PDA

View Full Version : جشنواره بهار 89 وایمکس ایرانسلIDn
Friday 9 April 2010, 17:36
http://www.iranops.com/attachments/forum=53/1218d1270819231-wi-1.jpg


پس از تجربه ای موفق در زمینه تلفن همراه و خدمات مرتبط با آن، این بار ایرانسل تجربه ای کاملاً متفاوت را به دوستداران فناوری های نوین ارائه می دهد.
محصول جدید ایرانسل به نام وایمکس، اینترنت بی سیم را با سرعت و کیفیتی مطلوب بر روی کامپیوتر در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این سرویس،
شما می توانید تنها از طریق یک مودم وایمکس و با استفاده از کامپیوتر خود به اینترنت دسترسی داشته باشید.
جشنواره بهاری وایمکس ایرانسل

(از 21 فروردین تا 31 خرداد 89)


در طول جشنواره بهاری وایمکس ایرانسل، کلیه کاربرانی که از تاریخ 21 فروردین لغایت 31 خرداد 89 ، نسبت به اشتراک سرویس وایمکس ایرانسل اقدام نمایند، می توانند از 10 % تخفیف در هزینه اشتراک ماهیانه دوره آتی سرویس خود بهره مند شوند.
10 % تخفیف مذکور در حساب وایمکس کاربر ذخیره شده و از هزینه اشتراک ماه بعدی کاربران اعتباری کسر شده و یا در قبض دوره بعد کاربران دائمی منظور می شود.
همچنین می توانید از مبلغ تخفیف مذکور جهت خرید بسته افزایشی استفاده نمایید.

نکته:
• در صورتی که کاربر طرح تعرفه 64 کیلوبیت هستید، توجه داشته باشید که 10 % ارزش بسته افزایشی خریداری شده، به حساب شما منظور خواهد شد.
• مدت اعتبار تخفیف مذکور، 31 روز می باشد.
• مبلغ تخفیف، طی 5 روز کاری به حساب کاربر منظور خواهد شد.
• در صورت تغییر طرح تعرفه، میزان تخفیف بر اساس طرح تعرفه انتخابی اولیه محاسبه خواهد شد.
با انتخاب سرویس مورد نظر خود، استفاده از وایمکس را آغاز کنید!


برای آغاز استفاده از خدمات وایمکس، لازم است با انتخاب گزین های که مناسب ترین روش برای رفع نیازهای اینترنتی شما محسوب م یشود به کاربران وایمکس ما بپیوندید.


http://www.iranops.com/attachments/forum=53/1219d1270819240-wi-2.jpg


توجه:
• کلیه پرداخت ها از طریق بانک های طرف قرارداد ایرانسل انجام شده و کاربران هیچگونه وجهی را در زمان ثبت نام و نصب پرداخت نمی کنند.

• به کلیه مبالغ موجود در این صفحه، 3٪ مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.

• در هنگام نصب مودم فضای باز، هزینه استفاده از کابل تا طول 5 متر، رایگان می باشد. در صورت نیاز به بیش از 5 متر کابل، هزینه متراژ اضافی توسط کارشناس نصب از کاربر دریافت خواهد شد.


بسته افزایشی


زمانی که میزان مصرف شما بیش از میزان حجم ترافیک قابل دسترس در طرح تعرفه انتخابی باشد، یا زمانی که احتمال می‌دهید که ممکن است نیاز به حجم بیشتری داشته باشید، می‌توانید میزان مصرف خود را با استفاده از بسته افزایشی اضافه نمایید. بسته‌های افزایشی وایمکس ایرانسل حجم مشخصی از میزان دسترسی به اینترنت هستند که به وسیله آنها می‌توانید با بهای تخفیفی و تنها برای مدت زمانی محدود، حجم ترافیک طرح تعرفه اولیه انتخابی خود را افزایش دهید. برای مثال شما می ‌توانید برای یک بسته افزایشی 150,000 ریال بپردازید اما بدین ترتیب از حجمی برابر 170,000 ریال استفاده نمایید. اگر مهلت اعتبار بسته افزایشی 30 روز باشد، شما باید در طول این مدت کل حجم خریداری شده را مصرف نمایید. کلیه کاربران دائمی و اعتباری وایمکس، فارغ از نوع طرح تعرفه آنها، می توانند از بسته های افزایشی استفاده نمایند. قیمت بسته‌های افزایشی بر اساس سرعت طرح مورد استفاده کاربر متفاوت است. شرایط استفاده از بسته افزایشی نیز با توجه به طرح تعرفه انتخابی شما متفاوت است.در جدول زیر فهرست قیمت بسته‌های افزایشی برای کاربران اعتباری و دائمی را مشاهده می‌کنید:


http://wimax.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Tariff_Bolton_fa.jpg* به کلیه مبالغ موجود در جدول فوق، 3% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.


قابل توجه کاربران دائمی و اعتباری:

- هر بسته افزایشی خریداری شده در طرح اعتباری دارای مبلغ اعتبار و تاریخ انقضا است.
- هزینه بسته افزایشی در پایان هر دوره صدور صورتحساب، در صورتحساب کاربران دائمی درج خواهد شد.خرید بسته‌های افزایشی متوالی:

با خرید بسته های افزایشی متوالی، مانده حساب وایمکس نیز به میزان ارزش و تاریخ انقضای بسته، افزایش می‌یابد. برای نمونه به مورد زیر توجه کنید:
اگر بسته افزایشی با حجم 1 گیگابایت خریداری کرده اید، اعتباری معادل 65,000 ریال با محدودیت زمانی یک ماهه به حساب وایمکس شما منظور می شود.
کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند باقیمانده اعتبار بسته افزایشی خود را به بسته افزایشی بعدی منتقل نمایند. با خرید هر بسته ‌افزایشی دوره اعتبار این بسته‌ها به مدت مجموع بسته‌های خریداری شده و تا سقف 180 روز افزایش می‌یابد. برای نمونه، اگر علاوه بر بسته ای با حجم 3 گیگا بایت و اعتبار باقیمانده 20 روزه (بسته الف)، بسته دیگری با حجم 1 گیگا بایت و اعتبار 30 روزه (بسته ب) خریداری شود، مدت اعتبار بسته افزایشی (به اندازه روزهای باقیمانده بسته الف، به علاوه مدت اعتبار بسته ب -50 روز-) افزایش می‌یابد.
توجه داشته باشید که سقف مهلت استفاده از بسته افزایشی فعال شده 180 روز بوده و با خرید بسته‌های جدید این میزان افزایش نخواهد یافت. برای نمونه: اگر بسته الف (با حجم 3 گیگابایت و 90 روز اعتبار) را خریداری نموده و روز بعد بسته ب (با حجم 2 گیگابایت و 60 روز اعتبار) و روز بعد از آن نیز بسته ج (با حجم 4 گیگابایت و 90 روز اعتبار) خریداری گردد، آنگاه اعتبار کل بسته افزایشی برابر با اعتبار باقیمانده بسته الف بعلاوه اعتبار باقیمانده بسته ب و ج یعنی (90+59+88) 237 روز می‌باشد. اما با توجه به اینکه سقف اعتبار 180 روز تعیین شده است اعتبار بسته به 180 روز کاهش می‌یابد.

IDn
Friday 9 April 2010, 17:57
اشتراک مودم بدون کاهش پهنای باند (برای اولین بار در ایران)


امکان به اشتراک گذاری یک مودم بین کاربران متعدد، سرویسی استثنایی و منحصر به فرد است که ایرانسل در اختیار کاربران وایمکس خود قرار می دهد.

فرض کنید که شما در یک مجتمع مسکونی ساکن هستید و به همراه چند تن از همسایگان خود قصد استفاده از خدمات ما را دارید.
خبر خوب این است که هر کدام از شما به تنهایی نیاز به یک مودم جداگانه ندارید، چرا که فناوری وایمکس ما، به چندین کاربر این امکان را می دهد تا بدون کاهش سرعت، بطور همزمان از یک مودم مشترک و از سرعت اختصاصی طرح تعرفه انتخابی خود استفاده کنند.
این تکنولوژی نوین (اشتراک مودم بدون مداخله در پهنای باند دیگر کاربران) می تواند در شرایط بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.
مهم نیست که شما کجا هستید، چرا که می توانید با استفاده از یک مودم ایرانسل و شناسه وایمکس خود به راحتی به اینترنت متصل شوید.
بطور مثال، اگر در جایی هستید (مسافرت، منزل دوستان، غیره...) که شخصی در آن از کاربران سرویس وایمکس ایرانسل است، می توانید به سادگی و تنها با
وارد کردن شناسه کاربری خود، از طریق مودم وی به اینترنت بی سیم خود دسترسی داشته و از اعتبار حساب خود استفاده نمایید.
در به اشتراک گذاشتن مودم، هیچ کس از پهنای باند دیگری استفاده نمی کند و شما پهنای باند خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارید.

در صورتی که شما از یک مودم مشترک استفاده می کنید، می بایست تنها هزینه طرح انتخابی خود را بپردازید و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نظیر بهای مودم و غیره نمی باشد.
در صورتی که در هنگام ثبت نام، گزینه مودم اشتراکی را انتخاب می کنید، نیازمند ارائه شناسه وایمکس مالک مودم و آدرس MAC مودم هستید، که در این حالت مالک مودم پس از درخواست شما، از طریق پورتال کنترل حساب اینترنتی(e-Care ) و یا از طریق پیام کوتاه از ارسال درخواست اشتراک مطلع خواهد شد.

تائیدیه ارسالی از جانب وی نیز از طریق پیام کوتاه، پست الکترونیک و
یا پورتال کنترل حساب اینترنتی برای کاربر جدید ارسال خواهد شد.
اشتراک مودم فقط در صورت تایید مالک مودم مجاز می باشد، در غیر اینصورت کاربر جدید می بایست با مراجعه به سرویس کنترل حساب اینترنتی خود، نحوه مالکیت مودم در فرم پیش ثبت نام را تغییر داده و یا آدرس MAC جدیدی را وارد نماید.

لطفا توجه نماییدکه کاربر متقاضی، پیش از دریافت پاسخ از مالک مودم قادر به انجام سایر مراحل ثبت نام نمی باشد.فهرست فروشندگان مجاز سرویس وایمکس ایرانسل


در حال حاضر و در مرحله نخست راه اندازی سرویس وایمکس، امور ثبت نام مشترکین و ارائه خدمات با کمک 85 فروشنده مجاز در سطح 10 شهر تحت پوشش، انجام می گیرد.

برای دسترسی به آخرین فهرست به روز رسانی شده به وب سایت ایرانسل www.irancell.ir (http://www.irancell.ir)
مراجعه نمایید.
درخواست اشتراک وایمکس برای مجتمع های مسکونی


شرکت ایرانسل در نظر دارد بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای(بجز هزینه نصب )، یک دستگاه مودم فضای باز وایمکس و تجهیزات مربوطه را به صورت امانی بر روی تعداد محدودی از ساختمان‌ها و برج‌های مسکونی (به انتخاب خود) که حائز شرایط ذیل باشند، نصب نماید:

1. ساختمان می‌بایست حداقل دارای 10 واحد باشد.
2. دست کم 3 واحد در ساختمان مذکور باید متقاضی دریافت سرویس وایمکس بوده و متعهد شوند، تا شش ماه به استفاده از این سرویس ادامه خواهند داد (در غیر این صورت، ایرانسل میتواند نسبت به جمع آوری مودم و تجهیزات خود اقدام نماید).
3.ضروری است که متقاضیان، حداقل طرح 128 کیلوبیت بر ثانیه را انتخاب کنند.
4. در صورتی که اعضای ساختمان شما قبلا تقاضای شرکت در این پروژه را نموده اند و شما می خواهید به جمع سایر کاربران وایمکس ایرانسل در ساختمانتان بپیوندید، دیگر لازم نیست اقدام به پر کردن فرم زیرنمایید و کافیست تا مشخصات کامل خود را شامل نام و نام خانوادگی متقاضی، کد ملی، کد رهگیری(که قبلا برای مدیر ساختمان شما ایمیل شده)، کد پستی 10 رقمی، آدرس دقیق، تلفن ثابت و تلفن همراه را به آدرس wt@mtnirancell.ir ایمیل نمایید. کارشناسان ایرانسل برای انجام هماهنگی های لازم در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

لازم به ذکر است که هزینه سوئیچ و کابل‌ نیز بر عهده ایرانسل خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که با نصب این مودم، کلیه ساکنین ساختمان می‌توانند بدون کاهش پهنای باند، از این سرویس استفاده کنند؛ همچنین، قطع سرویس یکی از کاربران، تاثیری بر کاربران دیگر نخواهد داشت.

نکته:
• مبلغ 80000 ریال بعنوان هزینه نصب به صورتحساب هر کاربر اضافه می گردد.


شما می‌توانید با ارائه اطلاعات لازم و تکمیل فرم زیر برای استفاده از این پیشنهاد ایرانسل تقاضا دهید. پس از تکمیل اطلاعات و ارسال آن برای ایرانسل، یک کد رهگیری (Reference Number) به نشانی پست الکترونیکی که در فرم زیر وارد می‌کنید، ارسال می‌گردد.

سپس لازم است تعهدنامه‌ای که نمونه آن در ذیل آورده شده را به امضای مدیر ساختمان رسانده، شماره مرجع مذکور را در قست بالای آن درج کرده و به نشانی تهران، بلوار آفریقا، کوچه آناهیتا، برج امین، طبقه 8، شرکت ایرانسل، واحد فروش پست نمایید (حتما روی پاکت ذکر کنید: مربوط به سرویس وایمکس مجتمع‌های مسکونی). همچنین می‌توانید تعهدنامه مذکور را اسکن کرده و به نشانی پست الکترونیکی wt@mtnirancell.ir ارسال نمایید. بدیهی است، تنها به تقاضانامه‌هایی ترتیب اثر داده می‌شود که تعهدنامه مذکور را ارسال کرده باشند.

برای دریافت نمونه تعهدنامه اینجا (http://wimax.irancell.ir/Webfiles/Files/download/Taahod_name.doc) کلیک کنید.

در صورتی که ساختمان شما برای نصب انتخاب شود، کارشناسان ایرانسل برای انجام ثبت نام و هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.


جهت ثبت نام اینترنتی اینجا (http://wimax.irancell.ir/layer2/forms/highrisebuildings.aspx) کلیک کنید.


http://wimax.irancell.ir/Layer1/?id=227

IDn
Friday 9 April 2010, 18:29
فایل مربوط به جشنواره بهاری وایمکس ایرانسل رو می توانید با کلیک بر اینجا (http://www.iranops.com/attachments/forum=53/1220d1270821526-wimax-spring-promotion-21-farvardin-31-khordad.pdf)دریافت کنید.

yang
Saturday 10 April 2010, 18:55
این تعرفه ها کجای سایت ایرانسل نوشته شده من هر چی گشتم نبود

IDn
Saturday 10 April 2010, 18:57
فعلا تو سایت اضافه نشده

IDn
Sunday 11 April 2010, 19:17
این تعرفه ها کجای سایت ایرانسل نوشته شده من هر چی گشتم نبود


فعلا تو سایت اضافه نشده

قسمت تعرفه ها بالاخره بروز شد!

http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=199

yasget
Tuesday 13 April 2010, 17:11
البته بگذریم از اینکه هنوز امکان تغییر تعرفه میسر نیست و امکان استفاده از مودم اشرتاکی هم نه در سایت اضافه شده و نه اپراتور ها روحشون ازش خبر داره که اصلا چی چی هست

IDn
Tuesday 13 April 2010, 18:20
البته بگذریم از اینکه هنوز امکان تغییر تعرفه میسر نیست و امکان استفاده از مودم اشرتاکی هم نه در سایت اضافه شده و نه اپراتور ها روحشون ازش خبر داره که اصلا چی چی هست

تو سایت اضافه شده
http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=128