15 March 2008, 12:24
كسي با نرم افزار اپرا مشكل نداره؟؟؟.. من هر چي ميخوام با اپرا كار كنم.. ارورر ميده كه كانكت نشد.. در جائي كه كانكت شده.. ولي با مرورگر خود گوشي اصلا مشكل ندارم.. قبلا اپرا اينطوري نبود.. تازگي ها اينطوري اذيت ميكنه... چي كار بايد كرد؟؟؟..

ماني
Saturday 15 March 2008, 21:58
كسي با نرم افزار اپرا مشكل نداره؟؟؟.. من هر چي ميخوام با اپرا كار كنم.. ارورر ميده كه كانكت نشد.. در جائي كه كانكت شده.. ولي با مرورگر خود گوشي اصلا مشكل ندارم.. قبلا اپرا اينطوري نبود.. تازگي ها اينطوري اذيت ميكنه... چي كار بايد كرد؟؟؟..

احتمالا مشكل از تنظيمات خود اپرا باشه
قسمت Http , soket رو چك كنيد

و يا تنظيمات كانكشن جاوا رو نگاه كنيد
احتمالا قسمت پورت يا IP يا ****** تغيير كرده

mohamad-hossin
Monday 17 March 2008, 16:16
دوست من آقا شاهین این پیغام communication failure که این روزها برای gprs ایرانسل خیلی می آید برای چیست

IMMOЯTAL
Monday 17 March 2008, 18:46
احتمالا مشكل از تنظيمات خود اپرا باشه
قسمت Http , soket رو چك كنيد

و يا تنظيمات كانكشن جاوا رو نگاه كنيد
احتمالا قسمت پورت يا IP يا ****** تغيير كرده

نه!! مشكلش اين نبود.. چون با خود مرورگر گوشي مشكل نداشت.. فقط با اپرا مشكل داشت.. كه من به اروراش توجه اي نميكردم.. و از برنامه خارج ميشدم.. ديروز ارورش رو خوندم ديديم ميگه بايد تاريخ گوشيت با تاريخ ميلادي ميزون باشه.. كه با تاريخ ميلادي ميزون كردم.. درست شد.. الان هم هيچ مشكلي نداره راحت سايت ها رو باز ميكنه.. Soket و Http چه فرقي داره؟؟ :306: من گذاشتم رو Http..

ماني
Monday 17 March 2008, 22:27
نه!! مشكلش اين نبود.. چون با خود مرورگر گوشي مشكل نداشت.. فقط با اپرا مشكل داشت.. كه من به اروراش توجه اي نميكردم.. و از برنامه خارج ميشدم.. ديروز ارورش رو خوندم ديديم ميگه بايد تاريخ گوشيت با تاريخ ميلادي ميزون باشه.. كه با تاريخ ميلادي ميزون كردم.. درست شد.. الان هم هيچ مشكلي نداره راحت سايت ها رو باز ميكنه.. Soket و Http چه فرقي داره؟؟ :306: من گذاشتم رو Http..

سوكت سرعت بهتري داره
و فكر كنم از روي سرور خود اپرا كار ميكنه

Vahooli
Monday 17 March 2008, 22:37
سوکت کانکشن تورا نگه میداره اما http هر بار نیاز به کانکشن داره.

MTNIrancell
Tuesday 18 March 2008, 04:15
دوست من آقا شاهین این پیغام communication failure که این روزها برای gprs ایرانسل خیلی می آید برای چیست

یعنی به دلیل سرعت پائین ، اختلال شبکه ، ترافیک بالا و یا قطعی سرور ارتباط قطع میشه.

:82:

vahid69
Sunday 23 March 2008, 06:08
سلام آقا شاهین.
1 ماهی بود که توی شهر ما اینترنت قطع بود و بعد از اون 1 هفته درست شد اما دوباره 2 هفته هست که قطع شده.هیچ پیغامی هم نمی ده و فقط مشقول وصل شدن هستش که اگه ولش کنی 3 ساعت همینطور می مونه و وصل نمی شه.می خواستم بپرسم کی وصل می شه.من تو شهرستان قروه در استان کردستان هستم.با تشکر

ranaactive
Friday 28 March 2008, 07:22
Gprs تو منطقه ما اینجوری شده که 2 دقیقه آنتنش فعاله بعد غیر فعال میشه بعد کلا میره...بعد 3 ساعت دوباره غیر فعال میشه بعد فعال میشه و 2 دقیقه دیگه مهمونِ گوشیمونه بعد دوباره...
آقا شاهین نمیدونید مشکل از کجاس؟کی برطرف میشه؟دکمه خاموش روشن گوشیم پدرش در اومد دیگه:199:

smohsen
Friday 28 March 2008, 07:53
منم بعضی وقتا میره
اما دکمه روشن خاموش تا چند ساعت نگه دارمونه...
بعضی وقتام (جدیدا تقریبا همیشه) فقط کافیه با مرورگر گوشی یه لحظه کانکت بشم بلافاصله انتن میاد و باز تا چند ساعت مهمونه

TempesT
Friday 28 March 2008, 08:51
رو گوشی من اولش Edage بود ولی یه چند ماهیه Gprs شده.
الان G میندازه وقتی میخوام به نت کانکت شن G خوانا میشه ولی وقتی کانکت نیستم در حالت معمولی G پررنگ میمونه:224:
فکر کنم این کاره خوبیه و این کارو کردن که هرکی استفاده میکنه کانکت باشه و هرکی استفاده نمیکنه شبکه رو بیخودی اشغال نکنه.:109::109:

MTNIrancell
Friday 28 March 2008, 11:01
Gprs تو منطقه ما اینجوری شده که 2 دقیقه آنتنش فعاله بعد غیر فعال میشه بعد کلا میره...بعد 3 ساعت دوباره غیر فعال میشه بعد فعال میشه و 2 دقیقه دیگه مهمونِ گوشیمونه بعد دوباره...
آقا شاهین نمیدونید مشکل از کجاس؟کی برطرف میشه؟دکمه خاموش روشن گوشیم پدرش در اومد دیگه:199:

سلام آقا شاهین.
1 ماهی بود که توی شهر ما اینترنت قطع بود و بعد از اون 1 هفته درست شد اما دوباره 2 هفته هست که قطع شده.هیچ پیغامی هم نمی ده و فقط مشقول وصل شدن هستش که اگه ولش کنی 3 ساعت همینطور می مونه و وصل نمی شه.می خواستم بپرسم کی وصل می شه.من تو شهرستان قروه در استان کردستان هستم.با تشکر

آقا شاهین سرویس gprs مجددا امروز در شیراز به کلی قطع بود یعنی علامت غیر فعال و کانکت نمی شد نمی دانید مشکل از چیه با توجه به اینکه تنظیمات هم چندین بار ریست وذخیره کردم ممنون از لطفت پاسخ مشکل را اگر می دانید بدهید .

توی این چند هفته ی اخیر GPRS بد داره میره روی اعصاب ملت.

نمی دونم مشکلش چیه؟
چیزی بهمون نگفتن.

Mahdi
Friday 28 March 2008, 11:37
بابا ما پر سرعت يا edge نميخوايم
همين gprs رو درست و حسابي بده يا حداقل پولشو درست كم كنه
من نميدونم نميشد نرم افزاري باشه كه بعد از استفاده پول كم كنه نه قبلش؟
احتمالا ميشه ولي احتمال ميدم نميخوان اينطوري بشه
Edge رو فكر كنم فعلا تهران و كرج دارن
و حتي جاده قم تهران edge داره!!:58:
بنابراين ميشه گفت تهرانسل!!

ranaactive
Friday 28 March 2008, 13:27
بابا ما پر سرعت يا edge نميخوايم
همين gprs رو درست و حسابي بده يا حداقل پولشو درست كم كنه
من نميدونم نميشد نرم افزاري باشه كه بعد از استفاده پول كم كنه نه قبلش؟
احتمالا ميشه ولي احتمال ميدم نميخوان اينطوري بشه
Edge رو فكر كنم فعلا تهران و كرج دارن
و حتي جاده قم تهران edge داره!!:58:
بنابراين ميشه گفت تهرانسل!!

باز گفتین تهرانسل؟؟ما پارسال عید از تهران تا بندر عباس رفتیم.جالبه بدونین فقط تو یزد ازش استفاده نکردیم چون آنتن نمیداد.بقیه جاها خوب بود.تازه کی پارسال.الآن وضعش صد در صد بهتر شده و تو یزد هم حتما آنتن میده و راه افتاده.:156:

armana
Friday 28 March 2008, 13:32
در تکمیل جواب رعنا خانم بگم الان بیشتر مسیر تهران سمنان مشهد دارای پوشش خوب جی پی ار اس است

smoma
Saturday 29 March 2008, 16:00
من بد شانستر از تو
data cunter من 1.5 مگ هست ولی 1500 تومن کم کرده تو این دو سه هفته

من با یک admin ایرانسل تماس گرفتم و موضوع را گفتم ولی خودشون هم خبر ندارن که همچین مشکلی دارن چون کسی برای 150 تومن زنگ نمی زنه اونها هم پپگیری نمی کنند ازشون خواستم شماره پشتیبانی فنی رو بدن تا خودم پیگیری کنن ولی ندادن
من تمام سعی خودمو کردم

TASIH SHOD

far_2005
Sunday 30 March 2008, 01:26
من که تمام مدتی که تو جاده بودم و اصفهان بودم Gprs ام فری بود 3 تا آلبوم دانلود کردم یقرون هخم کم نکرد
اما اما اما اما اما اما زنگ زدم 140 کار داشتم خطم مشکل پیدا کرده تا شماره رو گفتم دیدم که یهو هزار تومن کم شد
امروزم فهمید که اکثراً شاهین داره جواب منو میده :d البته به لطف شهاب فهمیدم
شاهین می شناسی؟ .....

MTNIrancell
Sunday 30 March 2008, 02:09
من که تمام مدتی که تو جاده بودم و اصفهان بودم Gprs ام فری بود 3 تا آلبوم دانلود کردم یقرون هخم کم نکرد
اما اما اما اما اما اما زنگ زدم 140 کار داشتم خطم مشکل پیدا کرده تا شماره رو گفتم دیدم که یهو هزار تومن کم شد
امروزم فهمید که اکثراً شاهین داره جواب منو میده :d البته به لطف شهاب فهمیدم
شاهین می شناسی؟ .....

کی زنگ زدی؟
مطمئنا ً اشتباه میکنی.

چون من از 7 تا 10 فروردین مرخصی بودم

تازه من شیفت شب هستم

به حرف های شهاب توجهی نکن

جدیدا ً چرندیات زیاد سرهم میکنه.:219:

تو پارک هم به بقیه میگفت همینا رو.:268:

MTNIrancell
Sunday 30 March 2008, 11:29
آره
شبا که زنگ می زنم شهرکی میگه اما صبح ها که زنگ می زنم چراغی اا
البته چراغی ااا بنا به زمان میگه
صبح بخیر چراغی هستم چه کمکی از دستم بر میاد :d

حالا شهاب اونorg رو خودذت بودی؟ کلشو می فرستادی یک کم بخندیم

شب که من بودم.

(فامیلیم رو نگید اینجا :265:- البته اکثرا ً می دونن )
اونجا همه منو میشناسن

با اینکه 1 ساله شب هستم ولی روز که میرم همه من و میشناسن
ولی من خیلی هاشون رو نمیشناسم:286:

به خاطر ایمیل هایی که میزنمه

حدود 40 % از ایمیل های رد و بدل شده امضاء من توش هست.:222:

البته با توجه التیماتوم های داده شده از فعالیتم کم شده

ولی از محوبیت نه:286:

حالا کی زنگ زدی و مشکلت چی بود؟:32:

شک ندارم باهات بد صحبت کردم:43:

چون بهترین دوستمون تصادف کرد و فوت کرد ، همه اعصاب هممون ریخته بهم.sad

شانس آورده باشی همون نباشی که کم مونده بود فحشت بدم.:265:

smohsen
Sunday 30 March 2008, 16:24
در مورد قطعی های جی پی آر اس که فکر کنم اگه امکان گذاشتنشم باشه خیلی زیاد باشه
چون معمولا هر از گاهی قطع میشه در طول روز تقریبا همه جا

slash
Sunday 30 March 2008, 18:27
مگه نگفتن ظرفیت اینترنت رو زیاد میکنن قبل سال نو؟(از ICTna)
پس چی شد؟

ranaactive
Sunday 30 March 2008, 22:38
مگه نگفتن ظرفیت اینترنت رو زیاد میکنن قبل سال نو؟(از ICTna)
پس چی شد؟

گفتن.مثل اینکه دارن یه کارایی میکنن.چون قطعی زیاد داره.هروقت شبکه رو خواستن ظرفیت بدن و اینا اینترنت قطعی داشته.یه ذره آدم صبر میکنه بعدش راحت میشه:87:

Tornado2800
Sunday 30 March 2008, 23:34
باز گفتین تهرانسل؟؟ما پارسال عید از تهران تا بندر عباس رفتیم.جالبه بدونین فقط تو یزد ازش استفاده نکردیم چون آنتن نمیداد.بقیه جاها خوب بود.تازه کی پارسال.الآن وضعش صد در صد بهتر شده و تو یزد هم حتما آنتن میده و راه افتاده.:156:

تو بندرعباس هم مدت زیادی نیست که راه افتاده... همین چند مدت پیشه طبق چکی که من کردم !

راستی ما قطعی نداریم من که این همه کار می کنم قطعی ندیدم... انشالله هم نداشته باشیم

یا حق.

smohsen
Tuesday 1 April 2008, 21:27
فعال کنی یا کانکت شی؟
این ارور ماله کانکت شدن نیستا

Vahooli
Tuesday 1 April 2008, 21:59
این ارور اصلا کاری به کانکت شدن نداره ! اگه هم می خواین تنظیمات رو دریافت کنید می تونید دستی اقدام کنید!

TempesT
Wednesday 2 April 2008, 08:15
به به!به به! خیلی متشکرم ! به به!:273:

بنده می خوام بپرسم شما چطور تبریزین و از این خدمات استفاده می کنین؟! به به!
بنده خیلی متشکر میشم بمن بگین که بنده مسعود شصت چی چرا هربار که می خوام اینو فعالش کنم بمن میگه که:
mote'asefane shabake movagatan ba eshkal movajeh ast lotfan ba'adan emtehan konid

پس اینطور که معلومه بنده بلد نیستم از خدمات استفاده کنم و شما ممنون میشم راهنمایی کنین!
به به!:285: به به!بله!
عزیز یهتره شما یه زنگ بزنی 140 برای اعتبارییها و 130 برای دایمیها. اونجا که زنگ زدی اول اون تلفن گویا حرف میزنه و لیست خدمات رو میگه. بعد عدد 3 رو میزنی که به صفحه خدمات وارد شی و بعدش هم 6 رو میزنی که واسط تنظیمات بفرسته.

واسه تنظیمات MMS هم میتونی همینطوری عمل کنی . زنگ بزنی اول 3 و بعدش هم 5 رو بزنی تا تنظیمات و برات بفرسته:7:

Alirezaer
Wednesday 2 April 2008, 09:35
عزیزم...من اینا رو می دانم و انجام دادم...همونی بود که بهتون گفتم و واسم اومده که فلان و بهمان!
<br />
<br />
خوب شوما یه لطفی بکن و همینجا برام بنویس!

بنده هنوز کانکت نمی تونم بشم اون پیام میاد!
اگه بخوام فعال سازی کنم که بازم همون آش و کاسه!

به تاپيک زیر برو:
http://www.iranops.com/forum-15/thread-133

Vahooli
Wednesday 2 April 2008, 11:15
خوب دوستان که گفتن شما کد *140*3*6# از راست به چپ بزنید تا تنظیمات براتون ارسال شه بعدش ذخیره کنید و برید حال کنید.

irani
Thursday 3 April 2008, 21:11
ساعت خوش Gprs

Gprs براي تمامي مشتركين ايرانسل هر كيلوبايت فقط 1 ريال!
در جشنواره زمستان تا بهار، بهای استفاده از Gprs در فاصله یکم دی ماه تا 19 فروردين 87، از شنبه تا چهارشنبه ها (12 شب الی '5:59 صبح) و پنجشنبه و جمعه ها (در کلیه ساعات) برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها 1 ريال برای هر کیلو بایت خواهد بود!

همچنين بهاي سرويس Gprs در ساعات عادي از 60 تا 66 درصد كاهش يافته است.

MTNIrancell
Friday 4 April 2008, 14:22
باز خوبه

برای من 25 کیلوبایت

25 تومن

TempesT
Friday 4 April 2008, 14:45
تو تبریز بازم Gprs یه 3-4 روزیه کی اکثر روز قطعه:37:

با اون قطعی های چند ماهه و با توجه به اینکه Edage مونو کردن Gprs جرا بازم ایرانسل همچین میکنه نمیدونم:265:

karim_9
Friday 4 April 2008, 15:04
سلام
سوال من اینه که تا اون جای که من شنیده بودم در روز های پنج شنبه و جمعه جی پی ار اس رایگان است ولی من وقتی با جی پی ار س کار میکنم از حسابم کل کمیشه اونم بصورت وحشناک ساعتی پیش از 150 تومان اگه راهنمای بکینی ممنون میشم

smohsen
Friday 4 April 2008, 15:15
اولا رایگان نیست
دوما ساعتی نیست

TempesT
Friday 4 April 2008, 15:16
سلام
سوال من اینه که تا اون جای که من شنیده بودم در روز های پنج شنبه و جمعه جی پی ار اس رایگان است ولی من وقتی با جی پی ار س کار میکنم از حسابم کل کمیشه اونم بصورت وحشناک ساعتی پیش از 150 تومان اگه راهنمای بکینی ممنون میشم

نه عزیز اون توی طرحهای تشویقی زمستانی بود که ائنام تموم شدن:306:

mass0ood
Friday 4 April 2008, 17:51
سلام دوستان من یه سوال دارم
من چرا نمی تونم با اپرا مینی وارد اینترنت بشم؟ در حالی که با بروزر خود گوشی می شه، البته اپرا مینی هم از اول تو گوشیم بود، گوشی من هم 5610 هستش، آیا تنظیمات خاصی داره تا با این نرم افزار بتونم وارد شبکه ی اینترنت بشم؟ گوشی من yahoo Go! رو هم داره، اونم به نت وصل نمی شه، connection error می ده!
ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

حتی تو اپرا مینی network setup رو هم که می زنم آخرش می نویسه connection failed!

ranaactive
Friday 4 April 2008, 18:25
سلام دوستان من یه سوال دارم
من چرا نمی تونم با اپرا مینی وارد اینترنت بشم؟ در حالی که با بروزر خود گوشی می شه، البته اپرا مینی هم از اول تو گوشیم بود، گوشی من هم 5610 هستش، آیا تنظیمات خاصی داره تا با این نرم افزار بتونم وارد شبکه ی اینترنت بشم؟ گوشی من yahoo Go! رو هم داره، اونم به نت وصل نمی شه، connection error می ده!
ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

تنظیمات اولیه خود برنامه opera mini از همه بهتره.
و همه با هر گوشی ای تونستن کانکت بشن.
این error ای هم که شما میفرمایید مربوط به مشکل آنتن دهی میشه نه تنظیمات.:266:

mass0ood
Saturday 5 April 2008, 23:29
نه دوست عزیز، فکر نمی کنم مشکل از آنتن دهی باشه! چون در همون لحظه من می تونم با دسکتاب بروزرم کانکت بشم
اما تو اپرا مینی من network setup رو هم می زنم، اما بازهم آخرش می نویسه connection failed!
ممنون می شم بیشتر راهنماییم کنید

ShahabSAMSUNG
Saturday 5 April 2008, 23:32
دوست عزیز، گوشیت چیه؟
(از اطلاعات شخصی مدل گوشیتو انتخاب کن)

بعضی مدل ها انگار کلاً مشکل دارن!
گوشی های جاوای نوکیا که اصلاً نمیزاره برنامه های جاوا به اینترنت وصل شه!!!!!

ranaactive
Sunday 6 April 2008, 18:07
نه دوست عزیز، فکر نمی کنم مشکل از آنتن دهی باشه! چون در همون لحظه من می تونم با دسکتاب بروزرم کانکت بشم
اما تو اپرا مینی من network setup رو هم می زنم، اما بازهم آخرش می نویسه connection failed!
ممنون می شم بیشتر راهنماییم کنید

آره دیگه همونطور که آقا شهاب گفتن مربوط به گوشیه.
اینم من بگم:

اونایی که تو گوشی های نوکیا(چه جاوا و چه سیمبین) موفق به راه اندازیِ مرورگرِ اپرا شدند نظرشون این بود که سرعت مرورگرِ خود گوشی از اپرا بیشتره.:60:
مخصوصا سیمبین دارها.تو موتورولا هم همینطوره.ولی تو گوشی های سونی اریکسون که اصلا سرعت مرورگر خوب نیست
:197:

شیراز وقتی وصل شد هم بیاین اطلاع بدین چون هر دو صفحه یکبار شما میاین میگین شیراز قطع شده اصلا ما نمی فهمیم کی وصله اونجا !

شاید اینجوری هی میخوان اعلام کنند که تو شیراز GPRS اصلا نیست:39:

LuckyMan
Sunday 6 April 2008, 19:38
تو گوشی های سونی اریکسون که اصلا سرعت مرورگر خوب نیست
علتش اينه كه مرورگر خود گوشى ميخواد صفحات رو دقيقا به همون بزرگى كه در صفحه مانيتور ديده ميشن باز كنه
ولى اپرا داخل يك گزينه داره كه صفحات رو ميتونه به نسبت بزرگى صفحه نمايش تنظيم كنه
و به همين دليل صفحات 3 سوته باز ميشند
ولى اگه اون گزينه رو تيك نزنين و سايز عكسهارو هم بذاريد روى بزرگ
خواهيد ديد كه باز شدن هر صفحه كلى طول ميكشه
با اين فناورى اپرا مينى ميتونه صفحه اى كه در حالت عادى حجمش مثلا 250 ك.ب هست رو با دانلود 30 ك.ب باز كنه
اونم عين تا عين صفحه اصلى
فقط كوچيك شده به نسبت صفحه گوشى.

farzin
Sunday 6 April 2008, 23:12
يه سوال در مورد مرورگر سوني اريكسون .. من تا به حال هر كاري كردم نتونستم با مرورگر سوني اريكسون به اينترنت وصل بشم هميشه اين پيغام رو ميده :
conn .failed....
ولي با ميني اوپرا كانكت ميشه .. علتش چيه ؟؟

LuckyMan
Sunday 6 April 2008, 23:48
فقط ميتونى سايتاى وپ باهاش باز كنى
مگه اينكه گوشيت علاوه بر مرورگر وپ مرورگر اچ تى ام ال هم داشته باشه

ماني
Monday 7 April 2008, 01:04
يه سوال در مورد مرورگر سوني اريكسون .. من تا به حال هر كاري كردم نتونستم با مرورگر سوني اريكسون به اينترنت وصل بشم هميشه اين پيغام رو ميده :
conn .failed....
ولي با ميني اوپرا كانكت ميشه .. علتش چيه ؟؟

دو تا مشکل میتونه باشه
یکی سرعت پایین اینترنت به خاطر ترافیک
یکی هم اشکال در تنظیمات گوشی
یک قسمت برای خود گوشی و یک قسمت هم برای برنامه های جاوا هست
برای اطلاعت بیشتر در تاپیک زیر دنبال کنید:

تنظیمات GPRS به صورت دستی (http://www.iranops.com/forum-15/thread-133)

LuckyMan
Monday 7 April 2008, 02:32
خب آخه آقا مانى ايشون ميگه ميتونه با اپرا متصل بشه
و با مرورگر خود گوشى نميتونه
دوست عزيز اگه شما همون لحظه كه ميخواى با مرورگر خود گوشى متصل بشى ولى همون آدرس رو ميتونى خيلى راحت با اپرا باز كنى
مطمئن باش تنظيمات جى پى آر است درسته
واسه اينكه مطمئن بشى اين آدرس رو پشت سر هم با خود گوشى و هم با اپرا تست كن
www.google.com

ماني
Monday 7 April 2008, 02:57
من که نمیگم تنظیمات GPRS مشکل داره
ولی تو سونی اریکسون باید به گوشی تعریف کنی
از چه کانکشنی با چه تنظیماتی استفاده کنه
که برای خود گوشی با جاوا فرق داره

سرعت هم ممکنه باشه
چون اپرا خیلی قویه

LuckyMan
Monday 7 April 2008, 07:39
نه فكر نميكنم
در سونى اريكسون تا اونجايى كه من ميدونم فقط Apn مهم هستش
وقتى كه Apn صحيح باشه
هم ميشه با مرورگر خود گوشى و هم با اپرا متصل شد
پس اگه تنظيمات خراب باشه
نه با اپرا ميشه وصل شد
نه با مرورگر خود گوشى
در ضمن من فكر نميكنم علاوه بر تنظيمات اينترنت
مرورگر خود گوشى به تنظيمات ديگرى نياز داشته باشه.

ماني
Monday 7 April 2008, 13:16
نه فكر نميكنم
در سونى اريكسون تا اونجايى كه من ميدونم فقط Apn مهم هستش
وقتى كه Apn صحيح باشه
هم ميشه با مرورگر خود گوشى و هم با اپرا متصل شد
پس اگه تنظيمات خراب باشه
نه با اپرا ميشه وصل شد
نه با مرورگر خود گوشى
در ضمن من فكر نميكنم علاوه بر تنظيمات اينترنت
مرورگر خود گوشى به تنظيمات ديگرى نياز داشته باشه.

نخیر شما اشتباه میکینید
تو قسمت تنظیمات سونی اریکسون
شما میتونی از یک کانکشن دیگه برای جاوا
به جای کانکشنی که مرورگر خود گوشی استفاده کنید
مثلا یک کانکشن دیگه اشتباهی ساخته شده باشد
که خود گوشی با اون می خواهد وصل بشه

LuckyMan
Wednesday 9 April 2008, 05:44
شما درست ميگى
ولى اگه كانكشن فقط يه دونه باشه
اون كانكشن همون كانكشن پيش فرض واسه جاوا هستش
بعدشم به غير از Apn ديگه چيزى نداره كه
نميخواد آپولو هوا كنه كه

mass0ood
Thursday 10 April 2008, 14:47
دوست عزیز، گوشیت چیه؟
(از اطلاعات شخصی مدل گوشیتو انتخاب کن)

بعضی مدل ها انگار کلاً مشکل دارن!
گوشی های جاوای نوکیا که اصلاً نمیزاره برنامه های جاوا به اینترنت وصل شه!!!!!

سلام آقا شهاب
گوشی من Nokia 5610 هستش
اما مطمئنید که اشکال از گوشیه؟

mehdi_vsgh
Thursday 10 April 2008, 17:12
سلام
برای یکی از دوستان من یه مشکلی پیش اومده
موقع رفتن تو اینترنت پیغام
logon failed میده

مطمئنا مشکل از گوشیش نیست چون روی همون گوشی سیمکارت دیگه‌ای گذاشته و کار کرده
از محلشون هم نیست چون در همون لحظه کسان دیگه‌ای داشتن از اینترنت روی گوشی هم استفاده میکردن

دلیلش چی میتونه باشه؟

ShahabSAMSUNG
Thursday 10 April 2008, 18:44
سلام آقا شهاب
گوشی من Nokia 5610 هستش
اما مطمئنید که اشکال از گوشیه؟

صرفاً با گوشی 5610 امتحان نکردم دقیق.
ولی سیم کارت خودم رو توی گوشی های D820, w810, 6300 و K800 امتحان کردم. فقط توی 6300 جواب نداد و وصل نشد.
ضمن اینکه خود گوشی وصل شد ولی برنامه های جاوا (مثل Opera mini) وصل نشد.
خیلی هم باهاش ور رفتم ولی امکانپذیر نبود.
این مشکل 100% از گوشیه

ShahabSAMSUNG
Friday 11 April 2008, 22:15
دوستان،
فکر کنم بعضی از گوشیای جاوای نوکیا اینطور هستن.
چون دیدم کسی رو که می گفت NOKIA 5610 رو داره و از Opera mini هم استفاده می کنه (بدون هیچ مشکلی)!!!!

کلاً نوکیا اشتباه بزرگی می کنه که گوشیاش رو میده مجارستان تولید کنن!!!

Vahooli
Saturday 12 April 2008, 10:35
برای من هم طی دو نوبت 300 تومن کم کرد.

شما باید در انجمن اصلی اون پایین صفحه نمایش انجمن ها را از ابتدا بزنید تا تمامی انجمن ها نشان داده شود.

kami
Saturday 12 April 2008, 15:39
سلام
برای یکی از دوستان من یه مشکلی پیش اومده
موقع رفتن تو اینترنت پیغام
logon failed میده

مطمئنا مشکل از گوشیش نیست چون روی همون گوشی سیمکارت دیگه‌ای گذاشته و کار کرده
از محلشون هم نیست چون در همون لحظه کسان دیگه‌ای داشتن از اینترنت روی گوشی هم استفاده میکردن

دلیلش چی میتونه باشه؟

مشکل از هر چي باشه فکر نمي کنم قابل حل باشه ! چون من هم با يک سيم کارت اين مشکل رو دارم و از 8 ماه پيش هر چقدر زنگ زدم و فرم پر کردن ، درست نشده. البته مشخصه که مشکل از گوشي و منطقه و اين حرفا نيست يا سيم کارت مشکل سخت افزاري داره يا ايراد از مرکز ايرانسل هست

Vahooli
Saturday 12 April 2008, 22:11
یادمه قم هم که رد میشدم اینطور بود ! الان رو نمیدونم تابستون اینطور بود ! Gprs بستگی به آنتن داشت !

smoma
Thursday 17 April 2008, 03:46
این مشکل ایرانسل مثل اینکه نمی خواد حل بشه من چند بار که با ایرانسل تماس گرفتم گفتن که به مسئولش ایمیل می زنم تا رسیدگی کنند (البته بعد از کلی بحث تا قبول کرد مشکلی هست تازه اگر قبول کرده باشه) اما خبری نشد اگر از بچه ها کسی ایمیلشون رو داره بذاره تا خودمون پیگیری کنیم .
بزرگترین فرق بین ایرانسل و همراه اول همین gprs هستش اگر این هم بخواد اینطوری باشه که فایده نداره
خیلی از دوستان از gprs خیلی کم استفاده می کنند چون فکر می کنند هزینه ش خیلی بالا است ولی درست نیست چون این فقط یه باگ تو ی قسمت محاسبه هزینه gprs هستش .من به یکی از دوستانم نرم افزار free sms دادم ولی ازش استفاده نمی کرد چون یه بار 150 تومن ازش کم کرد . در واقع خیلی از مشترک ها به خاطر همین موضوع از gprs خیلی کم استفاده میکنند . در حالی که اگر همه نرم افزار free sms را استفاده میکردند و میزاشتن تو گوشیشون run باشه هزینه هر sms از 1 ریال هم کمتر بود ! تازه این یکی از مزایای حل این مشکله
پس:

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

smoma
Sunday 20 April 2008, 10:08
نه کلا همینه
سرعت دانلود من بالا هست
متوسطش همیشه حدود 8 کیلوبایته ربطی به روز و ساعت نداره
ولی صفحه های سایت هارو خیلی کند باز میکنه و گفتم بعضی وقتا باید چند بار لود کنم

خواستم بدونم تنظیمات خواستی برای بهتر شدن نداره

باید از opera mini استفاده کنی از سایت www.operamini.com می تونی دانلودکنی همچنین می تونی تنظیمات پروکسی گوشیت هم برداری بهتر می شه

ranaactive
Sunday 20 April 2008, 14:36
ديگه چيكار كنن از دست شماها؟؟ ارزون ميكنن يه جور غر ميزنين.. گرون ميكنن يه جور.. پاييزم كه اونطوري پدرش رو در آورديم.. اين شلوغي شبكه GPRS ايرانسل تو روزهاي 5شنبه و جمعه نشانگر طرفدار زياد GPRS ايرانسل هستش.. من كه ناراضي نيستم.. اينطوري كه ميبينم ميگم چه اشكالي داره؟؟ فوقش تو اين 2 روز از GPRS استفاده نميكنم.. انگار كه ايرانسل 2 روز آخر هفته GPRS رو قطع ميكنه.. همون حسي كه تو پنجشنبه و جمعه جشنواره پاييزي داشتم.. 2 روز استفاده نكن .. چيزي ازمون كم نميشه.. مهم اينكه با همه اين شرايط : ايرانسل هنوز پا برجاست.

لطفا به نویسنده پست توجه کنید.من هیچ وقت به گرون کردن غر نزدم.همیشه هم گفتم گرون کنه و طرحارو ورداره تا اونایی که احتیاج دارن واقعا از ایرانسل استفاده کنند شبکه واسشون خلوت باشه.
اینم عرض کنم من هیچ طرحی رو فعال نکردم.باور هم نمیکنید شمارمو میدم اپراتور سایت واستون عکسشو بذاره.و اینکه من همین 5شنبه و جمعه ها احتیاج دارم.بقیه روزا که خونه ام و ADSL دارم دیگه از GPRS استفاده نمیکنم.

این مشکل مخصوص 5 شنبه جمهعه ها نیست همیشه این مشکل هستش تا اونجای که من فهمیده فقط برای اعتباری هم هستش
نه اتفاقا همیشه خوبه درست همین 5شنبه و جمعه که من لازم دارم...... میشه به شبکه.

مشکل اینه که ایرانسل به تعداد مشترکانش ظرفیت سازی نمیکنه یعنی اصلا به فکر مشتری ها نیست

به اینم مربوطه که ملت تا یه چیزی ارزون میشه خودکشی میکنن دیگه.

ranaactive
Wednesday 23 April 2008, 09:05
نه من ساعت 11 دیشب ازش استفاده کردم هیچیش نبود
درضمن خواهشا تا GPRS قطع میشه اینجا ننویسید چرا GPRS قطعه.خوب قطع و وصلی داره دیگه.یه شب ممکنه باشه یه شب نباشه.
قطع شدن این سرویس به خاطر ترافیک جزو مشکلات GPRS نیست.

MTNIrancell
Wednesday 23 April 2008, 17:08
اين
چه مرگشه?
چرا از ساعت ده به بعد از كار ميوفته ?
هم تهران*هم تبريز*هم كرمانشاه
شاهين چرا اينطوري شده?

حامد جان شما خودت رو ناراحت نکن:93:

به جای حرص خوردن که ممکنه ... بشه :40:شب های جمعه :166:تو SMS بازی همکاری کن.

ببین من چقدر بهت SMS میزنم !!!:283:

smohsen
Wednesday 30 April 2008, 00:52
ايرانسل از امروز باگهاي مربوط به اينترنت رايگان رو برداشت
الان امتحان كن وحيد جان خيلي تغير كرده،

irani
Thursday 1 May 2008, 18:51
به نظر من مشکلات جی پی ار اس درسته که در 5 شنبه و جمعه شدت میگیره ولی منحصرا یه تعداد کاربران برنمیگرده در طول هفته بارها آرم جی پی آرس از روی گوسی من میره و بارها دریافت قطع میشه ولی خب 5 شنبه و جمعه شدت میگیره
حالا دلیلش چیه که ایرانسل جی پی آر اس مریض ارائه میده که نمیتونه در روز 24 سالم باشه باید تحقیق کرد
با این حال بازم من از ایرانسل خیلی استفاده کردم و بازم میکنم البته مجبورا
این شبکه موبایل لایق ایرانیان نیست
ایرانیانی که روزی مهد تمدن بودند چرا حالا باید اجبارا به شبکه های موبایلی که امکانات ابتدایی میدن بسنده کنن؟

Vahooli
Friday 2 May 2008, 07:12
دوستان GPRS اعتباری به مدت دور روز اختلال داشت که دیروز عصر رفع شد.متاسفانه چون سایت مشکل داشت نشد اعلام کنیم .

smohsen جان شما چی با قاطعیت میگفتی که دیگه GPRS توپ شده؟!

IMMOЯTAL
Friday 2 May 2008, 16:12
وحيد جان نمي دونم چي بگم
فعلا از دست ايرانسل
درمونده و عصباني ام هيچ توجيحي پيدا نكردم واسه اين همه...
نمي دونم اسمشو چي بذارم.

فعلا نمیشه به حرف ها و کارای ایرانسل اطمینان کرد.. یه روز خوبه میایم میگیم خوب شده دیگه.. یه روز بد میشه میگیم این چه وضعشه؟! فعلا که اینطوریه.. نباید حرفی رو با اطمینان و بزنیم.. اصلا نمیشه چیزی گفت.. میبینی خیلی خوب شده.. 1 ساعت بعدش بلعکسش اتفاق میافته.. :298:

Hessam123
Sunday 4 May 2008, 12:56
لطفا توجه داشته باشید سرویس GPRS فعلا برای مشترکین اعتباری غیر فعال شده است. مسئولین فنی در حال رفع مشکل هستند.
مشترکین دائمی می توانند همچون سابق از این سرویس استفاده کنند.

مشکل اعتباری ها هم به زودی حل میشه و در این تاپیک اعلام میکنیم.

doki_doki18
Sunday 4 May 2008, 13:51
لطفا توجه داشته باشید سرویس GPRS فعلا برای مشترکین اعتباری غیر فعال شده است. مسئولین فنی در حال رفع مشکل هستند.
مشترکین دائمی می توانند همچون سابق از این سرویس استفاده کنند.

مشکل اعتباری ها هم به زودی حل میشه و در این تاپیک اعلام میکنیم.

اه این چه مسخره بازیه
حسام جا نمیدونی کی درست میشه؟

angel_heaven
Sunday 4 May 2008, 14:22
من كه ديگه پامو تو GPRS نميذارم ، حالا اگه پولمو برگردوند شايد بذارم ولي بايد قول بده ديگه از اعتبارم كم نكنه

ranaactive
Sunday 4 May 2008, 17:11
امروز انگار درسته ولی سرعت افتضاحه !

عیب نداره عوضش امروز اینجا سرعت خوب بود.تا دیروز اونجا قطع بود اینجا سرعت کم پس نتیجه میگیرم فردا سرعت اونجا هم زیاد میشه
;)

من كه ديگه پامو تو GPRS نميذارم ، حالا اگه پولمو برگردوند شايد بذارم ولي بايد قول بده ديگه از اعتبارم كم نكنه

عزیز من کجا بودی اون موقع که داشتن درباره این موضوع تو سر و کله هم میزدن؟؟:D
به هیچ کس پول بر نگردوندن.منتظر نباش:213: