PDA

View Full Version : تبدیل سیم کارته اعتباری به دائمی

msmusic2
Sunday 23 December 2007, 17:12
تبديل سيم كارت اعتباري به دائمي

براي نخستين بار در ايران: تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی!

با این سرویس جدید که برای نخستین بار در ایران توسط ایرانسل ارائه می شود، دارندگان سیم کارت اعتباری ایرانسل می توانند به سادگی و تنها با وارد نمودن یک کد از خط ایرانسل خود، سیم کارتشان را به دائمی تبدیل کنند.

بنابراین، مشترکینی که مایلند در عوض شارژ سیم کارت به صورت مداوم، هر دو ماه یکبار صورتحساب دریافت کنند، یا از خدمات پیشرفته صورتحساب استفاده کرده و صورتحساب تفکیکی بگیرند، می توانند بدون نیاز به خریداری یک سیم کارت دیگر (با یکی از دو روش زیر) به سادگی سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند و از تمامی سرویس ها و مزایای آن ازجمله تعرفه های مقرون به صرفه تر، فهرست طلایی و سرویس رومینگ بین المللی بهره مند شوند.

نحوه تبدیل سیم کارت: برای تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی، طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید:

الف- شارژ سیم کارت: ابتدا بابت تفاوت بهای سیم کارت های دائمی و اعتباری، سیم کارت اعتباری خود را تا میزان یک میلیون و صد و هفتاد هزار ریال (معادل 5 کارت شارژ 200 هزار ریالی و يك كارت شارژ 100 هزار ریالی و يك كارت شارژ 50هزار ریالی و یک کارت شارژ 20 هزار ریالی) شارژ کنید. مبلغ مورد نظر با توجه به قيمت هاي تخفيفي سيم كارت هاي ايرانسل ويژه جشنواره بهار 88 ايرانسل ارائه گرديده و تا اطلاع ثانوي در خصوص هرگونه تغيير قيمت سيم كارت هاي ايرانسل معتبر مي باشد.

ب- ارسال درخواست: پس از اینکه سیم کارت خود را تا مبلغ مذکور شارژ نمودید، با اجرای هر یک از روشهای زیر، می توانید برای تبدیل سیم کارت درخواست بدهید:

1. شماره گیری کد #4* 7*140* از خط ایرانسل
و یا
2. تماس با 700 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن شماره های 7 و بعد 4 طبق دستورالعمل سیستم راهنما

پس از ارسال درخواست طبق دستورالعمل، مبلغ یک میلیون و صد و هفتاد هزار ریال بابت مابه التفاوت بهای سیم کارت دائمی و اعتباری، از حساب سیم کارت اعتباری کسر شده و به این ترتیب، نوع حساب شما در سیستم ایرانسل، ظرف 24 ساعت از اعتباری به دائمی تبدیل شده و می توانید از آن پس، از سیم کارت خود با ویژگیهای سیم کارت دائمی استفاده کنید.

با تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی، سیستم، مشترکین را به طور خودکار در طرح پایه ثانیه ای سیم کارت دائمی قرار می دهد؛ با این حال، شما می توانید بمجرد تکمیل مراحل تبدیل سیم کارت، هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی را که مایل باشید مطابق شرايط ذكر شده در بخش طرح هاي تعرفه تشويقي، انتخاب نمایید.

نحوه محاسبه مابه التفاوت سيم كارت دائمي و اعتباري

(1.03 * اعتبار موجود در سيم كارت اعتباري) - یک میلیون و صد و هفتاد هزار ریال

توجه: درصورتیکه حساب خود را بیش از یک میلیون و صد و هفتاد هزار ریال شارژ کرده باشید، مابقی اعتبار شارژ شده به حساب سیم کارت دائمی شما منتقل می گردد.

پیش از هر اقدامی ...
• اطمینان حاصل نمایید که ثبت نام سیم کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد؛ زیرا در غیر اینصورت، تبدیل نوع سیم کارت امکان پذیر نخواهد بود.
• توجه داشته باشید که ارائه کد پستی صحیح و تکمیل ثبت نام سیم کارت الزامیست.

بچه ها این تاپیک را زدم تا ببینیم چه افرادی بیشتر می خواند از این خدمات ایرانسل استفاده کنند.

من که هیچ فرقی نمی بینم برای تغییر از سیم اعتباری به دائمی

چون اگه طرف میخواست بره سیم کارته دائمی بخره از همون اول میرفت می خرید

ولی از جهاتی هم برای کسایی که می خواهند سیم کارته دائمی بخرند و اون شماره ای که می خواهند بخرند اعتباری میشه به راحتی همونا دائمیش کنند.
ولی برای کسایی که سیم کارت اعتباری می خواستند هیچ نفعی نداره.
چون با این تعرفه های جدید به نظر من اعتباری فقط ایرانسل دائمی هم فقط همراه اول استفاده بشه بهتره

من خودم الان یه دائمی دارم یه اعتباری

دائمی را که اصلا خاموش کردم گذاشتمش به امان خدا.
الانم اعتباری دست گرفتم چون میدونم باید به ازای اعتباری که توش هست صحبت کنم.

در حقیقت مدیریت استفاده!!!!!!!!!! یا هر چی شما میتونید اسموشو بذارید

msmusic2
Sunday 23 December 2007, 17:15
دراین جا هم عملی را که ایرانسل برای انجام این کار ارائه کرده را میذارم که نظراتونا بیان کنید.

نحوه تبدیل سیم کارت: برای تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی، طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید:

الف- شارژ سیم کارت: ابتدا بابت تفاوت بهای سیم کارت های دائمی و اعتباری، سیم کارت اعتباری خود را تا میزان 60 هزار تومان (معادل 3 کارت شارژ 20 هزار تومانی) شارژ کنید.

ب- ارسال درخواست: پس از اینکه سیم کارت خود را تا مبلغ مذکور شارژ نمودید، با اجرای هر یک از روشهای زیر، می توانید برای تبدیل سیم کارت درخواست بدهید:

1. شماره گیری کد #4* 7*140* از خط ایرانسل
و یا
2. تماس با 140 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن شماره های 7 و بعد 4 طبق دستورالعمل سیستم راهنما

پس از ارسال درخواست طبق دستورالعمل، مبلغ 60 هزار تومان بابت مابه التفاوت بهای سیم کارت دائمی و اعتباری، از حساب سیم کارت اعتباری کسر شده و به این ترتیب، نوع حساب شما در سیستم ایرانسل، ظرف 24 ساعت از اعتباری به دائمی تبدیل شده و می توانید از آن پس، از سیم کارت خود با ویژگیهای سیم کارت دائمی استفاده کنید.

با تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی، سیستم، مشترکین را به طور خودکار در طرح پایه ثانیه ای سیم کارت دائمی قرار می دهد؛ با این حال، شما می توانید بمجرد تکمیل مراحل تبدیل سیم کارت، هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی را که مایل باشید، انتخاب نمایید.

نحوه محاسبه مابه التفاوت سيم كارت دائمي و اعتباري
(06/1 * اعتبار موجود در سيم كارت اعتباري) - 60هزار تومان

توجه: درصورتیکه حساب خود را بیش از 60 هزار تومان شارژ کرده باشید، مابقی اعتبار شارژ شده به حساب سیم کارت دائمی شما منتقل می گردد.

پیش از هر اقدامی ...
• اطمینان حاصل نمایید که ثبت نام سیم کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد؛ زیرا در غیر اینصورت، تبدیل نوع سیم کارت امکان پذیر نخواهد بود.
• توجه داشته باشید که ارائه کد پستی صحیح و تکمیل ثبت نام سیم کارت الزامیست.

MTNIrancell
Monday 31 December 2007, 15:05
همه چیز درسته فقط چند تا نکته می مونه:

1- اگر اعتبارتون کمتر از 56400 باشه این عملیات صورت نمیگیره.

گفتم 56400 تومان چون شما اگر اعتبارتون 0 باشه و 3 تا کار شارژ 20 هزار تومانی (یا 6 تا 10 تومانی ویا 12 تا 5 تومانی) بخرید 6% عوارض و مالیات کسر میشه و برای شما 56400 تومان اعتبار ثبت میشه.

2- بعد از ثبت درخواست حداکثر 24 ساعت بعد 2 تا SMS براتون میاد.

SMS اول درخواست شما رو تأئید کرده و به شما اطلاع میده که عملیات با موفقیت انجام شده.
SMS دوم براتون کد شناسه ارسال می کنه و شما با اون کد شناسه می تونید قبض خودتون رو پرداخت کنید.

اگر کد شناسه رو دریافت نکردید یا اشتباها ً پاک کردید می تونید شماره 130 رو بگیرید و عدد 1 رو بزنید.
ویا 130 رو بگیرید و 0 رو بزنید و از اپراتور بپرسید.

-----

همه ی این ها رو گفتم 1چیزی به msmusic هم بگم:
خیلی بی معرفی که اون برنامه برای iPhone رو بهم ندادی.
به جرأت می تونم بگم توی 6 ماه اخیر اولین باری بود که از کسی درخواستی کردم.

آقا مهدي
Tuesday 1 January 2008, 22:12
اقا من یه اعتباری دارم میخوام دائمیش کنم
دلیل این کارم هم مکالمات خیلی گرون اعتباری و اینکه با دائمی میتونم ecare داشته باشم

به نظر شما میصرفه اینکار و کنم؟

Abolfazl
Tuesday 1 January 2008, 22:46
اگه تنها سيمكارتت همينه چرا كه نه ؟!!
دائميش كني به نفعته !

آقا مهدي
Wednesday 2 January 2008, 10:24
خوب آره همین یه سیم کارتو دارم

MTNIrancell
Wednesday 2 January 2008, 22:33
اقا من یه اعتباری دارم میخوام دائمیش کنم
دلیل این کارم هم مکالمات خیلی گرون اعتباری و اینکه با دائمی میتونم ecare داشته باشم

به نظر شما میصرفه اینکار و کنم؟

تا پایان زمستان با این طرح های تشویقی زیاد توفیقی نداره.
مخصوصا ً اگه صالب طرح طلائی هستی.

در ضمن eCare برای اعتباری ها هم فعاله و می تونی درخواست بدی تا برات فعال بشه.

آقا مهدي
Wednesday 2 January 2008, 23:44
نه من که اصلا تو طرح شرکت نکردم!!! (همون دوباری که شرکت کردم کلی از کارو زندگی عقب افتادم)

بیشتر بهخاطر هزینه مکالماتشه که میخوام اینکارو بکنم

درضمن ecare باسه اعتباریا زیاد نکته خاصی نداره (ریز مکالمات و...)

msmusic2
Saturday 5 January 2008, 22:24
همه چیز درسته فقط چند تا نکته می مونه:

1- اگر اعتبارتون کمتر از 56400 باشه این عملیات صورت نمیگیره.

گفتم 56400 تومان چون شما اگر اعتبارتون 0 باشه و 3 تا کار شارژ 20 هزار تومانی (یا 6 تا 10 تومانی ویا 12 تا 5 تومانی) بخرید 6% عوارض و مالیات کسر میشه و برای شما 56400 تومان اعتبار ثبت میشه.

2- بعد از ثبت درخواست حداکثر 24 ساعت بعد 2 تا SMS براتون میاد.

SMS اول درخواست شما رو تأئید کرده و به شما اطلاع میده که عملیات با موفقیت انجام شده.
SMS دوم براتون کد شناسه ارسال می کنه و شما با اون کد شناسه می تونید قبض خودتون رو پرداخت کنید.

اگر کد شناسه رو دریافت نکردید یا اشتباها ً پاک کردید می تونید شماره 130 رو بگیرید و عدد 1 رو بزنید.
ویا 130 رو بگیرید و 0 رو بزنید و از اپراتور بپرسید.

-----

همه ی این ها رو گفتم 1چیزی به msmusic هم بگم:
خیلی بی معرفی که اون برنامه برای iPhone رو بهم ندادی.
به جرأت می تونم بگم توی 6 ماه اخیر اولین باری بود که از کسی درخواستی کردم.

سلام شاهین جون عزیز

می دونم اینجا نباید بگم ولی باید چی کار کرد
من باور کن خودمو به خاطرت به این ور و اونور زدم
به هر کسی از دوستام بشه گفتم شاهین باور کن

ولی چی کار کنم
به مصطفی هم گفتم
مصطفی هم از دستم گلگی داره
من باید این دفعه که میام تهران بیام تو و مصطفی را ببینم و از دلتون همه چیزارا در بیارم تا اینقدر از دستم ناراحت نباشید.
باور کنید تو دلم اینقدر میخواهم ببینمتون که خدا می دونه

راستی شاهین توی یکی از پاسخ ها نوشته بودی در سیم کارتهای اعتباری هم میشه حساب اینترنتی داشت من به شخصه تا حالا 200 بار به 130 اس ام اس دادم ولی جواب نمیده باید چی کار کرد.

شاهین اینقدر از دست من ناراحت نباش.

MTNIrancell
Wednesday 9 January 2008, 06:48
اون قضیه از طرف من تموم شده است.
دیگه برام مهم نیست.

farzin
Sunday 30 March 2008, 23:10
تبديل سيم كارت اعتباري به دايمي شد145 هزار تومن

Tornado2800
Sunday 30 March 2008, 23:32
جدی شد 145 تومن؟

farzin
Sunday 30 March 2008, 23:36
جدی شد 145 تومن؟

بله كد *140*7# را بزنيد ببينيد

mory_sr
Monday 31 March 2008, 06:24
فکر نکنم تا زمانی که به طور رسمی اعلام بکنن چنین تعرفه ای اعمال بشه حداقل تا زمان اعلام طرحهای تشویقی

Vahooli
Monday 31 March 2008, 10:18
به نظر من سیم کارت گرون بشه فعلا به نفع همه هست.

irani
Monday 31 March 2008, 11:29
من که زدم همون 600 هزار ریال بود!!!!!!!!!!!

mory_sr
Monday 31 March 2008, 11:39
من که زدم همون 600 هزار ریال بود!!!!!!!!!!!

سلام شما تبدیل کردی با 60 تومن یا فقط کد رو زدی ؟

Vahooli
Monday 31 March 2008, 11:40
بله باز برگشت به 600000 ریال ...البته این برای الان هست اما بعدا باز گرون خواهد شد.

Siiinaa
Monday 31 March 2008, 13:52
خوب مثل اینکه منوها سریع دارن عوض میشن
ظاهرا" هم افزایش قیمتی در کار نبوده و یک اشتباه لپی از ایرانسل بوده
الان دوباره منوها عوض شدن تغییر سیم کارت هم شد همون 60 تومن
یک سری تغییرات دیگه هم انجام شده . خودتون بزنین*140*7 میبینید

Vahooli
Monday 31 March 2008, 13:59
تا اونجایی که ما می دونیم افزایش قیمت هست اما نه برای الان.اینا هم اشتباها دیروز عوض کردن چون موقعش آغاز جشنواره بهاری هست.

smohsen
Monday 31 March 2008, 14:12
همه كدها برداشته شدن

Siiinaa
Monday 31 March 2008, 15:38
من که بعید مبینم این اتفاق بیفته ، گرون شدن سیمکارت ایرانسل اصلا" منطقی نیست، باید ارزونتر بشه...اگر هم بخواد گرون بشه مقطعیه ...ولی باز هم بعیده ...

Vahooli
Tuesday 1 April 2008, 22:01
همه دارین تبدیل می کنینا ! منم موندم بکنم یا نه !

Tornado2800
Tuesday 1 April 2008, 22:08
اره
شاهین نظر بده تبدیل کنیم یا نکنیم به نظرتون؟؟
وضعیت ایرانسل تو شرکت چه طوریه.. میخواد گرون بشه یا نه ؟

smohsen
Tuesday 1 April 2008, 22:10
من اگه بخاطر مسایل مالیش نبود همین الان می تبدیلیدم d:

saberali
Tuesday 1 April 2008, 22:20
من اگه بخاطر مسایل مالیش نبود همین الان می تبدیلیدم d:

به نظر من هرکی قصد این کارو داره زود تر انجام بده.
چون انگار قراره از 60 هزار تومن تبدیل بشه به 145 هزار تومن
من اینو تو منوها دیدم.

mory_sr
Tuesday 1 April 2008, 22:20

من که به خاطر طرحهای بهاری تبدیل کردم
چون مطمئنا اختلاف قیمت بین طرحهای اعتباری و دائمی اونقدر هست که هزینه هاش رو پوشش بده
فقط دردسراش نسبت به اعتباری بیشتره که فکر میکنم با اعلام طرحها هم دیگه اونا به چشم نمی یاد

mory_sr
Wednesday 2 April 2008, 05:46
به نظر من هرکی قصد این کارو داره زود تر انجام بده.
چون انگار قراره از 60 هزار تومن تبدیل بشه به 145 هزار تومن
من اینو تو منوها دیدم.

به نظر من امکان اینکه تبدیل به 145 بشه خیلی کمه هر چند خودم هم تو منو ها دیدم
اگه هم بشه 145 پس احتمالا اعتباری هم قیمتش میشه 5 تون با این حسابی که الان از اعتباری به دائمی می شه
60+15

irani
Wednesday 2 April 2008, 08:24
افزایش قیمت سیم کارت اصلا عاقلانه به نظر نمیرسه ایرانسل توی زمستان فروشش خیلی کم شده بود که سیم کارت هدیه را ارائه داد اگه بخواد قیمت را ببره بالا فروشش از ابتدای زمستان خیلی کم تر میشه
یه قسمتی هم توی طرح ها اومده بود که طلایی یک ستاره 30 هزار و دو ستاره 45 هزار تومان اگه این طور هم باشه قیمت طرح ها خیلی بالاست منصفانه نیست.
البته یه چیز هم هست یادتونه طرح های زمستان اول مثل پاییز بود بعد یهو عوض شد حالمونو گرفت شاید اینارو میذاره استرس مارو زیاد کنه بعد یهو یه حال اساسی بده.
امیدوارم ایرانیسل در ارائه طرح ها همه قشر های جامعه رو در نظر بگیره در هر حال ما با ایرانسل خیلی حال کردیم
به امید موفقیت ایرانسل

mehdi_vsgh
Wednesday 2 April 2008, 08:49
اگه سیمکارت اولته ایرانسل حتما اینکارو بکن

چون پشیمون میشی وقتی قیمت تبدیل بشه 145 هزار تومن

msmusic2
Wednesday 2 April 2008, 16:11
وحید تو هم بیا دائمی کن

من که پشیمون نیستم این کارا کردم

تازه امکاناتش هم بیشتره

الان تو حساب اینترنتی بودم کلاً منوهام عوض شده بود

خیلی توپ و قابل کنترل از اینترنت

M Like Mother
Wednesday 2 April 2008, 20:48
بابا دائمی نکنید اونوقت ما که دائمی هستیم شبکه مون شلوغ میشه و کیفیت میاد پایین :222:

همون اعتباری خیلی خوبه ها ... :112:

Vahooli
Wednesday 2 April 2008, 21:44
اگه سیمکارت اولته ایرانسل حتما اینکارو بکن

چون پشیمون میشی وقتی قیمت تبدیل بشه 145 هزار تومن

وحید تو هم بیا دائمی کن

من که پشیمون نیستم این کارا کردم

تازه امکاناتش هم بیشتره

الان تو حساب اینترنتی بودم کلاً منوهام عوض شده بود

خیلی توپ و قابل کنترل از اینترنت

والا نمی دونم ... از یه طرف تامین بودجش :D از یه طرفم هی باید دلهره داشته باشم نکنه برسه به حد اعتبار یه طرفش کنن یا ... مثلا الان من شارژم تموم شه راحت میشه چه تو خونه چه بیرون یه کارت خرید شارژ کرد.

یا اینکه حسابش آپدیت تره . خیلی راحت می تونی هزنیتا کنترل کنی.

هرچند من خودمم به خاطر هزینه مکالمش که زیاده هنوز از همراه اول تماس میگیرم اما خوب هنوز شک دارم

mory_sr
Wednesday 2 April 2008, 22:00
والا نمی دونم ... از یه طرف تامین بودجش :D از یه طرفم هی باید دلهره داشته باشم نکنه برسه به حد اعتبار یه طرفش کنن یا ... مثلا الان من شارژم تموم شه راحت میشه چه تو خونه چه بیرون یه کارت خرید شارژ کرد.

هرچند من خودمم به خاطر هزینه مکالمش که زیاده هنوز از همراه اول تماس میگیرم اما خوب هنوز شک دارم

این کار یه ریسکیه که یا میگیره یا نمی گیره
چون اکثرا مثل من تازه بعد از خبر شنیدن احتمال افزایش قیمت و امکان ارائه طرحهای بهتر برای دائمی تبدیل رو انجام دادند
واگرنه تا 4 روز پیش من فکرشم نمی کردم که سیم خودم رو تبدیل به دائمی کنم چون واقعا راحت بودم با اعتباریم
حالا نمیدونم اگه مثل من بدشانسی که همه چی برعکس می شه همیشه باید منتظر نتیجه نهاییش بمونی دیگه

ShahabSAMSUNG
Thursday 3 April 2008, 00:03

فکر کردی پرداخت قبض خیلی سخت تر از خرید کارته؟
کافیه بری یه بانک ملت و یه فیش جام پر کنی و تموم!

Vahooli
Thursday 3 April 2008, 01:21
همون بانک دولتی رفتن خودش یه عذابه ! سه ساعات باید تو صف وایستی! اما کارت شارژ سه سوت حتی میشه با Gprs هم خرید همون طور که رو تخت لم دادی !

ShahabSAMSUNG
Thursday 3 April 2008, 01:23
بستگی داره
بانک ملت به نظر من بهترین بانک دولتیه.
همیشه راحت و سریع جوابگو بوده.

mahan
Thursday 3 April 2008, 02:10
آقا چه کنیم؟ دائمی بکنیم یا نه؟

راستی این منو هایی که میگید چرا برا من نمیاد؟ مگه *140*7# نباید بزنم؟

ShahabSAMSUNG
Thursday 3 April 2008, 02:14
به نظر من یه دائمی جداگانه بخری، به نفعه

mahan
Thursday 3 April 2008, 02:20
اونوقت یه گوشی هم باید بخریم

msmusic2
Friday 4 April 2008, 01:09
همون بانک دولتی رفتن خودش یه عذابه ! سه ساعات باید تو صف وایستی! اما کارت شارژ سه سوت حتی میشه با Gprs هم خرید همون طور که رو تخت لم دادی !

خب اگه خیلی دوست داری هم دائمی داشته باشی هم مشکل اینا داری که بری توی صف بانکا از این جور مشکلا یا اینکه یه دفعه به حد اعتبار برسه و نتونی شارژ کنی و ...

میتونی بری یه سیم کارته اعتباریه دیگه هم بخری و اینا دائمیش کنی

از دائمیت استفاده کن

هر وقت وقت کردی برو تو صف بانک و بریز به حساب

هر وقتم یک طرفه شد از اون سیم کارته اعتباری استفاده کن که راحت تر میشه شارژش کرد و ازش استفاده کرد اما با تعرفه بالاتر!

MTNIrancell
Friday 4 April 2008, 13:38

این که دیگه بحث نداره

اگه دوست داری برو دائمیکن اگه نداری خوب نکن.

همچین میگی انگار هر روز باید بری صف بانک

توی هر دقیقه (بین ایرانسل) 13 تومن فرق معمله هستش

حالا بماند که دائمی ساعات کاهش مصرف داره (از 23 تا 7 صبح) ولی دائمی نداره

اگه ماهی 300 دقیقه مکالمه داشته باشی

300 * 13 تومن = 3900 تومن
پس چی میگی که ما اصفهانی ها سرمون تو حساب کتابه.

ماهی 3900 تومن به 20 دقیقه ایستادن توی صف بانک نمارزه؟

تازه مگه این خبر رو براتون قبلا ً نذاشته بودم؟

سلام دوستان:
پیام کوتاهی درباره الکترونیک بانک ملت برای مشترکین ارسال شده است
مشترک می تواند مبلغ قبض خود را به وسیله سایت بانک ملت یا خودپردازها ی بانک ملت که در سرتا سر کشور موجود می باشد پرداخت نمایند،جزئیات بیشتر در مورد این سرویس بزودی برای شما ارسال خواهد شد

Saturday
1386/12/4
ba GPRS-e irancell az khadamate elkteronikie bank melat bahremand shavid!https://mbanking .bankmellat.ir

خب اگه خیلی دوست داری هم دائمی داشته باشی هم مشکل اینا داری که بری توی صف بانکا از این جور مشکلا یا اینکه یه دفعه به حد اعتبار برسه و نتونی شارژ کنی و ...

میتونی بری یه سیم کارته اعتباریه دیگه هم بخری و اینا دائمیش کنی

از دائمیت استفاده کن

هر وقت وقت کردی برو تو صف بانک و بریز به حساب

هر وقتم یک طرفه شد از اون سیم کارته اعتباری استفاده کن که راحت تر میشه شارژش کرد و ازش استفاده کرد اما با تعرفه بالاتر!

این چه کاریه؟

هی بره کارت شارژ بخره و هی بره توی صف بانک؟

یعنی مدیریت هزینه تماس انقدر سخته؟

پس شما با TCI چی کار میکردید که وسط برج قبض میومد 50 هزار تومن/

Vahooli
Friday 4 April 2008, 13:47
من اعصابم خورد میشه هی سیم کارت اضافی داشته باشم ! قبض همراه اول رو هم من از اینترنت میدم .اما به هرحال درسته نرخ مکالمش پایین تره .
حالا ببینم چی میشه ....

TempesT
Friday 4 April 2008, 14:34
من اعصابم خورد میشه هی سیم کارت اضافی داشته باشم ! قبض همراه اول رو هم من از اینترنت میدم .اما به هرحال درسته نرخ مکالمش پایین تره .
حالا ببینم چی میشه ....

وحید جان به نظر من ببر 0913 بفروش یکمی هم بزار روش سیم ایرانسلتو دایمی کن:D

یا یا دایمی کارکرده با شماره ی رند که فکر کنم تو بازار هم زیاد موجود باشه تهیه کن و حالش و ببر:277:

mory_sr
Saturday 5 April 2008, 09:21
حالا ببینم چی میشه ....

خوب اگه حساب جام ملت داری میتونی اینطور حساب ها رو از سایت بانک ملت پرداخت کنی

Vahooli
Saturday 5 April 2008, 10:58
وحید جان به نظر من ببر 0913 بفروش یکمی هم بزار روش سیم ایرانسلتو دایمی کن:D

یا یا دایمی کارکرده با شماره ی رند که فکر کنم تو بازار هم زیاد موجود باشه تهیه کن و حالش و ببر:277:

والا فروش 913 فعلا تو اصفهان فایده نداره چون نمیشه به ایرانسل و آنتن دهیش اعتماد داشت فعلا!

خوب اگه حساب جام ملت داری میتونی اینطور حساب ها رو از سایت بانک ملت پرداخت کنی

بله ممنون از همگی راه زیاد هست حالا باید ببینم چی میشه :27:

MTNIrancell
Wednesday 9 April 2008, 12:04
تمام پست های مربوط به مشکلات تبدیل اعتباری به دائمی رو به
مشکل در تبدیل اعتباری به دائمی (http://www.iranops.com/forum-19/thread-621)

منتقل کردم

از این به بعد پست های مربوط به مشکل در تبدیل سیم کارت رو در این تاپبک، بدون انتقال حذف میکنیم:105:

IMMOЯTAL
Friday 11 April 2008, 21:09
تو جشنواره زمستاني با 60.000 تومن ميشد سيم كارت اعتباري رو به دائمي تبديل كرد.. چون دائمي تو جشنواره زمستاني با نصف قيمت يعني 75000 تومن عرضه ميشد.. كه با توجه به قيمت 15000 تومن اعتباري رو هم كلا ميشد 80.000 تومن.. ولي الان تو جشنواره شگفتي ها سيم كارت هاي دائمي با همون قيمت اصلي 150.000 تومن عرضه ميشه.. و مبلغ تبديل سيم كارت اعتباري به دائمي 145.000 تومن هستش كه با قيمت 10.000 تومن اعتباري در مياد 155.000 تومن.. قيمت سيم كارت هاي اعتباري و دائمي تو جشنواره ها هر مبلغي باشه مبلغ تبديل با همون قيمت محاسبه ميشه.. اونايي كه تو جشنواره زمستاني سيم كارت اعتباريشون رو به دائمي تبديل كردن كه بردن... ولي اونايي گفتن بعدا اين كار رو ميكنيم بد جوري سرشون كلاه رفت..

Ali.Gh
Friday 11 April 2008, 21:15
تو جشنواره زمستاني با 65.000 تومن ميشد سيم كارت اعتباري رو به دائمي تبديل كرد.. چون دائمي تو جشنواره زمستاني با نصف قيمت يعني 75000 تومن عرضه ميشد.. كه با توجه به قيمت 15000 تومن اعتباري رو هم كلا ميشد 80.000 تومن.. ولي الان تو جشنواره شگفتي ها سيم كارت هاي دائمي با همون قيمت اصلي 150.000 تومن عرضه ميشه.. و مبلغ تبديل سيم كارت اعتباري به دائمي 145.000 تومن هستش كه با قيمت 10.000 تومن اعتباري در مياد 155.000 تومن.. قيمت سيم كارت هاي اعتباري و دائمي تو جشنواره ها هر مبلغي باشه مبلغ تبديل با همون قيمت محاسبه ميشه.. اونايي كه تو جشنواره زمستاني سيم كارت اعتباريشون رو به دائمي تبديل كردن كه بردن... ولي اونايي گفتن بعدا اين كار رو ميكنيم بد جوري سرشون كلاه رفت..
من هم نوزدهم درخواست تبدیل دادم! قانونا باید 60 تومن حساب بشه! البته هنوز که تبدیل نشده! باید ببینم چی میشه...

ShahabSAMSUNG
Friday 11 April 2008, 22:18
تو جشنواره زمستاني با 65.000 تومن ميشد سيم كارت اعتباري رو به دائمي تبديل كرد.. چون دائمي تو جشنواره زمستاني با نصف قيمت يعني 75000 تومن عرضه ميشد.. كه با توجه به قيمت 15000 تومن اعتباري رو هم كلا ميشد 80.000 تومن.. ولي الان تو جشنواره شگفتي ها سيم كارت هاي دائمي با همون قيمت اصلي 150.000 تومن عرضه ميشه.. و مبلغ تبديل سيم كارت اعتباري به دائمي 145.000 تومن هستش كه با قيمت 10.000 تومن اعتباري در مياد 155.000 تومن.. قيمت سيم كارت هاي اعتباري و دائمي تو جشنواره ها هر مبلغي باشه مبلغ تبديل با همون قيمت محاسبه ميشه.. اونايي كه تو جشنواره زمستاني سيم كارت اعتباريشون رو به دائمي تبديل كردن كه بردن... ولي اونايي گفتن بعدا اين كار رو ميكنيم بد جوري سرشون كلاه رفت..

مبلغ 60.000 تومان صحیح می باشد %
امضا!!

(پشت نویسی چک رو دیدین که؟!!)

IMMOЯTAL
Friday 11 April 2008, 22:52
مبلغ 60.000 تومان صحیح می باشد %
امضا!!

(پشت نویسی چک رو دیدین که؟!!)

اتفاقا سر همين قيمت 60.000 يا 65.000 پستم رو 2 بار ويرايش كردم.. اخرم همون 65.000 زدم.. گفتم شايد عين الان 5000 تومن بيشتر از قيمت دائمي در بياد..
منظورتم درست متوجه نشدم شهاب.. :
%
امضا!!
(پشت نويسي چك رو ديدين كه؟!!)

ShahabSAMSUNG
Friday 11 April 2008, 23:36
وقتی مبلغ چک مخدوش میشه، اینطوری پشت نویسی می کنن!
مثلاً شما یه چک می کشی، مبلغ رو می نویسی 650.000ریال. بعد می بینی اشتباه کردی. مبلغ رو خط می زنی و زیرش می نویسی 600.000 ریال.
حالا اگه همینطوری ببری بانک، قبول نمی کنن (چون مخدوش به حساب میاد) و به علت مسائل امنیتی، پولش رو نمیدن! (مخصوصاً اگه خوابونده باشی به حساب)
در این شرایط، دارندهء چک پشت چک می نویسه: مبلغ 600.000 ریال صحیح است. و امضا می کنه.

(این خلاصه اش بودا !!! کلی ماده و تبصره داره واسه خودش!! یه کتاب داره، این هوا !!!)

با اینکه خارج از بحث بود و نباید اینجا گفته میشد، ولی گفته شد چون توی صحبتام بود و گفتم شاید بعضی دوستان متوجه نشن. ضمن اینکه دو روز دیگه وارد اجتماع میشن و باید بدونن!!!!

mamylo
Monday 9 June 2008, 22:06
فک کنم الان 145000 تومنه، مگه نه؟

mehdi_vsgh
Monday 9 June 2008, 22:33
بله همینطوره الان تبدیلش 145 هزارتومنه...
اون بحثا برا قبلا بود که 60 تومن بودش :دی

Captain
Sunday 29 June 2008, 23:21
هنوز که ایرانسل بعد از 3 ماه این سرویس رو داره آزمایش می کنه.کسی اطلاع دقیقی از ارائه رسمیش داره؟

msmusic2
Monday 30 June 2008, 00:40
این سرویس که فعاله و آزمایشی اجرا نمیشه

من خودم تبدیل کردم مشکلی هم نداشتم آزمایشی هم نبوده!

Vahooli
Monday 30 June 2008, 11:22
بله مهدیار جان آرمایشی نیست دیگه !

Ali.Gh
Monday 30 June 2008, 12:06
منظورشون دائمی به اعتباری بوده!

Captain
Monday 30 June 2008, 12:13
یعنی شما سیم کارت دایمی رو به اعتباری تبدیل کردید؟!!!!:291:

Ali.Gh
Monday 30 June 2008, 15:25
یعنی شما سیم کارت دایمی رو به اعتباری تبدیل کردید؟!!!!:291:
نه بابا! میگم شما اشتباه اومدی! این تاپیک اعتباری به دائمی هست! شما برعکسش رو میخوای که هنوز آزمایشیه!

Captain
Monday 30 June 2008, 19:48
راست میگیا.چه چند وقتی هست چشمام مشکل پیدا کرده.جا به جا میبینه.ببخشید.:291:

daeialborz
Saturday 23 August 2008, 21:10
الان دائمی چنده؟ می شه هنوز اعتباری را تبدیل کرد؟

Handoff
Saturday 23 August 2008, 21:49
الان دائمی چنده؟ می شه هنوز اعتباری را تبدیل کرد؟

ضمن عرض خیر مقدم :1:

سیم کارت دایمی الان 150 هزار تومنه

سرویس تبدیل هم قاعدتا باید فعال باشه

هرینه تبدیل هم 145 هزار تومان

ستاره 140، ستاره 7، ستاره 4 ،مربع

daeialborz
Friday 29 August 2008, 22:09
ضمن عرض خیر مقدم :1:

سیم کارت دایمی الان 150 هزار تومنه

سرویس تبدیل هم قاعدتا باید فعال باشه

هرینه تبدیل هم 145 هزار تومان

ستاره 140، ستاره 7، ستاره 4 ،مربع

بعد از دائمی کردن به همون آدرس اعتباریمون قبض می آد؟ کلاً چه مزایایی اعتباری داره و چند در صد ارزون تره؟
خیلی مرسی

Handoff
Friday 29 August 2008, 22:27
بعد از دائمی کردن به همون آدرس اعتباریمون قبض می آد؟ کلاً چه مزایایی اعتباری داره و چند در صد ارزون تره؟
خیلی مرسی

بله ، به همون آدرس میاد. البته میتونی دریافت از طریق پست رو غیر فعال کنی !!

منظورت مزایای دائمی بود دیگه ؟ از لحاظ تعرفه تماس 25 تا 30 درصد ارزونتره !!

بحث های بیشتری هم درباره مزایای اعتباری و دائمی توی سایت شده که میتونی اونا رو پیدا کنی و بخونی !

daeialborz
Tuesday 2 September 2008, 20:47
بله ، به همون آدرس میاد. البته میتونی دریافت از طریق پست رو غیر فعال کنی !!

منظورت مزایای دائمی بود دیگه ؟ از لحاظ تعرفه تماس 25 تا 30 درصد ارزونتره !!

بحث های بیشتری هم درباره مزایای اعتباری و دائمی توی سایت شده که میتونی اونا رو پیدا کنی و بخونی !
مرسی
اون وقت اگر با پست پرداخت نکنیم با چی پرداخت کنیم؟

Vahooli
Thursday 27 November 2008, 11:15
لطفاٌ در نظر داشته باشید ،سرویس تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی تا اطلاع بعدی از طریق کد Ussd در دسترس نمی باشد .

rabid
Friday 12 December 2008, 11:07
دوباره امتحان کنید من که کد زدم میشد!

باتشکر

Vahooli
Friday 12 December 2008, 23:27
عزیز پست من مربوط به 2 هفته پیش بوده !

rabid
Saturday 13 December 2008, 05:16
یییییییی شرمنده ندیدم تاریخ

اتصالات
Friday 20 March 2009, 17:32
چرا سیم کارت گرون شده الان چقدره

osmaan
Friday 18 December 2009, 14:01
سلام
به نظرتون میشه سیم دائمی رو به اعتباری تبدیل کرد؟

amir_61_61
Friday 18 December 2009, 14:19
سلام
به نظرتون میشه سیم دائمی رو به اعتباری تبدیل کرد؟

چرا میخوای اینکار رو بکنی ؟؟؟ ولی فکر نکنم بشه ....

Arman
Friday 18 December 2009, 19:46
چرا میخوای اینکار رو بکنی ؟؟؟ ولی فکر نکنم بشه ....

فعلا در حال حاضر امکان چنین کاری وجود ندارد.و مساله مهم اینه که خیلی منطقی نیست این کار مگه اینکه شمارش بدردتون بخوره

osmaan
Friday 25 December 2009, 20:36
فعلا در حال حاضر امکان چنین کاری وجود ندارد.و مساله مهم اینه که خیلی منطقی نیست این کار مگه اینکه شمارش بدردتون بخوره
چرا منطقی نباشه؟
مثلا من یه سیم دولتی دارم و حالا می خوام از ایرانسلم کمتر استفاده کنم
تازه اگه مثلا بشه تبدیل کرد کلی اعتبار میگیرم برای تفاوت نرخ سیم کارت

Captain
Saturday 26 December 2009, 02:53
چرا منطقی نباشه؟
مثلا من یه سیم دولتی دارم و حالا می خوام از ایرانسلم کمتر استفاده کنم
تازه اگه مثلا بشه تبدیل کرد کلی اعتبار میگیرم برای تفاوت نرخ سیم کارت

چند مدت پیش ایرانسل گزینه ای رو به اسم تبدیل سیم کارت دائمی به اعتباری داخل منو هاش اورده بود که اون زمان 72 ساعت طول می کشید تا تبدیل شه و 145 هزار تومن اعتبار به سیم کارت اضافه می شد.من درخواست دادم,اما چون این سرویس کلا ارائه نشد بعد از 72 ساعت تغییری در سیم کارت به وجود نیومد!

طرح خوبی بود اما به ضرر ایرانسل,پس ارائه نشد!

:96: