PDA

View Full Version : مشکلات و مسائل تماس در شبکه ایرانسل

Pages : [1] 2

atiiii
Monday 31 March 2008, 17:36
تماس هاي خروجي من مسدود شده يعني نه مي تونم زنگ بزنم و نه اس ام اس بدم، مي شه بگيد چطوري مي تونم اين سرويس رو غير فعال کنم؟
در ضمن هر کدي که به گوشم مي دم قبول نمي کنه!

atiiii
Monday 31 March 2008, 18:37
اون قسمتي که شما مي گين نياز به يه کد 4 رقمي داره که فکر مي کنم تو ايران نميشه از اين قسمت غير فعالش کرد.

در ضمن من با اين کدي که تو سايت ايرانسل بود خطم و مسدود کردم که مخصوص مسدود کردن تماس هاي خروجي بود #0000*33*
و حالا نميدونم چطوري غير فعالش کنم...

smohsen
Monday 31 March 2008, 19:03
ببین مشکل حله
این 4 تا صفرهمون پسورد اون قسمته واسن کد کار یکی از همون قسمتارو می کنه
الان تو بیان همین کد رو بزن و فقط اولش بهجای ستاره مربه# بنویس

PAN0001
Monday 31 March 2008, 19:07
لیست کدها برات میزارم از اینجا برو غیر فعال کن

omid666
Monday 31 March 2008, 19:26
دوستان من خودم این مشکل برام پیش اومده باید توسط شرکت حل بشه پس با 130 یا 140 تماس بگیر

atiiii
Tuesday 1 April 2008, 11:58
دوستان ممنون ولي زماني که کد لغو رو وارد مي کنم بازم نمي شه! همش ميده اشکال در فرمان
اصلا هيچ کدي رو قبول نمي کنه...

omid666
Tuesday 1 April 2008, 19:19
دوستان ممنون ولي زماني که کد لغو رو وارد مي کنم بازم نمي شه! همش ميده اشکال در فرمان
اصلا هيچ کدي رو قبول نمي کنه...

دوست عزیز با امور مشترکین تماس بگیر سه سوته حلش میکنن گفتم که من خودم این مشکل رو داشتم

atiiii
Wednesday 2 April 2008, 21:16
دوست عزیز با امور مشترکین تماس بگیر سه سوته حلش میکنن گفتم که من خودم این مشکل رو داشتم

من همون روزي که خطم با اين مشکل مواجه شد با اپراتور تماس گرفتم گفتن طي 1 شبانه روز آينده درست مي شه، از اون موقع تا حالا 2 هفته گذشته، تا بحال 3 بار هم زنگ زدم همش همونو مي گن ولي مشکلم هنوز حل نشده...

حالا دوباره تماس مي گيرم ولي فکر مي کنم اصلا به مشکلم رسيدگي نمي شه...

irani
Thursday 3 April 2008, 12:29
کمک:
من همه چیز سیم کارتم درسته ولی وقتی میخوام با خطوط ایرانسل تماس بگیرم تماس قطع میشه میزنه پایان تماس یا میزنه انجام نشد ولی با بقیه خطوط مشکلی ندارم اصلا نمیتونم با هیچ ایرانسلی تماس بگیرم هر چی کد هم میزنم ارور میده

Irancell
Thursday 3 April 2008, 15:38
برا منم همینطور شده ؟

چه کار کنم من ؟؟

کممممممممممک

ممکنه این مشکل مقطعی باشه.

با چند شماره ی مختلف امتحان کنید.

از کد # 0000 * 330 # استفاده کنید.

irani
Thursday 3 April 2008, 16:43

هیچ کدی قبول نمیکنه ارور میده

Omid_Aria
Thursday 3 April 2008, 16:59

هنوز همونطوره ایرانسل به ایرانسل راه نمیده ؟؟

miladjo0n
Thursday 3 April 2008, 17:33
منم همین مشکل رو دارم جالب اینجاست که من تو طرح تابستانی هستم دیروز واسم اس ام اس اومد که تا 24 ساعت دیگه غیر فعال میشه دیشب که شد دیدم نمیتونم تتماس با ایرانسل بگیرم ولی بقیه میتونن بهم بزنگن تازه اس ام اس میتونم به ایرانسل بدم جالبتر اینکه اس ام اسم از مجانی شده 2 تومان !!!!!
با 140 هم تماس گرفنم فایده نداره!!!!!

saberali
Thursday 3 April 2008, 17:41
من همین الان تست کردم مشکلی ندارم.
از صبح هم مشکلی نداشتم.
من دو تا سیم اعتباری دارم هیچکدوم مشکلی ندارن.

miladjo0n
Thursday 3 April 2008, 17:43
خیلی از دوستای من مشکل ندارن ولی فکر کنم اونایی مشکل پیدا کردن که هنوز تو طرح هستند

Omid_Aria
Thursday 3 April 2008, 18:01
منم تو طرح هستم الانم اس ام اسم 2 تومنه وای تماس نمیتونم بگیرم ؟؟

Hessam123
Thursday 3 April 2008, 21:05
بله. مشکل برای اونهاست که تو طرح موندن. اس ام اس خروج اومده اما هنوز خارج نشدن.
برای خیلی ها امروز و دیروز این مشکل پیش اومده که درست میشه. نگران نباشید.
تماس با 140 می تونه تو حل مشکلتون تسریع ایجاد کنه اما در صورت عدم تماس هم به زودی این مشکل حل میشه.

irani
Thursday 3 April 2008, 21:13
بله. مشکل برای اونهاست که تو طرح موندن. اس ام اس خروج اومده اما هنوز خارج نشدن.
برای خیلی ها امروز و دیروز این مشکل پیش اومده که درست میشه. نگران نباشید.
تماس با 140 می تونه تو حل مشکلتون تسریع ایجاد کنه اما در صورت عدم تماس هم به زودی این مشکل حل میشه.

یعنی چی آخه من امروز نتونستم به هیچ کارم برسم این اشکالات در شرکت های دره پیتی هم اتفاق نمیفته که تماس های داخل شبکه را برای مشترکینش قطع کنه آخه آدم به چی باید اطمینان کنه که صبح بلند شه ببینه نمیتونه یه تماس ساده بگیره توی این شرکت هر کی هر کی از اینم بهتر نمیشه که فقطو فقط به فکر فروشه و برای تبلیغ این همه هزینه میکنه و قسمت فروشش به روزه ولی یه ذره هم خدمات نداره

ShahabSAMSUNG
Thursday 3 April 2008, 22:25
دوستان نگران نباشید.
همین الان ای میلی از شرکت رسید که نشان میده در حال پیگیری این مطلب هستن:

Hi Dears

Today we have some calls that Irancell customer can not call to each other. They only hear Bib tone and call drape

Would you please check it?

Down time: 11:30

farzin
Thursday 3 April 2008, 22:45
براي غيرفعال كردن تماس هاي خروجي :
از راست به چپ : #330*0000#

( در ضمن پيشنهاد مي كنند اين كد ها را رو گوشي نوكيا وارد كنيد )

و بعد اين 3 كد :
330#*0000*#16

33#*0000*#16

35#*0000*#16

irani
Thursday 3 April 2008, 22:56
دوستان نگران نباشید.
همین الان ای میلی از شرکت رسید که نشان میده در حال پیگیری این مطلب هستن:

Hi Dears

Today we have some calls that Irancell customer can not call to each other. They only hear Bib tone and call drape

Would you please check it?

Down time: 11:30

پس نشون میده توی ایرانسل هیچ کس نفهمیده
تا مردم صداشون در اومده پیگیری میکنن الان 24 ساعته اینطوریه تازه فهمیدن مگه توی شرکت دو تا آدم نیست که ببینه چه مشکلاتی پیش میاد آخه انقدر هرکی هر کی

Irancell
Thursday 3 April 2008, 23:18
پس نشون میده توی ایرانسل هیچ کس نفهمیده
تا مردم صداشون در اومده پیگیری میکنن الان 24 ساعته اینطوریه تازه فهمیدن مگه توی شرکت دو تا آدم نیست که ببینه چه مشکلاتی پیش میاد آخه انقدر هرکی هر کی

دوست عزیز همه این مشکل رو ندارند !
هر مشترکی هم که این مشکل رو داشته و واسش مهم بوده زنگ زده گزارش داده ! و شرکت هم بر اساس گزارش های رسیده اقدام میکنه !

MTNIrancell
Friday 4 April 2008, 12:11
والا من از اول این تاپیک رو خوندم تا آخر

واقعا ً سر در گم شدم !!!

ایم تاپیک مسدود شدن تماس های خروجی بود ولی توش از sms 2 تومن و طرح های تشویقی هم بحث شده.

لطفا ً برای اینکه ایجاد کننده تاپیک به جوابش برسه از منحرف کردن تاپیکو بحث های حاشیه ای خود داری کنید.

این یه مشکلی بوده که توی اکثر شهر ها بوده و برخی از مشترکین نمی تونستن تماس بگیرن.

و حالا تا 80% حل شده.

نه نیاز به کد داره و نه نیاز به کار خاصی.

فقط یکم صبر کنید تا اوضاع به حال اول برگرده.

atiiii
Saturday 5 April 2008, 16:01
این کد ها به چه دردی میخوره؟؟؟؟

اين کدها رو واسه من نوشتن...
من فکر مي کنم موضوع اصلي اين تاپيک يه چيز ديگه
بود! ولي به جاهاي ديگه کشيده شد!

والا من از اول این تاپیک رو خوندم تا آخر

واقعا ً سر در گم شدم !!!

ایم تاپیک مسدود شدن تماس های خروجی بود ولی توش از sms 2 تومن و طرح های تشویقی هم بحث شده.

لطفا ً برای اینکه ایجاد کننده تاپیک به جوابش برسه از منحرف کردن تاپیکو بحث های حاشیه ای خود داری کنید.

.

واقعا ممنون که اين موضوع رو يادآوري کردين...

ما چي پرسيديم اونا چي گفتن!
راستي مشکل مسدوديت خطم بعد از 5 بار تماس و 3هفته معطلي بالاخره امروز حل شد!

این کد ها به چه دردی میخوره؟؟؟؟

اين کدها رو واسه من نوشتن...

من فکر مي کنم موضوع اصلي اين تاپيک يه چيز ديگه بود! ولي به جاهاي ديگه کشيده شد!:217:

patrick
Thursday 10 April 2008, 19:21
سيم كارت من اس ام اس مي فرسته و تماس هم مي تونم بگيرم اما نه اس ام اس مي گرفتم نه كسي ميتونه بهم زنگ بزنه.

با اين كد دريافت اس ام اس رو درست كردم:
#16*0000*35#

اما وقتي بهم زنگ ميزنن ميگه "تماس با مشترك مورد نظر فعلا مقدور نمي باشد"

راه حلي هست؟

Ali.Gh
Thursday 10 April 2008, 21:01
از راست به چپ!!
# 35 * 0000 #
اگه هم درست نشد , این رو هم امتحان کن!
# 330 * 0000 #

irani
Thursday 10 April 2008, 21:10
اگر نخواهید کسی با شما تماس بگیرد
فعال:
#0000*35*
لغو
#0000*330#

farzin
Thursday 10 April 2008, 21:55
با اينكه دوستان نوشته اند ولي چون در هم بر هم بود يه بار ديگه كد هارو ميزارم
( از راست به چپ )

مربع 330 ستاره 0000 مربع
مربع 330 ستاره 0000 ستاره 16 مربع
مربع 33 ستاره 0000 ستاره 16 مربع
مربع 35 ستاره 0000 ستاره 16 مربع

patrick
Thursday 10 April 2008, 23:32
نشد
همه رو زدم
يا ميگه Command Error
يا ميگه اشكال در دستور

توروخدا كمك كنين
Help Me PLZ

:311:

irani
Thursday 10 April 2008, 23:46
با اپراتور تماس بگیر اگه مشکل با کد باشه با کد های بالا باید حل بشه

ShahabSAMSUNG
Friday 11 April 2008, 00:12
چرا با 140 تماس نمی گیری؟
هر چی باشه سیستم جلوشون هست و مشخصاتت رو می بینن.
همین الان زنگ بزن. شاهین الان سر کاره.
شانس بیاری وقتی وصل میشی، یکی از اونطرف خط بگه: وقت بخیر، شهرکی هستم. چطور می تونم کمکتون کنم؟

patrick
Friday 11 April 2008, 00:27
وقتي باهام تماس ميگيرن ميگه مشترك مورد نظر تمامي تماسها را مسدود كرده است.

متاسفانه نميتونم با 140 تماس بگيرم چون اين سيم كارتو از يكي خريدم كه اونم از يكي ديگه خريده بود
اپراتورها هم كه فقط به صاحب سند جواب ميدن
منو آدم حساب نمي كنن
مشخصات اون يارو رو هم نمي دونم

به نظر شما ميشه كاري كرد؟

irani
Friday 11 April 2008, 00:52
اگه میگه مشترک تمام تماس های ورودی را مسدود کرده مال تنظیمات گوشیه

توی سونی اریکسون:
تنظیمات-تماسها-مدیریت تماسها-محدودیت تماسها-تماسهای ورودی-غیر فعال

اگه گوشیه دیگه ای داری یه هم چین چیزی پیدا کن و غیر فعال کن اگه پیدا نکردی تنظیمات گوشیتو ریست کن

M Like Mother
Friday 11 April 2008, 09:51
اگه هنوز مشکلت حل نشده این دو تا کار رو هم انجام بده

1- این کد رو بزن (#002##) از چپ به راست و بعد دکمه تماس

اگه نشد راه حل زیر

2- حدود 15 دقیقه سیمکارتت رو از گوشی در بیار و دوباره جا بزن و راه اندازی کن

اگه نشد نمی دونم دیگه

patrick
Friday 11 April 2008, 13:23
اگه میگه مشترک تمام تماس های ورودی را مسدود کرده مال تنظیمات گوشیه

توی سونی اریکسون:
تنظیمات-تماسها-مدیریت تماسها-محدودیت تماسها-تماسهای ورودی-غیر فعال

اگه گوشیه دیگه ای داری یه هم چین چیزی پیدا کن و غیر فعال کن اگه پیدا نکردی تنظیمات گوشیتو ریست کن

اتفاقا سوني اريكسونه
اون كار رو هم كردم
ميگه command error

atiiii
Friday 11 April 2008, 16:53
ببینید منم مشکل شما رو داشتم اما با این تفاوت که تماس های خروجی ام غیر فعال شده بود

هر کدی هم واسه لغوش می زدم یا ارور می داد یا میزد اشکال در فرمان

با 140 تماس گرفتم بعدش حل شد

شما هم باید حتما با اپراتور تماس بگیرید بعد از چند روز مطمئن باشید مشکلتون حل می شه

موفق باشید

patrick
Friday 11 April 2008, 19:22
ببینید منم مشکل شما رو داشتم اما با این تفاوت که تماس های خروجی ام غیر فعال شده بود

هر کدی هم واسه لغوش می زدم یا ارور می داد یا میزد اشکال در فرمان

با 140 تماس گرفتم بعدش حل شد

شما هم باید حتما با اپراتور تماس بگیرید بعد از چند روز مطمئن باشید مشکلتون حل می شه

موفق باشید

گفتم كه:
متاسفانه نميتونم با 140 تماس بگيرم چون اين سيم كارتو از يكي خريدم كه اونم از يكي ديگه خريده بود
منو آدم حساب نمي كنن

ShahabSAMSUNG
Friday 11 April 2008, 20:42
پس واقعاً اشتباه کردی که خریدی.
یا پس بده، یا بنداز دور و یه دونه بخر.
10هزار تومن که دیگه پولی نیست.
به نظرت می ارزه به خاطر 10هزار تومن اینطوری سرگردون باشی؟؟؟؟

جدی میگم
روش فکر کن

M Like Mother
Friday 11 April 2008, 22:53
پس واقعاً اشتباه کردی که خریدی.
یا پس بده، یا بنداز دور و یه دونه بخر.
10هزار تومن که دیگه پولی نیست.
به نظرت می ارزه به خاطر 10هزار تومن اینطوری سرگردون باشی؟؟؟؟

جدی میگم
روش فکر کن

تایید میشه

و ایضا مگه سیمکارت قحط بود که اینجوری خریدی

و ایضا تو این مملکت که کلی سودجویی و کلاهبرداری و نمی دونم چه و چه اتفاق میفته این کار خطرناکه . بهتره سیمکارت رو به نام خودت بزنی بالاخره طرف باید بیاد سند بزنه ... اگه خرجش زیادتر یه صفر بگیری بهتره

ببخشید صحبت هام یه کم لحن دعوایی پیدا کرد... مخلصیم

atiiii
Saturday 12 April 2008, 11:26
گفتم كه:
منو آدم حساب نمي كنن

وای این که خیلی بده! چون حتما باید مشخصات بدی تا جواب بدن

اپراتورها بدون دادن اطلاعات سیم کارت مشکلتون رو حل نمی کنن

بهترین راه اینه که سیم کارتت و پس بدی

امیدوارم مشکلتون حل شه

MTNIrancell
Saturday 12 April 2008, 17:13
سلام

اقا سرم شلوغه و خیلی هم خسته

واقعا ً وقت نمیکنم به همه جا سر بزنم

در کل این مراحل رو انجام بده.

کد رفع مسدودست:

# 0000 * 35 #

و

# 0000 * 330 #

توی گوشی نوکیا امتحان کن

اگه پیغام خطا داد باید خطت رو از شبکه ریست کنیم

دقیقا ً جملت به اپراتور باید این باشه.

من تماس های ورودیم رو مسدود کردم و کد 0000 رو عوض کرده بودم

حالا نمی تونم مسدودیت رو لغو کنم

بهم گفتم که شماره سریال سیم کارتم رو بدم تا خطم رو از شبکه ریست کنید.

msmusic2
Friday 18 April 2008, 23:49
وقتي باهام تماس ميگيرن ميگه مشترك مورد نظر تمامي تماسها را مسدود كرده است.

منو آدم حساب نمي كنن

به نظر شما ميشه كاري كرد؟

دوست عزیز آدم حساب کردن یا حساب نکردن نیست

این طور که من فهمیدم با چتد بار تماس با 130 یا 140 اوپراتورها برای باز کردن جساب شما نیاز به کدی دارند که اون کد شماره شناسایی شما که میتونه شماره شناسنامه یا کد ملی و ... باشه است

patrick
Sunday 20 April 2008, 15:40
آقا از همه ممنونم درست شد
فقط 24 ساعت شد 4 روز.

MTNIrancell
Sunday 20 April 2008, 17:06
پس حالا که حسابی حال جا اومد :174:برو تغییر مالکیت بده :217:که سری بعد نگی ما رو آدم حساب نمی کنن:174:

Hoom@n
Saturday 31 May 2008, 22:27
سلام!
من می تونم به راحتی با تلفن های ایرانسل یا همراه اول یا ثابت تماس بگیریم و هیچ مشکلی تو آنتن دهی ندارم و کیفیت صدا هم قابل قبول هست. اما تو همین مکان اگر ۱۴۰ رو بگیرم به شدت صدا قطع و وصل می شه و بعد از حد اکثر ۱ دقیقه تماس قطع می شه. این در حالی هست که من وقتی با تلفن ثابت یا همراه اول ۰۹۳۵۱۴۰۰۰۰۰ رو می گیرم هیچ مشکلی ندارم و کیفیت صدا عالی هست. من این موضوع رو به یکی از اپراتور های پشتیبانی هم گفتم ولی متاسفانه جزو ۹۹٪****اپراتور های ایرانسل بود و اصلا متوجه نشد من چی می گم! تنها یه کم توضیح داد که ایرانسل جونه. ۱۴۰ با ۰۹۳۵ مثله موبایله و یک سری چرندیات دیگه که خودش هم نفهمید! حالا علت این مشکل چی هست که من رو مجبور می کنه با تلفن ثابت با پشتیبانی تماس بگیرم؟
ممنون.

مدیر : در صورت توهین به هرشخصی اخطار می گیرید.

mehdidotcom
Saturday 31 May 2008, 23:04
سلام!
من می تونم به راحتی با تلفن های ایرانسل یا همراه اول یا ثابت تماس بگیریم و هیچ مشکلی تو آنتن دهی ندارم و کیفیت صدا هم قابل قبول هست. اما تو همین مکان اگر ۱۴۰ رو بگیرم به شدت صدا قطع و وصل می شه و بعد از حد اکثر ۱ دقیقه تماس قطع می شه. این در حالی هست که من وقتی با تلفن ثابت یا همراه اول ۰۹۳۵۱۴۰۰۰۰۰ رو می گیرم هیچ مشکلی ندارم و کیفیت صدا عالی هست. من این موضوع رو به یکی از اپراتور های پشتیبانی هم گفتم ولی متاسفانه اصلا متوجه نشد من چی می گم! تنها یه کم توضیح داد که ایرانسل جونه. ۱۴۰ با ۰۹۳۵ مثله موبایله و یک سری چرندیات دیگه که خودش هم نفهمید! حالا علت این مشکل چی هست که من رو مجبور می کنه با تلفن ثابت با پشتیبانی تماس بگیرم؟
ممنون.

اولا به چرا به اون بنده خدا ها توهین میکنی اونا روزی با هزاران نفر سر و کله میزنند بنده خدا ها دیگه براشون مخ نمیمونه
در ثانی مال من هم در بعضی مکانها تماس با 140 با قطع و وصل همراه هست گاهی اوقات خود 140 ایراد داره از ثابت هم گرفتم قطع شده چون خود 140 هم موبایل هست تلفن ثابت که نیست بعضی اوقات ممکن هست اختلال داشته باشه شما به نظرم یا جاتو عوض کن تماس بگیر یا با یک سیم کارت دیگه در همان مکان با 140 تماس بگیر ببین قطع میشه یا نه شاید سیم شما ایراد داره .

kamran_194
Sunday 1 June 2008, 06:44
منم خیلی با 140 مشکل دارم و صدا افتضاحه، واسه همین اصلا دیگه زنگ نمیزنم چون چه زنگ بزنی چه نزنی مشکلت حل نمیشه پس بیخودی خودتو خسته نکن
حتی ایرانسل خودشو کشت که مدارکت ناقصه منم به 120 زنگ زدم فقط گفت به 09630 یا یه شماره تو همین مایه ها فکس کن گفتم به خدا من کرجم تا اون شماره رو میگیرم میگه شماره اشتباه هست حتی اگه با کد021 بگیرمم نمیشه. بازم حرف خودشو زد به اون شماره فکس کن. وقتی خودشون مشکل دارن و مدارک من به دستشون نرسیده و هی اس ام اس میزنن ولی کمکت نمیکنن که چکار کنی توقع داری مشکلات مارو حل کنند؟

الکی هزینه نکن

doki_doki18
Sunday 1 June 2008, 07:12
منم خیلی با 140 مشکل دارم و صدا افتضاحه، واسه همین اصلا دیگه زنگ نمیزنم چون چه زنگ بزنی چه نزنی مشکلت حل نمیشه پس بیخودی خودتو خسته نکن
حتی ایرانسل خودشو کشت که مدارکت ناقصه منم به 120 زنگ زدم فقط گفت به 09630 یا یه شماره تو همین مایه ها فکس کن گفتم به خدا من کرجم تا اون شماره رو میگیرم میگه شماره اشتباه هست حتی اگه با کد021 بگیرمم نمیشه. بازم حرف خودشو زد به اون شماره فکس کن. وقتی خودشون مشکل دارن و مدارک من به دستشون نرسیده و هی اس ام اس میزنن ولی کمکت نمیکنن که چکار کنی توقع داری مشکلات مارو حل کنند؟

الکی هزینه نکن

ای راجب ناقصیه مدارک گفتی
من 3بار دادم فکس کردن
اما هنوزم که به ایرانسل زنگ میزنم
مثلا میگم این مشگل و دارم.......
به جای جواب اول میگه اقای ..... مدارکتون به دست ما نرسیده و غیره و غیره و غیره

اخرین بار به زنه گفتم من سه بار فرستادم دیگه حوصله ی ارسال ندارم خداحافظ
دقیقا 1سال و دو ماه کامل نشده

Hoom@n
Monday 2 June 2008, 00:17
این مسئله مدارک هم واقعا جالبه! من سیم کارت اصلیم رو واسش مدرک فرستادم٬ هر بار زنگ می زنم می گه مدرک کامل نیست. اما سیم کارت هدیه که هیچی هم واسش نفرستادم مشکل مدرک نداره!
+++
۱-متاسفانه تعداد زیادی از اپراتور های ایرانسل مفاهیم پایه شبکه رو هم نمی دونن
۲-اکثر اپراتور های ایرانسل شبکه ایرانسل و پیام هاش رو نمی شناسن. (مثلا من با هر سیم کارت ایرانسلی تو گوشیم اگر بخوام تنظیمات Gprs رو تو هر زمانی بگیرم می گه we are experiencing... که این مشکل حداقل ۶ ماهه که وجود داره! حتی ۳ شب! اما اپراتور ها دلیلش رو نمی دونن یا می گن که مشکل از شلوغی شبکه هست.)
۳-بعضی از مسائل به اپراتور ها اطلاع داده نمی شه. مثلا تا مدتی خبر نداشتن که تماس و sms خارجی ممکن نیست. (گرچه الان هم sms خارجی واسه من کار نمی کنه!)
و n تای دیگه که نشون می ده پشتیبانی ایرانسل نا کارامد هست!
+++
بله! بهترین کار همین هست که تماس نگیرم باشون!
ــــــ
به هر حال ممنون.

mhoseinam
Monday 2 June 2008, 23:28
من در تمام تماسهام دقت کردم که تا زنگ میزنم یا گوشیم زنگ میخوره آنتنم کم کم میره پایین و به صفر میرسه...از حدود 1 سالی که میگذره تا حالا 5 یا 6 تماس داشتم که رضایت داشتم ...اینو بدون اغراق میگم...در تمامی دفعات دیگه یا قطعی یا بدی صدا یا انعکاس صدا یا تاخیر در رسیدن صدا داشتم...
ولی پیامک واقعا خوب شده..دیگه مطمئن هستم که میرسه و من هم حتما میگیرم
اما مکالمه خیلی وضعیت بدی داره..
آنتن دهی تهران هم بسیار بده...آنتن در خونه ما عالیه..چند کوچه اون طرف تر وقتی میرم تو مغازه بقالی آنتنم به صفر میرسه...!!!

doki_doki18
Monday 2 June 2008, 23:41
من در تمام تماسهام دقت کردم که تا زنگ میزنم یا گوشیم زنگ میخوره آنتنم کم کم میره پایین و به صفر میرسه...از حدود 1 سالی که میگذره تا حالا 5 یا 6 تماس داشتم که رضایت داشتم ...اینو بدون اغراق میگم...در تمامی دفعات دیگه یا قطعی یا بدی صدا یا انعکاس صدا یا تاخیر در رسیدن صدا داشتم...
ولی پیامک واقعا خوب شده..دیگه مطمئن هستم که میرسه و من هم حتما میگیرم
اما مکالمه خیلی وضعیت بدی داره..
آنتن دهی تهران هم بسیار بده...آنتن در خونه ما عالیه..چند کوچه اون طرف تر وقتی میرم تو مغازه بقالی آنتنم به صفر میرسه...!!!

انتن دهي تهران كه خوبه
مكالمه تو 80%موارد عاليه
فقط تو بعضي ساعات كه شبكه شلوغه معولا صدا بد مياد

TempesT
Tuesday 3 June 2008, 00:20
کیفیت ضدا در شبکه ایرانسل یعنی کلا در نسل 2.5 به بالا نسبت به همراه اول و تالیا که نسل 2 هستن خیلی بهتره و قطعی ها حین مکالمه و قطع و وصلها همش به شلئغی شبکه و یا فاصله زیاد از دکل مربوط میشه . یعنی اگه یکی در فاصله ی نرمالی از دکل باشه کمتر به همچین مشکلاتی بر میخوره:180:

doki_doki18
Tuesday 3 June 2008, 00:23
کیفیت ضدا در شبکه ایرانسل یعنی کلا در نسل 2.5 به بالا نسبت به همراه اول و تالیا که نسل 2 هستن خیلی بهتره و قطعی ها حین مکالمه و قطع و وصلها همش به شلئغی شبکه و یا فاصله زیاد از دکل مربوط میشه . یعنی اگه یکی در فاصله ی نرمالی از دکل باشه کمتر به همچین مشکلاتی بر میخوره:180:

خب اينا همش درست
اما بايد دكل هارو طوري بذاره كه به اين مشگل رو به رو نشيم

اما كيفيت صدا به كل افتضاحه

kamran_194
Tuesday 3 June 2008, 06:46
به نظر منم از 912 کیفیت صدا بهتره. من وقتی با ایرانسل تماس میگیرم صدا هر دو خوبه ولی اگه با 912 تماس بگیرم هی باید اون جاشو عوض کنه که خوب بشه. فقط وقتی شبکه شلوغه کیفیت میاد پایین که باز خوبه میشه تماس گرفت من یادمه وقتی 912 داشتم طرف های غروب فقط network busy میدیدم تا 10:30 شب. اینو من به جرات میگم کیفیت شبکه ایرانسل رضایت بخش تر از 912 هست

sema
Tuesday 3 June 2008, 19:56
سلام!سرویس مسدود کردن تماس های خروجی خط پدرم توسط دوستش فعال شده الان پدرم به عنوان مالک خط در بیمارستان بستری است وامکان تماس با اپراتور شبکه برای لغو سرویس برای ایشان میسر نیست تمام کدهای گفته شده در لغو ان راهم به کاربردیم اما نتیجه ای نداشت اپراتور هم پاسخگویمان به دلیل عدم مالکیت خط نیست از شما تقاضای راهنمایی داریم.

doki_doki18
Tuesday 3 June 2008, 20:01
سلام!سرویس مسدود کردن تماس های خروجی خط پدرم توسط دوستش فعال شده الان پدرم به عنوان مالک خط در بیمارستان بستری است وامکان تماس با اپراتور شبکه برای لغو سرویس برای ایشان میسر نیست تمام کدهای گفته شده در لغو ان راهم به کاربردیم اما نتیجه ای نداشت اپراتور هم پاسخگویمان به دلیل عدم مالکیت خط نیست از شما تقاضای راهنمایی داریم.

اوپراتور که نمیبینه شما کی هستید سوال خاصی هم نمیپرسه
شماره شناسنامه ی پدرت رو بردار خودت رو پدرت معرفی کن هرچی میخوای بپرس

mehdidotcom
Wednesday 4 June 2008, 10:11

به همان دوستش بگید زنگ بزنه 130 یا 140 خودش را جای ایشان معرفی کنه نام و نام خانوادگی شماره شناسنامه و ÷لاک منزل نیاز هست .بگه خطم را یکطرفه کردم حالا میخوام آزادش کنم اگر خطط ok باشه برات وصل میکنند

ShahabSAMSUNG
Thursday 5 June 2008, 15:10
این مسئله مدارک هم واقعا جالبه! من سیم کارت اصلیم رو واسش مدرک فرستادم٬ هر بار زنگ می زنم می گه مدرک کامل نیست. اما سیم کارت هدیه که هیچی هم واسش نفرستادم مشکل مدرک نداره!
+++
۱-متاسفانه تعداد زیادی از اپراتور های ایرانسل مفاهیم پایه شبکه رو هم نمی دونن
۲-اکثر اپراتور های ایرانسل شبکه ایرانسل و پیام هاش رو نمی شناسن. (مثلا من با هر سیم کارت ایرانسلی تو گوشیم اگر بخوام تنظیمات Gprs رو تو هر زمانی بگیرم می گه We Are Experiencing... که این مشکل حداقل ۶ ماهه که وجود داره! حتی ۳ شب! اما اپراتور ها دلیلش رو نمی دونن یا می گن که مشکل از شلوغی شبکه هست.)
۳-بعضی از مسائل به اپراتور ها اطلاع داده نمی شه. مثلا تا مدتی خبر نداشتن که تماس و Sms خارجی ممکن نیست. (گرچه الان هم Sms خارجی واسه من کار نمی کنه!)
و N تای دیگه که نشون می ده پشتیبانی ایرانسل نا کارامد هست!
+++
بله! بهترین کار همین هست که تماس نگیرم باشون!
ــــــ
به هر حال ممنون.

1) مفاهیم از پایه به اوپراتور ها آموزش داده میشه
2) متاسفانه دقت نمی کنن
3) خبر داده میشه ولی واقعاً معلوم نیست حواس بعضی هاشون کجاست!!

چیزی که من دیدم این بود:
در هر حال، مشکل از کارمندای ایرانیه.
البته نه همشون ولی یه سریاشون مثل همه ادارات دیگه توی ایران، میان سر کار که وقتشون رو گذرونده باشن و حقوقی گرفته باشن و به فکر کیفیت انجام کار نیستن.
خبر هایی که بهشون میدن رو نمی خونن یا توجه نمی کنن، مفاهیم رو درست یاد نمی گیرن و کلاس های آموزشی رو الکی طی می کنن و ...!!!

از ماست که بر ماست :223:

(دوغ هم خواستین، داریم!!!)

Hoom@n
Wednesday 11 June 2008, 16:40
1) مفاهیم از پایه به اوپراتور ها آموزش داده میشه
2) متاسفانه دقت نمی کنن
3) خبر داده میشه ولی واقعاً معلوم نیست حواس بعضی هاشون کجاست!!

چیزی که من دیدم این بود:
در هر حال، مشکل از کارمندای ایرانیه.
البته نه همشون ولی یه سریاشون مثل همه ادارات دیگه توی ایران، میان سر کار که وقتشون رو گذرونده باشن و حقوقی گرفته باشن و به فکر کیفیت انجام کار نیستن.
خبر هایی که بهشون میدن رو نمی خونن یا توجه نمی کنن، مفاهیم رو درست یاد نمی گیرن و کلاس های آموزشی رو الکی طی می کنن و ...!!!

از ماست که بر ماست :223:

(دوغ هم خواستین، داریم!!!)

حرف‌های شما رو تا حدی تایید می‌کنم. حتی پارس‌آن‌لاین هم که یکی از افتخاراتش از نظر خودش پشتیبانیش هست و یکی از اولین پشتیبانی‌های ۷۲۴ تو ایران بوده همینطوره.

اما:
ممکنه آموزش داده بشه٬ اما حداقل اکثر افرادی که من باشون صحبت کردم مفاهیم پایه رو نمی‌دونستن. بهتره هر هفته ازشون امتحان بگیرن! شاید اونطوری مجبور بشن یاد بگیرن!
در مورد پیام‌هاش شبکه هم به نظر من مشکل با "دقت نمی‌کنن" حل نمی‌شه! اصل کار همین پیام‌ها هست. گاهی یه طوری صحبت می‌کنن که آدم فکر می‌کنه اینا یه دیتاشیت از *130# و *140# ندارن! (گرچه شاید جدی جدی نداشته باشن!)

راستی من فکر می‌کنم اینا بیشتر از اینکه مسائل فنی رو آموزش بگیرن٬ پیچوندن مشتری‌های ناوارد رو آموزش گرفتن. چون اکثر اوقات میان و یه چیزای نسبتا نامربوط می‌گن و می گن گوشی رو خاموش کن تا فردا درست می شه!

و ضمنا انگلیسی: من زبون ارتباط خودم با شبکه رو انگلیسی انتخاب کردم. پیام ها هم انگلیسی هست و ظاهرا مشکلی نیست. اما وقتی به ۱۴۰ یا ۱۳۰ زنگ می زنم باید با اپراتور ها فارسی حرف بزنم! این خیلی برام جالبه! چون اول همه چیز انگلیسی هست و پیام های پیش فرض انگلیسی هست ولی یه دفعه اپراتور میاد و فارسی حرف می زنه! تازه من چند بار که توجهی به این سلام فارسی اپراتور نکردم و انگلیسی حرف زدم یا قطع کردن و یا یه سری فارسی گفتن!

به هر حال برای ایران می شه تا حدی قابل قبول حسابش کرد!
امیدوارم بهتر بشه کیفیت و امیدوارم موفق باشن! (البته نه فقط تو پول در اوردن!)
ممنون بابت توجهتون!

aminem
Wednesday 11 June 2008, 22:26
شبا کیفیت 140 خیلی زیاده و صدا شفافه :)
من که شبا میزنگم
وگرنه روزا بستگی به شانست داره
کی میگه 09351400000 موبایله ؟
از اون حرفا بودااااا

IMMOЯTAL
Thursday 12 June 2008, 15:03
دقت کردین شماره گیری چقدر راحت شده؟ دیگه از اون Busy های بیخودی نمیده.. و راحت وصل میکنه.. کیفیت مکالمه هم که بدتر شده..

Vahooli
Thursday 12 June 2008, 21:48
نه اصفهان که من هنوز مشکل call not allowed دارم !

IMMOЯTAL
Thursday 12 June 2008, 22:43
نه اصفهان که من هنوز مشکل call not allowed دارم !

هنگام شماره گیری پیغام Number Busy نمیگیری؟ مخصوصا وقتی به شماره های ایرانسل زنگ میزنی..

Arman
Friday 13 June 2008, 03:00
به نظر من الان مهمترین مشکل ایرانسل مکالمه است..وضعیت مکالمه هم به نسب قبل خیلی خیلی بهتر شده ولی بازم بای از اینها بهتر بشه.
مثلا قبلا اصلا شبهای جمعه نمیشد مکالمه برقرار کرد ولی الان فکر کنم فقط یک ربع بیست دقیقه اول مشکل داره بعدش عالیه.مکالمه بین خطوط ایرانسل به نظرم واقعا عالیه ولی از خطوط ثابت و دولتی دچار مشکل میشه.و صدا میپیچه یا نمیاد.

aarash
Friday 13 June 2008, 09:36
سلام . من یه مدته با مکالمه شیراز با تهران ( ایرانسل به ایرانسل ) مشکل دارم !! قبلا حداکثر 3 یا 4 ساعت مشکل داشتم . ولی ایندفعه از دیشب ساعت 11 تا الآن ( ساعت 12 ظهر ) این مشکل رو دارم !! واقعا خیلی ضد حال هست ! ( اینم بگم که خط من دائمی هست . خط تهران اعتباری ! )
مشکل هم اینه که من زنگ میزنم . گوشی رو بر میداره . ولی صدای اون به من نمیرسه !! صدای من به اون میرسه و مکالمه بعد از 15 ثانیه ! ( حداکثر ) قطع میشه !!
آخه این مشکل واسه چیه ؟!؟!

Vahooli
Friday 13 June 2008, 10:50
هنگام شماره گیری پیغام Number Busy نمیگیری؟ مخصوصا وقتی به شماره های ایرانسل زنگ میزنی..

نه من کمتر این ارور رو داشتم اما واقعا نمیدونم اون ارور کال نات الود چیه اصلا که درست بشو هم نیست !

mehdidotcom
Friday 13 June 2008, 12:23
نه من کمتر این ارور رو داشتم اما واقعا نمیدونم اون ارور کال نات الود چیه اصلا که درست بشو هم نیست !

من میدونم چی هست معمولا اگر کسی سعی در تماس با شما داشته باشه به اصطلاح خط شما را داره page میکنه شبکه به شما اجازه تماس نمیده تا اون طرف با شما تماس بگیره و میگه call not allowd

Vahooli
Friday 13 June 2008, 13:21
خوب اصلا تو اون لحظه کسی با من تماس نمی گیره آخه ! این 100 % مشکل شبکس!

mhoseinam
Friday 13 June 2008, 23:24
انتن دهي تهران كه خوبه
مكالمه تو 80%موارد عاليه
فقط تو بعضي ساعات كه شبكه شلوغه معولا صدا بد مياد

آقا شما یه خورده کافیه تو تهران قدم بزنی....
نکنه آیت الله کاشانی، رسالت غرب، پیامبر، لاله، ستاری و ... جزء تهران نیستند؟؟؟؟
از میدان صادقیه که به بالا میری دیگه از آنتن خبری نیست..!!! به طور کامل تعطیل میشه!!! تازشم من مثلا اینجا آنتن دارم....اما باور کنید تماسام قطع میشه!!!

IMMOЯTAL
Thursday 26 June 2008, 15:36
چند روزی میشه وقتی با شماره ایرانسل تماس میگیری یه پیغام عجیبی میده.. که زبانش هم مشخص نیست.. بعد از چند بار تلاش برای برقراری تماس میتونی موفق بشی.. شما متوجه این پیغام نشدید؟

Vahooli
Saturday 28 June 2008, 13:22
کیفیت مکالمه برای من که خیلی بده ! پر از قطع و وصله تازه بعضی موقع ها هم صدا دیر میره !

IMMOЯTAL
Tuesday 1 July 2008, 03:10
وضیعت مکالمه تو شبکه ایرانسل واقعا افتضاحه!! آنتن فول.. مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!!
آنتن 1 خط داره.. زنگ میخوره گوشی و صدا بهتر از آنتن فول میره.. واقعا از عجایبه!!!! حالا قطع و وصل های موقع مکالمه داستانی جدا دارد....

doki_doki18
Tuesday 1 July 2008, 03:20
تنها مشگلی که فعلا تو مکالمه اذیت میکنه همین قطع و وصل شدن صداست
قبلا که این مشگل تو مکالمه ی خط ثابط با ایرانسل بود
اما از دیروز ایرانسل به ایرانسل هم اینطوری شد

هر روز بهتر از دیروز:24:

vahide
Wednesday 23 July 2008, 23:48
در كرج جديدا صداي خودم رو موقع مكالمه ميشنوم البته خيلي شديد. ولي ايرانسل به ايرانسل اينجور نيست.

IMMOЯTAL
Wednesday 30 July 2008, 01:48
یک هفته ای میشه تماس با سایر خطوط.. مخصوصا کد 021 مشکل پیدا کرده.. و باید چندین بار تلاش کنی تا تماس برقرار بشه.. ولی تماس های بین خطوط ایرانسل راحته.. کسی این مشکل رو داره؟

Haamed
Tuesday 5 August 2008, 08:15
یه 2 - 3 روزی می شه که تو ارومیه عصر از ساعت 7 به بعد خیلی به سختی می شه با سایر خطوط تماس گرفت، یه 5 - 6 باری باید شماره رو بگیری :62:

همش Network Busy :208:

ولی SMS به سایر خطوطش بدون هیچ مشکلی ارسال می شه !!!

TempesT
Tuesday 5 August 2008, 12:40
خوب حامد جان این مشکلات تماس مختص ایرانسل نیست !

بقیه اپراتورها هم این مشکل و دارن شاید مشکل از زیرساخت باشه.

ولی اگه داخل شبکه هم این مشکل باشه میتونه از شبکه باشه و دکلهارو خاموش روشن میکنن.

irani
Wednesday 13 August 2008, 03:06
دوستان توجه کردید مشکلات ایرانسل در روزهای اخیر چه قدر زیاد شده

ایرانسل دوباره مثل اواخر تابستان و اوایل پاییز سال گذشته افتضاح شده

کیفیت مکالمه در اکثر ساعات بسیار پایین است قبلا مکالمه بعد از چند دقیقه قطع میشد حالا فقط بعد از چند ثانیه قطع میشود در اکثر تماس ها صدای یکی از دو طرف شنیده نمیشود خلاصه باید انقدر بگیری تا کلافه بشی

وضعیت اس ام اس هنوز بد نشده ولی در بعضی ساعات اس ام اس طولانی سند نمیشه

وضعیت جی پی آر اس هم که گفتن نداره

وقتی در شرایط حساس درست همون لحظه که میخوای امکان ساده ترین ارتباط میسر نباشد دیگر حرفی برای گفتن از ایرانسل نباید داشت

ایرانسل هم مشتریان خود را به بازی گرفته

فکر کنم وقتش داره میرسه برگردیم به سوی همون همراه اول با کیفیت متوسط و پایدار خودش

Vahooli
Wednesday 13 August 2008, 11:44
من از همراه اول طرفداری نمی کنم اونا هم بد کسایی هستن ! اما اعصابم از ایرانسل خورده که اصلا پایدار نیست ! یه روز بده یه روز خوب ! از وقتی این ضرر های مالی رو به من زده که فقط تو دو هفته 6000 تومن کم کرده و پس نداده لا اقل به این رسیدم حساب کتاب همراه اول برای من بهتر بوده !

اپراتوری که دوساله اومده و شریک قویه خارجی هم نداره دیگه نباید بعد از 2 سال و داشتن 12 میلیون مشترک این طوری باشه ! هنوز از پس پوشش اصفهان هم بر نیمده ! به جهنم خودش ضرر می بینه. همون طور که الان طرفدارای دو آتیشه قبلش الان دارن ازش زده میشن ....

amir_61_61
Wednesday 13 August 2008, 15:12
من از همراه اول طرفداری نمی کنم اونا هم بد کسایی هستن ! اما اعصابم از ایرانسل خورده که اصلا پایدار نیست ! یه روز بده یه روز خوب ! از وقتی این ضرر های مالی رو به من زده که فقط تو دو هفته 6000 تومن کم کرده و پس نداده لا اقل به این رسیدم حساب کتاب همراه اول برای من بهتر بوده !

اپراتوری که دوساله اومده و شریک قویه خارجی هم نداره دیگه نباید بعد از 2 سال و داشتن 12 میلیون مشترک این طوری باشه ! هنوز از پس پوشش اصفهان هم بر نیمده ! به جهنم خودش ضرر می بینه. همون طور که الان طرفدارای دو آتیشه قبلش الان دارن ازش زده میشن ....

اگه واقعا این همه مشکلات داره و شما رو اذیت کرده و الکی 6000 تومان از شما بیخودی کم کرده واقعا حق دارید دلخور باشید

ما نباید از ایرانسل یه بت بی عیب و نقص بسازیم همیشه بت ساختن بزرگترین ضربه رو زده....

ولی خداییش همراه اول تو حساب کتاب به نظر من حداقل واسه من دقیق عمل میکرد حالا کاری به گرونی یا ارزونی نداریم .... ادم باید انصاف داشته باشه همونطور که اینهمه از همراه اول انتقاد کردیم باید حسنهاشم بگیم دیگه نه ؟؟؟؟

Arman
Thursday 14 August 2008, 13:09
به نظر من بزرگترین مشکل ایرانسل در حال خاضر فروش بیش از اندازه سیم کارت طبق آمار میگن 12 میلیون سیم کارت تو شبکه هست.شلوغی بیش اندازه شبکه عدم نصب آنتهای جدیدهمه و همه دست به دست هم میدن که اوضاع شبکه اینطور نابسامان شده

من چند روز به یکی از دوستان ایرانسلیم که تماس می رگفتم بوق میزد و اصلا گوشی بر نداشت.فرداش دوستم دیدم گفتم چرا جواب ندادی اونم گفت اصلا زنگ نخورده من گفتم من بوق داشتم وجند دفعه دیگم امتحان کردم ظاهرا بعضی مواقع شما بوق داری ولی زنک نمیخوره.

بجه ها شما هم چنین مشکلی شبیه این داشتین

TempesT
Thursday 14 August 2008, 13:18
به نظر من بزرگترین مشکل ایرانسل در حال خاضر فروش بیش از اندازه سیم کارت طبق آمار میگن 12 میلیون سیم کارت تو شبکه هست.شلوغی بیش اندازه شبکه عدم نصب آنتهای جدیدهمه و همه دست به دست هم میدن که اوضاع شبکه اینطور نابسامان شده

خوب ایرانسل باید بفروشه همونطوری که همراه آخر میفروشه.

چون اگه نفروشه از غافله عقب میمونه و اپراتور سوم هم میاد ... پس بهتره نگیم نفروشه.

افزایش دکل و هم فکر کنم خود ایرانسل دوست داره افزایش دکل کنه چون به طبع پوشش و کیفیت شبکش میره بالا. کدوم اپراتور دیونه ای دوس نداره کیفیت شبکه اش بره بالا.

مثلا تو آذربایجان شرقی و خود تبریز فکر کنم هر کی که موبایل داره حتی اگه همراه آخر هم داشته باشه یه ایرانسل داره ولی نه Network Busy داریم نه مشکل در تماس و اس ام اس و جی پی آر اس. اینجا هم اکثرا دارن به اطراف شهر و جاده ها و روستاها دکل میزنن و خبری از داخل شهر نیست:96:

TempesT
Friday 15 August 2008, 12:46
تو تبریز اواخر اردیبهشت و خرداد داشتن دکل اینا نصب میکردن در کل شبکه داشت آپدیت میشد هی هم پرش آنتن داشتیم و از این مشکلات صدا نرفتن و نتورک بیسی ها داشتیم.

ولی الان ما اصلا هیچ مشکلی تو تماس اینترنت و اس ام اس اینا ندارین برعکسش مثل همیشه که هست همراه آخر مشکل داره. زنگ زده میشه ولی باره اول صدا رد و بدل نمیشه:286:

IMMOЯTAL
Wednesday 27 August 2008, 05:08
در حال حاظر تماس با خطوط دیگر به غیر از ایرانسل برای بنده به مشکل خورده و تنها تماس های داخل شبکه ای راحت هستش.. واقعا عذاب آوره.. کسی این مشکل من رو داره؟

Handoff
Wednesday 27 August 2008, 10:32
مشکل من جور دیگست .

الان یه مدته بیشتر وقت ها هر کی با من تماس میگیره (مخصوصا خارج از ایرانسل) کیفیت صدا در حد افتضاح میشه . اما وقتی من باهاش تماس میگیرم یهو همه چیز عالی میشه !:106:

مثلا دیروز یکی از شمال ( با خط ثابت ) با من تماس گرفت. تماس هرچیزی داشت بجز کیفیت : خش، اکو ، تاخیر . اما وقتی قطع کردم و من بهش زنگ زدم ، تماس هیچ چیزی نداشت جز کیفیت !

خلاصه تو این مدت هر کی با من کار داشته باشه ، حالش رو میبره !:253:

به نظر من که بیشتر مشکلات تماس اصلا ربطی به آنتن دهی نداره و مربوط به لینک های ارتباطی ( خصوصا از نوع مایکروویو) و سوییچ ها ( خصوصا از نوع بین اپراتوری) میشه !

Arman
Wednesday 27 August 2008, 10:42
به نظر بزرگترین مشکل ایرانسل همین مساله مکالمه است بین خطوز خودش با کمی اغماض وچشمپوشی از مشکلات عالی است و بی مشکل اما از ثابت و همراه آخر واقعا بعضی مواقع زجرآور و به شدت اعصاب خورد کن است.

بالاخره ما نفهمیدیم مشکل از ایرانسل یا از طرف دیگران .مثل همه مسائل تو این مملکت هرکس دیگری رو متهم میکنه

amiralex
Wednesday 27 August 2008, 17:07
من این موضوع را قبلا تو یه تاپیک دیگه گفتم ولی دوباره جهت اطلاع بچه ها میگم.
تو شهر ما(خمینی شهر) خیلی وقت بود که تماس به سایر خطوط مشکل داشت.
یعنی کیفیتش پایین بود و از حدود ساعت 7 شب تا 11 شب برای تماس با سایر خطوط باید چند دفعه میگرفتی تا ارتباط بر قرار بشه.
ولی حدود 3 هفته پیش به مدت 3 روز تماس به همراه اول قطع شد.
یعنی وقتی یه شماره ی همراه اول رو میگرفتی میگفت حساب شما موقتا مسدود شده است (یعنی قطعی از طرف ایرانسل بوده) و نمیگرفت.واسه ی همه ی دوستام همینطوری بود.
ولی وقتی بعد از 3 روز ارتباط وصل شد دیگه مشکلات قبل نبود.تماس با کیفیت و در تمام ساعات دفعه ی اول تماس بر قرار میشه.
من الان هیچ مشکلی با مکالمه ندارم.

IMMOЯTAL
Wednesday 27 August 2008, 17:31
و مشکل دیگه ای هم که در مکالمه وجود داره.. وقتی که در حال مکالمه هستم.. صدای خودم هم میشنوم.. این مشکل قبلا نبود.. تازگی اینطوری شده.. و واقعا عصبانی ام میکنه..

Vahooli
Thursday 28 August 2008, 13:57
من که برام همیشه تاخیر صدا داره ! انگار داری با خارج حرف می زنی ! علاوه بر اینکه صدای خودم رو هم می شنوم !

IMMOЯTAL
Friday 29 August 2008, 01:51
واقعا وضعیت مکالمه افتضاح شده..! فکر میکنید چند نفر از مشترکین ایرانسل به خدمات و سرویس های دیگر ایرانسل به غیر از مکالمه احتیاج دارند و استفاده میکنند؟
چند نفر تو ایران میدونند اصلا Gprs چی هست؟ و مخفف چه هست؟ (که بیشتر مردم ایران سرویس Gprs رو Gps می نامند!! حتی نمایندگی های عرضه سیم کارت ایرانسل!!!)
کسی که ایرانسل میخره.. البته اکثریت.. فقط برای دو دلیل.. 1- قیمت ارزان سیم کارت .. 2- مکالمه..
الان ایرانسل باید بیشتر بر روی کیفیت مکالمه و آنتن دهی کار کنه.. و تقویت کنه.. نه فقط به فکر اضافه کردن سرویس و خدمات جدید و ادامه ندادن آن..
ما که هدف ایرانسل رو متوجه نشدیم..! یعنی ملعوم نیست قراره چیکار کنه! آیا همه ی این کار ها از روی برنامه ریزی پیش میره؟

Vahooli
Friday 29 August 2008, 13:20
90% مکالمه ها هم خیلی صدا خش خش داره ! منعکس شدن صدا و تاخیر صدا هم که جای خود !

IMMOЯTAL
Friday 29 August 2008, 23:28
و دو مشکل دیگر در مکالمه..

1- بعضی اوقات موقع دریافت تماس وقتی میخواهیم به تماس پاسخ بدیم.. تماس قطع میشود.. (شبیه به عمل Reject میشه!)

2- بعضی اوقات هم وقتی به تماسی پاسخ میدیم.. یا صدای من نمیره.. یا صدای طرف نمیاد! (باید قطع کرد و دوباره تماس گرفت!)

amir_61_61
Sunday 2 November 2008, 15:58
آقا الان یه هفته هست پدر و مادر رفتن تهران تو طول این یه هفته خداییش فقط میتونم بگم کیفیت تماس با ایرانسل مزخرف و افتضاح بوده ... ببخشید این کلمه رو استفاده میکنم ولی جایگزین بهتری نداشتم ... من نمیدونم ایرانسل تو تهران چی کار میکنه ؟؟؟ اگه من یه کار ضروری و فوری و فوتی با خانواده داشته باشم و تلفن ثابت هم نباشه واقعا چه اتفاقی میفته ؟؟؟ واقعا دیگه زور میاد به آدم --- ایرانسل کارش برعکسه --- تو جاده ها بهتر آنتن میده تا توشهر ... بچه ها بیان و در مورد کیفیت تماس ایرانسل در تهران نظر بدند .
بچه ها چند درصد این ایرادات رو به ایرانسل و چند درصد به سنگ اندازیها و چند درصد به شبکه زیر ساخت مربوط میشه ؟؟؟ آخه اگه زیر ساخت مشکل داره چرا مثلا تالیا تو تهران اینقدر کیفیتش خوبه ؟؟؟ نکنه ایرانسل کم کاری میکنه یا بیشتر از ظرفیتش سیم کارت داده بیرون ؟؟؟

kasrino
Sunday 2 November 2008, 16:49
ايرانسل در تهران اصلاً قابل اتكا نيست ومن هيچگاه جراٌت نميكنم كه فقط از ايرانسل استفاده كنم چون هر وقت فقط ايرانسل همراه من بوده نياز من رو حتي براي برقراري يك تماس ساده بدون دردسر برآورده نكرده خدا نكنه يه موقع اتفاقي براي كسي بيفته و اون فرد فقط ايرانسل داشته باشه و پيغام network busy بشنوه و صدا قطع و وصل بشه و يا با كيفيتي بسيار پايين تماسش برقرار بشه و در وسط مكالمه تماس قطع بشه.من خودم به عنوان كسي كه كار ميكنم و شماره ام بايد دست ديگران باشه يه مدتي شماره ايرانسل(من از بهمن 85 مشترك ايرانسل هستم)رو به ديگران ميدادم كه حسرت يك مكالمه سالم رو به دل من گذاشت و من ايرانسل رو بوسيدم گذاشتم كنار الآن هم از ايرانسل براي آمارگيري و سركار گذاشتن دوستام(بيشتر از اين هم تو تهران به درد نميخوره) و گاهي به خاطر جي پي آر اس بي كيفيتش استفاده ميكنم.دليلش هم فقط به خاطر عرضه بي رويه سيم كارت بدون توجه به زيرساخت موجود هست.اين زيرساختي كه ايرانسل در تهران داره حداكثر بتونه نصف اين تعداد مشترك رو پاسخگو باشه.خدا كنه اين چند تا كامنت انتقادي هم به بهانه انتقال به تاپيك پوشش تهران نيست و نابود نشن.

amir_61_61
Sunday 2 November 2008, 18:15
ايرانسل در تهران اصلاً قابل اتكا نيست ومن هيچگاه جراٌت نميكنم كه فقط از ايرانسل استفاده كنم چون هر وقت فقط ايرانسل همراه من بوده نياز من رو حتي براي برقراري يك تماس ساده بدون دردسر برآورده نكرده خدا نكنه يه موقع اتفاقي براي كسي بيفته و اون فرد فقط ايرانسل داشته باشه و پيغام network Busy بشنوه و صدا قطع و وصل بشه و يا با كيفيتي بسيار پايين تماسش برقرار بشه و در وسط مكالمه تماس قطع بشه.من خودم به عنوان كسي كه كار ميكنم و شماره ام بايد دست ديگران باشه يه مدتي شماره ايرانسل(من از بهمن 85 مشترك ايرانسل هستم)رو به ديگران ميدادم كه حسرت يك مكالمه سالم رو به دل من گذاشت و من ايرانسل رو بوسيدم گذاشتم كنار الآن هم از ايرانسل براي آمارگيري و سركار گذاشتن دوستام(بيشتر از اين هم تو تهران به درد نميخوره) و گاهي به خاطر جي پي آر اس بي كيفيتش استفاده ميكنم.دليلش هم فقط به خاطر عرضه بي رويه سيم كارت بدون توجه به زيرساخت موجود هست.اين زيرساختي كه ايرانسل در تهران داره حداكثر بتونه نصف اين تعداد مشترك رو پاسخگو باشه.خدا كنه اين چند تا كامنت انتقادي هم به بهانه انتقال به تاپيك پوشش تهران نيست و نابود نشن.

حرف ما توهین به شخص خاصی نبوده ... پس قاعدتا نباید پاک بشه ... تاپیک قبلی که کلا نیست و نابود شد ... از بچه های فهیم اینجا بعیده که بخوان خودشونو گول بزنن و الکی هی تعریف کنن ... مثلا وحید عزیز که خودش مدیر هم هست الان چند تا پست بالاتر عین ما انتقاد کرده ... پس مشکلی نیست ... راستش اصلا توقع نداشتم از ایرانسل ... خیلی بیشتر از اینها روش حساب میکردم ... در ضمن این حرفا انتقاد هست و کاملا مستدل ... و دلیل بر دشمنی با ایرانسل نیست ... مطمئنا ایرانسل هم اگر برای رفع این مشکلات کلان اقدام نکند پس از اومدن اپراتور 3 به سرنوشت همراه اول و تالیا گرفتار میشه ... این دیگه هیچ تعارفی نداره ...

IMMOЯTAL
Monday 3 November 2008, 05:00
به جرات بگم.. مکالمه در شبکه ایرانسل وضعیت مضخرفی داره..
قطع و وصلی بسیار زیاد..!
ضعیف بودن صدا هنگام صحبت..
و قطع شدن مداوم مکالمه در هنگام صحبت..
تنها در شب!! مکالمه قابل تحمل و استفاده است!!! (بین 12 تا 6 صبح!)
دلیل نمیخوام! امیدوارم هر چه زود تر این مشکل حل بشه...

ranaactive
Monday 3 November 2008, 14:51
من از آزادی تا جاده کرج تو تهران هیچ مشکلی با مکالمه ندارم.کیفیتش عالی بود.ولی دقیقا از انقلاب تا تهران پارس مشکل زیاد داره.یا وسط مکالمه کلا قطع میشه یا انقدر صدا قطع و وصلی داره که خودت قطع میکنی.حالا شمال تهران رو نمیدونم ولی جنوب هم وضعش همینه.:(

amir_61_61
Monday 3 November 2008, 15:42
من از آزادی تا جاده کرج تو تهران هیچ مشکلی با مکالمه ندارم.کیفیتش عالی بود.ولی دقیقا از انقلاب تا تهران پارس مشکل زیاد داره.یا وسط مکالمه کلا قطع میشه یا انقدر صدا قطع و وصلی داره که خودت قطع میکنی.حالا شمال تهران رو نمیدونم ولی جنوب هم وضعش همینه.:(

به نظرت دائمی یا اعتباری بودن تفاوتی داره تو کیفیت مکالمه ؟؟؟ این سوال مهمیه آقا بقیه هم شرکت کنند تو این بحث ...

Vahooli
Monday 3 November 2008, 17:21
این مشکلات منطقه ای تماما مربوط به آنتن اون منطقه هست . من پارسال بود با یکی از این مهندسا که میان به دکل ها رسیدگی می کنن حرف زدن می گفت این آنتن ها نیاز به سرویس دارن و ما هم برای همین میایم سر کشی . مثلا یه نمونش برگشت صدا هست که اون موقع اونا داشتن اون رو درست می کردن ... خلاصه کیفیت های منطقه ای به آنتن ها بستگی داره که مثل اینکه تو شهر های بزرگ زیاد رسیدگی نمیشه ...

IMMOЯTAL
Monday 3 November 2008, 17:49
دیده شده که در مناطق خلوت.. از نظر جمعیتی! وضعیت شبکه خوبه! و به خوبی سرویس میده..
ولی در مناطق شلوغ و پر جمعیت.. مانند مرکز شهر.. شبکه خیلی افتضاح هستش.. مخصوصا ساعات پیک..

masoud_dcd
Wednesday 24 December 2008, 13:25
من نمیتونم با 120 130 140 تماس بگیرم.
از حساب اینترنتی و ویترین هم نمی تونم استفاده کنم.
میگه مسدود شده
سیم کارت پیام رسان
لطفا زود به من بگید چکار کنم.

LostLord
Wednesday 24 December 2008, 14:40
میگه مسدود شده
سیم کارت پیام رسان

بهترین کار اینه از خط ثابت زنگ بزنی 09351400000 و مشکلت رو بهشون بگی. حتما بر طرف میشه

Arman
Wednesday 24 December 2008, 16:52
میگه مسدود شده
سیم کارت پیام رسان

دوست عزيزم با پيام رسان به هيچ جا نميتوني تماس بگيري فقط اس ام اس ام ام اس جي پي ار اس

همونطوري كه عرفان گفت از خط ثابت تماس بگير

Arman
Monday 26 January 2009, 15:34
يك مساله جالب

جديدا از بعضي خطوط ثابت كه تماس گرفته ميشه شماره نمي افته اين مساله حدود يك هفته ايجاد شده

AminJoJo
Monday 26 January 2009, 19:01
وضعیت تماس توی اهواز هم در حال حاضر با مشکل واجه است

چند بار باید بگیری تا تماس برقرار بشه :20:

IMMOЯTAL
Tuesday 27 January 2009, 17:15
مشکلات تماس واقعا کلافه کننده شده..
همه نوع مشکل وجود داره.. صدای ضعیف! قطعی حین مکالمه! صدای یک طرفه! و.....

mrmq
Thursday 19 February 2009, 12:44
مشكلات تماس تو تبريز غوغا ميكنه برخي از آنت ها به كل از شبكه خارج شدن cell info با مشكل جدي روبرو اختلاف مسافت با اون چيزي كه نشون ميده بعضي وقتا به 100 كيلومتر ميرسه!!!!!!!!!!!!!1

TempesT
Thursday 19 February 2009, 14:56
مشكلات تماس تو تبريز غوغا ميكنه برخي از آنت ها به كل از شبكه خارج شدن cell info با مشكل جدي روبرو اختلاف مسافت با اون چيزي كه نشون ميده بعضي وقتا به 100 كيلومتر ميرسه!!!!!!!!!!!!!1

نه واسه من اینطوری هم که میگی نیست ... نمیدونم طرف ما اینطوریه یا ...

2 روز که من واقعاً کیف میکنم شبکه واقعاً عالیه ...

همه چی اینترینت ... اس ام اس ... تماس و ام ام اس :286:

IDn
Friday 20 February 2009, 05:20
مشهدم خیلی توپه!!:4:
اما هفته ی پیش افتضاح بود!!
همین طور آنتن می رفت .. می اومد..:4:

اما 2 روزه که خیلی توپ شده:222:

IMMOЯTAL
Friday 20 February 2009, 11:21
آنتن دهی ضعیف! مشکلات تماس! صدای ضعیف! قطع و وصل زیاد! افتضاح شده!....

Arman
Friday 20 February 2009, 12:21
بیشتر مشکلات شبکه از عصر تا شب اتفاق می افته و قطعا مشکات از زیرساخت که دست دولت و قبلا گفته شدمتاسفانه همراه آخر از زیرساخت های ایرانسل استفاده میکنه

shyhan
Friday 20 February 2009, 13:41
متاسفانه هم همراه اول هم ایرانسل از شرکت ارتباطات زیر ساخت استفاده میکنن که چون همراه اول دولتی هستن هنوز امکانات بیشتر و بهتری و نفوذ بیشترینسبت به اسرانسل دراه

mehrun
Friday 20 February 2009, 18:07
مكالمات واقعا مشكل داره ! وسط مكالمه قطع ميشه ! بيچارمون كرده ! نمييگيره ! اس ام اس نميره :(

Desert
Friday 20 February 2009, 18:14
دیشب هم کل اهواز از ساعت 1:30 تا 06:17 شبکه به کل قطع بود.

خسته نباشن...

FARSHiD
Friday 20 February 2009, 18:19
ديروز با همراه اول و تلفن ثابت اصلا نميشد ايرانسلو گرفت ... داخل شبكه هم يه 7..8 بار بايد ميگرفتي ... امروزم داريم ميريم به استقبال همين وضع كم كم!

shyhan
Friday 20 February 2009, 18:34
منظورتون از ارتباطات زيرساخت چيه به ما هم بگيد بفهميم اين عبارت يعني چي؟
یه شرکت کاملا دولتی هست به نام شرکت ارتباطات زیر ساخت که خیلی از نهاد ها توش وجود دارن !!
کار این شرکت ارائه خدمات زیر ساخت به هر اپراتور یا شرکتی هست و یا حتی بانک ،اپراتور مثل اپراتور های تلفن همراه موجود تو کشور یا اپراتو رهای خدمات ارزش افزوده مثل sms و شرکت مثل icp و isdp ها و isp ، ارتباطات بین شهری و بین استانی و بین الملی و غیره و غیره
کار این شرکت کنترل کیفیت ،آنالیز و ارتباط ،ارتباطات زیر ساخت اینترنت و اینترانت موجود تو کشور (به هر وسیله ای فیبر یا ماهواره) هست مثل پروزه بزرگ فالکون و یا خطوط فیبر نوری stm 1 فیجره امارات یا کلا زیر ساخت ارتباط داخل و خارج کشور
راستی اگه آدرس سایت شرکت ارتباطات زیر ساخت رو هم می خواهید بدم ؟

mohs3en
Sunday 22 February 2009, 11:45
با سلام
سيمكارت اينجانب به مدت 2 هفته است كه با مشكل رجيستر شدن در شبكه مواجه است كه اين ايراد تا كنون مقطعي بوده اما اكنون به مدت 2 روز است كه به هيچ عنوان در شبكه ثبت نميشود و پيغام no network accees ميدهد.سيم كارت هاي ديگر در همين محل هيچ گونه مشكل آنتن دهي ندارند.با تشكر

SintaX
Sunday 22 February 2009, 23:47
با سلام
سيمكارت اينجانب به مدت 2 هفته است كه با مشكل رجيستر شدن در شبكه مواجه است كه اين ايراد تا كنون مقطعي بوده اما اكنون به مدت 2 روز است كه به هيچ عنوان در شبكه ثبت نميشود و پيغام no network accees ميدهد.سيم كارت هاي ديگر در همين محل هيچ گونه مشكل آنتن دهي ندارند.با تشكر

آیا ثبت نام سیم کارت شما بطور کامل انجام شده و مدرکتون فکس شده؟

mohs3en
Monday 23 February 2009, 13:56
آیا ثبت نام سیم کارت شما بطور کامل انجام شده و مدرکتون فکس شده؟

بله .من احتمال تمام موارد رو دادم و چك كردم.پيگيري از 140 هم هنوز جوابي نداده متاسفانه.

S M X R
Monday 23 February 2009, 14:35
توجه : اونهایی که رمز ecare دارن مطمئنا ثبت نام شدند

thebirds4me
Tuesday 24 February 2009, 18:27
دوستان!‌ یه مشکلی برای من ایجاد شده. کسی می‌تونه بهم بگه چی‌کار می‌شه کرد؟
من از وقتی که خطمو تبدیل به دایمی کردم یه ایراد اساسی برام به وجود اومده. وقتی از مخدوده‌ی آنتن دهی خارج می‌شم و آنتنم می‌ره ، مثلا میرم توی مترو و وقتی میام جایی که دوباره آنتن هست، آنتن‌م نمی‌آد رو روی یکی از این دو حالت می‌مونه؛ یا searching یا Limited Service که مواقعی هست که داره از اپراتورهای دیگه استفاده میکنه. مرکز تماس هم چیزی نمی‌دونه وقتی بهشون گفتم. ره حلی وجود داره؟

ir_majhool
Tuesday 24 February 2009, 19:09
یه احتمال خیلی قوی وجود داره که گوشیت ایراد داشته باشه با سیم های ایرانسل و همراه اول دیگه امتحان کن
تو دانشگاه ما هم اینجوری میشد وقتی از دانشکده میومدیم بیرون باید حتما گوشی رو خاموش روشن میکردیم ولی جدیدا که یه دکل تازه زدن بهتر شده

shyhan
Tuesday 24 February 2009, 19:18
من از وقتی که خطمو تبدیل به دایمی کردم یه ایراد اساسی برام به وجود اومده. وقتی از مخدوده‌ی آنتن دهی خارج می‌شم و آنتنم می‌ره ، مثلا میرم توی مترو و وقتی میام جایی که دوباره آنتن هست، آنتن‌م نمی‌آد رو روی یکی از این دو حالت می‌مونه؛ یا searching یا limited service که مواقعی هست که داره از اپراتورهای دیگه استفاده میکنه. مرکز تماس هم چیزی نمی‌دونه وقتی بهشون گفتم. ره حلی وجود داره؟
شما با استفاده از سرچ دستی ایرانسل رو پیدا کن و انتخاب کن و باز هم به این مناطق برو وتست کن ببین آیا بازم میری تو منطقه پوششی آنتنت درست میاد یا بازم مشکل داری ،به احتمال خیلی زیاد مشکل از گوشیت هست

Amir2085
Tuesday 24 February 2009, 19:21
من از وقتی که خطمو تبدیل به دایمی کردم یه ایراد اساسی برام به وجود اومده. وقتی از مخدوده‌ی آنتن دهی خارج می‌شم و آنتنم می‌ره ، مثلا میرم توی مترو و وقتی میام جایی که دوباره آنتن هست، آنتن‌م نمی‌آد رو روی یکی از این دو حالت می‌مونه؛ یا searching یا Limited Service که مواقعی هست که داره از اپراتورهای دیگه استفاده میکنه. مرکز تماس هم چیزی نمی‌دونه وقتی بهشون گفتم. ره حلی وجود داره؟

توي بخش network گوشي يه چيزي شبيه اين هست search mode(حالت جستجو ) كه اون رو بايد اتوماتيك كني تا گوشي به صورت خودكار شبكه خونگي رو بعد گم كردن پيدا كنه

aminem
Tuesday 24 February 2009, 22:46
اگه گوشيت سوني اريكسون هست كه با توجه به پيام كه بهت داده نيست
بايد بري نحوه انتخاب شبكه رو از حالت دستي به اتوماتيك...
احتمالا تو همه ي گوشيا هست فقط بايد بگردي

Captain
Wednesday 25 February 2009, 02:37
من از وقتی که خطمو تبدیل به دایمی کردم یه ایراد اساسی برام به وجود اومده. وقتی از مخدوده‌ی آنتن دهی خارج می‌شم و آنتنم می‌ره ، مثلا میرم توی مترو و وقتی میام جایی که دوباره آنتن هست، آنتن‌م نمی‌آد رو روی یکی از این دو حالت می‌مونه؛ یا searching یا limited service که مواقعی هست که داره از اپراتورهای دیگه استفاده میکنه. مرکز تماس هم چیزی نمی‌دونه وقتی بهشون گفتم. ره حلی وجود داره؟

این مشکل به خاطره تغییر در پروسه ی سیم کارت به وجود میاد.بیشتر سیم کارت های تبدیل شده ایرانسل از این دست مشکلات دارن.

اگر با راه حل های ارائه شده مشکلتون حل نشد از بسته بازگشت استفاده کنید,شاید برطرف شه

:96:

mohs3en
Wednesday 25 February 2009, 09:41
من تمام اينكار هارو انجام دادم قبلا.پيغام no network acees زماني مياد كه به صورت دستي مي خوام IR 35 رو انتخاب كنم.روي 4 تا گوشي ديگه هم تست كردم. سيم كارت هاي ديگه با گوشي من به راحتي روي شبكه رجيستر مي شوند.يك چيزي ديگه هم كه بهعد 4 روز پيگيري فهميدم كه مركز خدمات مشتركين ايرانسل به هيچ دردي نميخوره.فقط فرم پر ميكنن حتي يك شماره نميدن پيگيري كني.دوباره فردا بايد از اول تا آخرش واسه اپراتور بعدي توضيح بدي!

aliascell
Wednesday 25 February 2009, 18:43
امروز صبح حول و حوش 10 ، 11 مثل اينكه وقتي گوشيم خاموش بوده دوستم بهم زنگ زده بوده ولي يكي ديگه ور ميداشته امروز كه بهم گفت خيلي تعجب كردم تازه طرف از اين 919 ها داشته حالا طرف فكر كرده اين دوستم مزاحمه و چند بار به خونش زنگ زده
البته منم به دايورت شك كردم ولي چك كه كردم دايورت نبود و اصلا يادمم نمياد قبل از خاموش كردن دايورت كرده باشم
مشكل چيه؟
آيا بازم از اين مشكلات پيش مياد؟
چيكار كنم؟

با تشکر

Captain
Thursday 26 February 2009, 00:33
من تمام اينكار هارو انجام دادم قبلا.پيغام no network acees زماني مياد كه به صورت دستي مي خوام ir 35 رو انتخاب كنم.روي 4 تا گوشي ديگه هم تست كردم. سيم كارت هاي ديگه با گوشي من به راحتي روي شبكه رجيستر مي شوند.يك چيزي ديگه هم كه بهعد 4 روز پيگيري فهميدم كه مركز خدمات مشتركين ايرانسل به هيچ دردي نميخوره.فقط فرم پر ميكنن حتي يك شماره نميدن پيگيري كني.دوباره فردا بايد از اول تا آخرش واسه اپراتور بعدي توضيح بدي!

اگر چنین چیزی باشه کل خدمات ایرانسل زیر سوال میره,این طوری نیست.شما باید یه کم صبر کنی تا مشکلت به قسمت مربوطه ارجاء داده بشه که بعد از یه مدتی می تونی با دادن اون شماره رسیدگی کنی!

thebirds4me
Thursday 26 February 2009, 02:00
یه احتمال خیلی قوی وجود داره که گوشیت ایراد داشته باشه با سیم های ایرانسل و همراه اول دیگه امتحان کن
تو دانشگاه ما هم اینجوری میشد وقتی از دانشکده میومدیم بیرون باید حتما گوشی رو خاموش روشن میکردیم ولی جدیدا که یه دکل تازه زدن بهتر شده

دوست خوبم من دو تا سیم کارت ایرانسل دارم وقتی اون یکی سیم کارتمو میندازم توی این گوشیم این مشکلو ندارم.

شما با استفاده از سرچ دستی ایرانسل رو پیدا کن و انتخاب کن و باز هم به این مناطق برو وتست کن ببین آیا بازم میری تو منطقه پوششی آنتنت درست میاد یا بازم مشکل داری ،به احتمال خیلی زیاد مشکل از گوشیت هست

با سرچ دستی هم که ایرانسلو پیدا میکنم وقتی انتخابش میکنم faill میده.

توي بخش network گوشي يه چيزي شبيه اين هست search mode(حالت جستجو ) كه اون رو بايد اتوماتيك كني تا گوشي به صورت خودكار شبكه خونگي رو بعد گم كردن پيدا كنه

اگه گوشيت سوني اريكسون هست كه با توجه به پيام كه بهت داده نيست
بايد بري نحوه انتخاب شبكه رو از حالت دستي به اتوماتيك...
احتمالا تو همه ي گوشيا هست فقط بايد بگردي

روی اتوماتیک هست.

نتیجه اخلاقی: چه چیز دیگه‌ای ممکنه باشه؟ چون با یه سیم‌کارت دیگه ایرانسل همچین مشکلی وجود نداره.

IMMOЯTAL
Thursday 26 February 2009, 02:08
کلا دایورت ایرانسل به همراه اول مشکل داره..
وقتی به همراه اول دایورت میکنم تماس گیرنده پیغام های مختلفی دریافت میکنه...
" در دسترس نمیباشد! " / " خاموش میباشد! " / " تماس امکان پذیر نمیباشد! " و...
مشکلاتی هست که دایورت ایرانسل به همراه اول داره..

aliascell
Thursday 26 February 2009, 02:32
مشکل اینجاست که من اصلا دایورت نکرده بودم و خاموش کرده بودم ولی وقتی به من زنگ زده بودن کس دیگه ای ورداشته بود نمیدونم مشکل عجیبیه چیزی شبیه به خط رو خط!

Bikhial
Thursday 26 February 2009, 02:45
امروز صبح حول و حوش 10 ، 11 مثل اينكه وقتي گوشيم خاموش بوده دوستم بهم زنگ زده بوده ولي يكي ديگه ور ميداشته امروز كه بهم گفت خيلي تعجب كردم تازه طرف از اين 919 ها داشته حالا طرف فكر كرده اين دوستم مزاحمه و چند بار به خونش زنگ زده
البته منم به دايورت شك كردم ولي چك كه كردم دايورت نبود و اصلا يادمم نمياد قبل از خاموش كردن دايورت كرده باشم
مشكل چيه؟
آيا بازم از اين مشكلات پيش مياد؟
چيكار كنم؟

با تشکر

واسه منم بعضی وقتا که از خونه بهم زنگ میزنن همین مشکل پیش میاد,
مشکل 100% از مخابراته,چون بعضی وقتا از خونه زنگ میزنن فقط تا حالا رو همراه اول خط رو خط شده

mrmq
Thursday 26 February 2009, 12:06
بهترين راه حل استفاده از بسته بازگشت يا مراجعه حضوري به دفتر امور مشتركين ايرانسل هستش كه ديگه با اپراتورا رو در رو صحبت مي كنيد آدرس تهران- خيابان جمهوري روبروي ابوريحان- نبش كشور دوست- تا ساعت 7:30 عصر هم كار مي كنن

thebirds4me
Sunday 1 March 2009, 15:07
این مشکل به خاطره تغییر در پروسه ی سیم کارت به وجود میاد.بیشتر سیم کارت های تبدیل شده ایرانسل از این دست مشکلات دارن.

اگر با راه حل های ارائه شده مشکلتون حل نشد از بسته بازگشت استفاده کنید,شاید برطرف شه

بهترين راه حل استفاده از بسته بازگشت يا مراجعه حضوري به دفتر امور مشتركين ايرانسل هستش كه ديگه با اپراتورا رو در رو صحبت مي كنيد آدرس تهران- خيابان جمهوري روبروي ابوريحان- نبش كشور دوست- تا ساعت 7:30 عصر هم كار مي كنن

ممنونم دوستان! با خرید بسته‌ی بازگشت مشکل من حل شد. هرچند با توضیح به اپراتوری که توی مرکز خدمات بود،‌ نظرش این بود که شاید با تعویض سیم کارت مشکل حل بشه شاید هم نشه. ولی شد .:275:

faridbahal
Tuesday 24 March 2009, 17:54
ببخشید کسی توی ایرانسل میتونه sms های رد و بدل شده رو بخونه؟!! والا من فکر میکنم همش یکی داره ماله منو میخونه! چون توی این هفته 7-8 تا کارت شارزم به فنا رفت! sms میکردم شمارشو برای دوستم! تا میزد میگفت قبلا استفاده شده! البته این اتفاق وقتی میافتاد که یه 10-15 دقیقه از ارسال sms من میگذشت و بعد میزد کد رو!
شارژها رو هم از چند جای مختلف گرفتم! چون زیاد میخرم مثلا 5 تا 2 تومنی که بهم چسبیده رو میگیرم اما یهو 2 تاش کار نمیکنه!
ایا امکان داره یکی کش بره اون وسط؟

mrmq
Tuesday 24 March 2009, 19:11
نه نميشه عزيز حتما يه اتفاقي داره ميافته

faridbahal
Tuesday 24 March 2009, 21:33
دوستان منم 2تا گرفتم میگه شارژ شده!
sms کردی شماره اشو یا خودت زدی؟

aliascell
Tuesday 24 March 2009, 22:49
اول كه تو شاهچراغ كه ايرانسل به 919 كار نميكنه )من الان شيرازم(
دوم اينجا نميتونم شارژم چك كنم
بعد اينكه يه شارژ 5تومني زدم گفت اشتباه است- از تهران شروع كردم تا شيراز- خيلي خرابه تو شيراز
تو جاده هم كه فقط نزديك بعضي پليس راهها فقط آنتن ميداد واقعا همراه اول تو اين ضمينه خوب كار كرده

Amir2085
Tuesday 24 March 2009, 23:34
دوستان منم 2تا گرفتم میگه شارژ شده!

زنگ بزن 140 بگو
براي يكي از رفيقام پيش امد زنگ زد رمز و كد ir رو داد تا چك كنن كي مصرف شده ديدن مصرف نشده بعد 2-3 روز براش شارژ كردن

mrir65
Friday 3 April 2009, 15:27
با سلام
من یک سوال داشتم
در یک شهرستان(تفت) دکل ایرانسل زده شده است و آنتن میدهد اما نه زنگ میشود زد نه اس ام اس و نه کسی می تونه زنگ بزنه
چرا اینطوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:254:

Bikhial
Friday 3 April 2009, 16:09
با سلام
من یک سوال داشتم
در یک شهرستان(تفت) دکل ایرانسل زده شده است و آنتن میدهد اما نه زنگ میشود زد نه اس ام اس و نه کسی می تونه زنگ بزنه
چرا اینطوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:254:

واسه شما اینطوریه یا بقیه هم همین مشکلو دارن؟؟؟
..
ضمنا موقعی که دکل زده میشه یه مدت طول میکشه تا به صورت کامل راه اندازی بشه

Bikhial
Friday 3 April 2009, 18:58
نه ماله همه اینطوریه
بابا مردیم تا تو این شهر ایرانسل اومد:20:
حالا هم که درست نشده نمیشه استفاده کرد:254:
آخه چرا اینطوریه
چقدر طول میکشه تا درست شه ؟؟؟؟:20:
نمیشه سریعتر درست کنند

شما میتونین از طریق تماس با خدمات مشترکین ایرانسل پیگیر بشین,
شماره:09351400000 یا 09351300000

ir_majhool
Friday 3 April 2009, 19:41
به زیرساخت مخابراتی شهرتون هم بستگی داره باید مخابرات پهنای باند مورد نیاز ایرانسل رو از طریق فیبر نوری بهش بده احتمالا تو نوبتن یا اینکه اصلا در داخل خود شبکه ایرانسل هنوز مشکل هست و به smsc وصل نشده

Alireza kharejei
Sunday 12 April 2009, 23:12
اینقدر از دست ایرانسل کفری هستم که فقط منتظر هستم یکی از ایرانسل به من بابت 200000تومان بدهیم زنگ بزنند اونوقت منم بهشون میگم
تمامی بانگاه مشغول میباشد
بانک مورد نظر موجود نمیباشد
هیچی
ارور
بانک ندارم
بانک موجود نمیباشد
برای من ایرانسل تقريبا دیگه کار نمیکنه اینجا تهران هروقت درست شد منم بدهیم رو پرداخت میکنم حتی اس ام اس هم مشکل دارم بعضی وقتها میزنه شبکه موجود نیست بعضی وقتها هم ارور میده اعصاب منو خراب کرده کارو بارم رو بهم زده

aminem
Monday 13 April 2009, 12:09
ايرانسل تو قزوين شب كاره فقط شبا از ساعت 3 تا 10 صبح كار مي كنه
شورشو در آوردند بخدا

mrmq
Monday 13 April 2009, 13:42
منم الان 24 ساعت که مشکل دارم اما چاره ای نیست باید صبر کرد تا درست بشه :95:

Bikhial
Tuesday 14 April 2009, 22:34
من معمول بیشتر وقتاا بعد از چند بار تلاش موفق به برقراری تماس میشم,البته این موضوع واسم عادی شده و خیلی وقته اینطوریه
میخواستم بدونم تو جاهای دیگه هم همینطوره؟؟

shyhan
Tuesday 14 April 2009, 22:51
آره تو گیلان -لاهیجان هم به همین صورت هست و بعد از 2 الی 3 بار میتونی تماس بگیری خیلی وقت هم هست که اینطوری البته آنتن تا آنتن فرق میکنه انتن هایی که e هست تماس توشون راحت تر هست بعضی وقت ها هم نیست به هر حال من دیگه عادت کردم

TizorExam
Thursday 16 April 2009, 23:39
چرا به بعضی شماره ها که زنگ ميزنم بدون هيچ خطايی بوق اشغال شبکه رو ميزنه ؟! البته اس ام اس ميرسه بهش و اون طرف هم ميتونه به من زنگ و اس بده !

Bikhial
Friday 17 April 2009, 01:06
چرا به بعضی شماره ها که زنگ ميزنم بدون هيچ خطايی بوق اشغال شبکه رو ميزنه ؟! البته اس ام اس ميرسه بهش و اون طرف هم ميتونه به من زنگ و اس بده !

این که خیلی عادیه باید تلاشتو بیشتر کنی,و چند هزار باری شماره ی مورد نظرت رو بگیری تا تماس برقرار بشه
..
البته اگه هیچ وقت نتونستی باهاش تماس بگیری که یه مشکل دیگه هستش

Arman
Friday 17 April 2009, 04:42
البته به این شوری شور نیست من که حداکثر تعداد تماس در 3 تا ست مگر در مواقع خیلی خاص

ir_majhool
Friday 17 April 2009, 11:57
حالا این خوبشه مشکل وقتی اوج پیدا میکنه که یکی بخواد از تلفن خونه بهت بزنگه
من موندم این مخابرات لاکپشتی ما + ایرانسل جاگوار ما کی میخوان این مشکلو برطرف کنن

TizorExam
Friday 17 April 2009, 18:39
این که خیلی عادیه باید تلاشتو بیشتر کنی,و چند هزار باری شماره ی مورد نظرت رو بگیری تا تماس برقرار بشه
..
البته اگه هیچ وقت نتونستی باهاش تماس بگیری که یه مشکل دیگه هستش

نه ، با تکرار درست نميشه ، اين شماره خاص اينطوريه !

يه جورايی شمارش ايراد داره !

پس نميشه کاريش کرد ؟

S M X R
Saturday 18 April 2009, 09:40
من بعضی وقتها که از خط ثابت به خودم زنگ میزنم بوق اشغال پخش میکنه، نکته جالبش اینجاست که روی گوشیم misscall میندازه!!

نمیدونم مشکل از تلفن ثابته یا از ایرانسل؟

mrmq
Saturday 18 April 2009, 10:08
چند روزه وضع خراب شده چندین بار باید شماره بگیری تا جواب بده اون قدیما 98+ از جلو شماره بر میداشتیم جواب می داد اما الان اونم جواب نمی ده

aminem
Monday 20 April 2009, 18:47
اي بابا اين ايرانسل دهن مارو صاف كرد.:32:
از ساعت 12 سيمكارت اسباب بازي شده. gprs وصله اما به چه دردي ميخوره.
نمي دونم اين شبكه ي قزوين/گيلان/تبريز كي ميخود درست بشه!! خدا ميدونه

siavash_d
Monday 20 April 2009, 20:19
ایرانسل که دیگه ترکونده بابا!!!
بعد از 1000بار تلاش تونستم تماس بگیرم ایرانسلم نامردی نکرد و بعد از 3-4 دقیقه وسط صحبت مهم قطع کرد!!
خودمو کشتم دیگه نتونستم بگیرمش!! حالا جالبه که sms میتونم بهش بفرستم ولی تماس امکان نداره!
حدود یک هفته هست که تو مشهد اساسی ایرانسل داره حالگیری میکنه!!(یا حداقل حال منو که حسابی گرفته!)
الان ایرانسل دیگه لازم نیست بره تو هر دهاتی دکل بزنه، بیاد همین مشترکهایی رو که داره راضی کنه!
یکم بهتره رو کیفیتش کار کنه. اصلا" دوست ندارم اینو بگم ولی سگ تماس گرفتن همراه اول به تماس گرفتن ایرانسل شرف داره!! البته فقط تماس گرفتنش.

Bikhial
Monday 20 April 2009, 21:56
من چند وقته که وقتی زمان مکالمه ام به 1 ساعت دقیق میرسه تماسم قطع میشه و باید دوباره تماس بگیرم,
کسی علت این مشکل رو نمیدونه؟

aminem
Monday 20 April 2009, 23:12
من چند وقته که وقتی زمان مکالمه ام به 1 ساعت دقیق میرسه تماسم قطع میشه و باید دوباره تماس بگیرم,
کسی علت این مشکل رو نمیدونه؟
خيلي ببخشيدا واقعا اينو نمي دونستي؟ شايد تا به حال مكالمات طولاني نداشتي...
اگه تازگيا گوشيتو عوض كردي و سوني اريكسون گرفتي/من احتمال ميدم همه ي سوني اريكسونا اينجوري باشن

Bikhial
Tuesday 21 April 2009, 02:21
اگه تازگيا گوشيتو عوض كردي و سوني اريكسون گرفتي/من احتمال ميدم همه ي سوني اريكسونا اينجوري باشن

واقعا نمیدونستم!!!!!!
اتفاقا تازه چند وقته خط ایرانسلم رو انداختم رو سونی اریکسون,چون قبلا که با سامسونگ مکالمه ی طولانی مدت داشتم همچین مشکلی نداشتم,
یعنی راه حلی نداره؟؟

mrmq
Tuesday 21 April 2009, 10:25
الان چند روزه که تماس به سختی برقرار میشه چندین بار باید شماره بگیری تا شاید تماس برقرار بشه sms ها هم که دیر به دیر دلیور میشه

lvloh3nn
Tuesday 21 April 2009, 18:55
ديشب و امروز تماس از ايرانسل با ايرانسل تقريبا غير ممكن شده
حتي بوق هم نميزنه و همينجور گير ميكنه

ir_majhool
Friday 24 April 2009, 13:23
من نمیدونم مشکل از خط من هست یا از همه اینطوریه
وقتی به یه ایرانسلی میزنگم میگه مشترک مورد نظر در دسترس نیست ولی وقتی همون موقع به غیر ایرانسل میزنگم تماس با کیفیت بالا برقرار میشه
sms هم که گند شده sms های 2 تایی که اصلا دلیورد نمیشه شایدم نرسه
gprs هم که دو هفتس قعطه

Bikhial
Friday 24 April 2009, 15:12
آره چند وقته اس ام اس های 2تایی به بالا یا ناقص میرسه یا خیلی دیر به دست گیرنده میرسه
مکالمه هم مثل همیشه بعد از چند ده بار تلاش موفق به برقراری تماس میشیم

mrmq
Friday 24 April 2009, 15:34
من نمیدونم مشکل از خط من هست یا از همه اینطوریه
وقتی به یه ایرانسلی میزنگم میگه مشترک مورد نظر در دسترس نیست ولی وقتی همون موقع به غیر ایرانسل میزنگم تماس با کیفیت بالا برقرار میشه
sms هم که گند شده sms های 2 تایی که اصلا دلیورد نمیشه شایدم نرسه
gprs هم که دو هفتس قعطه
دقيقا براي منم همچين مشكلي وجود داره ميشه يكي جواب بده چرا اين طوريه؟ مگه اسم اين تاپيك مشكلات و مسائل شما (با پاسخگويي اپراتور شركت) (http://www.iranops.com/forum-19/) نيست؟ پس اين اپراتورهاي محترم كجان؟اگه نيستن پيشنهاد ميكنم عبارت داخل پرانتز حذف بشه؟(اما اميدوارم كه بيان چون بدون اپراتورا اين سايت سوت و كور شده)

IDn
Friday 24 April 2009, 16:07

تا جایی که می دونم از گوشی نیست
اخه گوشی من نوکیا هست.. که بازم اینطوری میشه

و این مشکل خیلی وقته که هست

احتمالا مشکل از ایرانسله..

Bikhial
Friday 24 April 2009, 16:26
تا جایی که می دونم از گوشی نیست
اخه گوشی من نوکیا هست.. که بازم اینطوری میشه

و این مشکل خیلی وقته که هست

احتمالا مشکل از ایرانسله..

آخری ما نفهمیدیم این مشکل از گوشی هستش یا از ایرانسل؟؟؟

متاسفانه کسی از اپراتورها هم اینجا نیست که به سوالات بی پاسخ ما جواب بده

Vahooli
Friday 24 April 2009, 16:41
عزیزان شما برگردید به صفحه های اول تاپیک . موقعی که شاهین بود و جواب میداد . تمام این مشکلات از تابستان 86 که یهو افزایش مشترکان شروع شد آغاز شده و ماندگار شده . اپراتور بیاد چی بگه ؟ شاهین چی بگه ؟ خوب همه ما می دونیم فقط و فقط ضعف شبکست همین ! هیچ دلیل خاصی هم نداره !

mrmq
Thursday 7 May 2009, 20:30
الان بيشتر از 24 ساعته كه تماس با مشكل مواجه شده و ارسال sms مشكل فراوان داره

mrmq
Friday 8 May 2009, 12:47
الان وضعيت شبكه بهتر شده به راحتي ميشه تماس گرفت و sms هاي 2 و 3 قسمتي هم كه مدتي بود ارسال نميشد به راحتي ارسال و دريافت ميشه mms هم بدون مشكل ارسال و دريافت ميشه

Vahooli
Thursday 14 May 2009, 02:02
چند روزه بدجور ایرانسل داره میره رو اعصاب ! تا اصفهان که بودم مشکل پندینگ بودن sms ها بود و شب ها هم network busy . گوششون هم بدهکار مناطق بی آنتن اصفهان نیست که کم هم نیستن ...
رفتم تهران دیگه واقعا حالم داشت از این شبکه به هم میخورد ! تمام وقت network busy ! connection error ! پریشب بود از 8 تا 1 شب هیچ sms دریافت یا دلیور نمیشد ! بقیه موقع ها هم sms ها اکثرا دلیور نمیشن ...

جدی یه ذره دقت کنیم فقط به خاطر طرحاش هست که ایرانسل داریما !

ir_majhool
Thursday 14 May 2009, 11:55
دیشب شبکه گرگان از ساعت سه ظهر قطع شد و نصف شب وصل شد.
گنده ترین مشکل ایرانسل اینه که از خونه نمیشه باهاش تماس گرفت حتی ساعت 9 صبح.امیدوارم با این قطعی دیشب وضعیت بهتر شده باشه.
الان زنگ زدم بازم بوغ اشغال پخش شد.
من موندم ساعت تحویلی از خونه به ایرانسل زنگ زدم گرفت ولی الان نمیشه.
پس این قعطی شبکه ها واسه چیه

Vahooli
Thursday 14 May 2009, 18:26
این قطعی ها فقط مربوط به شبکه با کیفیت پایینشون هست . خودشون هم دیگه از دیستشون در رفته . این همه سیم کارت داد بیرون خودشون هم کم اوردن . اگه هم بگن این قطعی مال ضعف ماست که خیلی بده نه ؟ پس میگن مربوط به آپدیت شبکست تا من و شما دلمون خوش باشه .

IDn
Friday 15 May 2009, 11:01
5سال دیگه این مشکلات حل میشه

بعید می دونم ..

اگه به خاطر طرح نبود من میزاشتم کنار

الان جی پی ار اس از dial up ‎‏ بدتره..
همین جا رو به زور وا کرد

mhamedm2008
Friday 15 May 2009, 11:27
دو روز پیش هم توی شبکه شرق مازندارن تا اونجایی که من توی این محدود خبر دارم شبکه از 5 صبح تا ظهر قطع بود و هیچ گوشی آنتن نداشت

tele3
Friday 15 May 2009, 21:54
اين جريان جديد چيه وقتي ميخوام زنگ بزنم ميگه سيم كارت به دليل تكميل نكردن ثبت نام (در صورتي كه ثبت نام رو تكميل كرده ام) شما مسدود شده اگه سيم كارت اعتباري داريد كد *140*5# رو بزنيد اگه دائمي داريد *130*5# بعد كه كد رو وارد ميكنم در هر دو تا سيم كارت ميگه با 120 تماس بگيريد با 120 تماس ميگيرم ميگه شماره مورد نظر اشتباه ميباشد.
اين مشكل من نيست براي چندتا از دوستام هم همين مشكل پيش اومده

shyhan
Friday 15 May 2009, 23:32
ایرانسل انگار یه تکونی به خودش داده و تمام سیم کارت های فاقد سند و مشخصات رو قطع کرده و به احتمال یقین سیم کارت شما هم جزو همین مدل سیم کارت ها هست که بهتره به یه نمایندگی مراجعه کنی و مشخصاتت رو تکمیل کنی و 400 تا پیامک رایگان +5000 تومن شارژ و یه سیم کارت هدیه جایزه بگیری بابت ثبت نامت

Handoff
Saturday 16 May 2009, 19:00
اين جريان جديد چيه وقتي ميخوام زنگ بزنم ميگه سيم كارت به دليل تكميل نكردن ثبت نام (در صورتي كه ثبت نام رو تكميل كرده ام) شما مسدود شده اگه سيم كارت اعتباري داريد كد *140*5# رو بزنيد اگه دائمي داريد *130*5# بعد كه كد رو وارد ميكنم در هر دو تا سيم كارت ميگه با 120 تماس بگيريد با 120 تماس ميگيرم ميگه شماره مورد نظر اشتباه ميباشد.
اين مشكل من نيست براي چندتا از دوستام هم همين مشكل پيش اومده

میخوان سیم کارت های ثبت نام نشده رو از شبکه خارج کنند ولی خیلی وقت ها اشتباه میگه. مثلا من خودم با این که ثبت نام کردم ولی بعضی وقت ها اینجوری میشه.

بعضی وقت ها موقع تماس با خط های غیر ایرانسل اینو میگه ولی یکدفعه که به ایرانسل زنگ بزنی درست میشه. بعضی وقت ها هم فقط باید صبر کنی تا خودش درست بشه!

Maziar
Tuesday 19 May 2009, 23:28
حتی یه miss call هم نمیشه زد دیگه.
تهران واقعا کیفیت شبکه افتضاح شده.
اگه هم تماس برقرار شه اینقدر قطع و وصلی داره که تو همون 10 ثانیه اول خودت قطعش میکنی !!!!

mory_sr
Saturday 23 May 2009, 20:48
ساری کلا آنتن خبری نیست
ای ایرانسل آخرش میکشی ما رو

FARSHiD
Sunday 24 May 2009, 10:58
ساری کلا آنتن خبری نیست
ای ایرانسل آخرش میکشی ما رو

ديشب شبكه ي بابل هم مشكل جدي داشت!
اس ام اس كلا قفل كرده بود هرچي ميزدم نميرسيد تماس هم كه بعد از 10 بار تلاش ميگرفتي سر 1 دقيقه قطع ميشد ولي داخل تبريز همه چي فول بود!

shyhan
Sunday 24 May 2009, 16:30
گیلان همه چیز خوبه
یه مشکلیه که خیلی وقته وجود داره و ذهن منو مشغول کرده به خودش البته مشکل به اون صورت نیست
اول که زنگ میزنم یا زنگ میخوره بعد از چند ثانیه حدودا 1 تا 2 ثانیه سکوت هست و بعدش تازه صدا رد و بدل میشه ،مشکل از گوشیم نیست چون با چند تا گوشی و خط دیگه تست کردم ،فرقی نمیکنه از کجا زنگ بخوره فقط اولش تاخیر داره که بیشتر این تاخیر تو شبکه های مبتنی بر ماهواره دیده میشه ،اگه زیر ساخت فیبر باشه اطلا تاخیر نداره ولی اگه زیر ساهت ماهوراه باشه تاخیر داره نمیدونم شما هم چنین مشکلی دارید یا نه؟

ir_majhool
Sunday 24 May 2009, 18:11
کیفیت 937 خیلی بهتر از 935 هست من از خونه راحت در هر وقت از شبانه روز میتونم 937 رو بگیرم ولی در همون لحضه نمیتونم 935 رو بگیرم

IMMOЯTAL
Wednesday 17 June 2009, 02:21
امروز تقریبا از ساعت 19 آنتن های همراه اول بطور کامل قطع شد..
از ساعت 21 هم آنتن های ایرانسل قطع شد..
الان تقریبا 30 دقیقه ای هست که آنتن ها مجدد وصل شده..
هیچ سرویسی به غیر از مکالمه تو این چند روزه وصل نبوده!.. مکالمه هم گاهی برای چند ساعتی قطع میشه..
فکر کنم تا یکی دو روز آینده مکالمه هم کلا قطع بشه!..
کسی اعتراضی نمیکنه؟.. خاموش بودن شما با قطع اس ام اس, باعث شد تا mms و gprs هم قطع بشه!..
حق ما اینه؟.. چرا اجازه میدیم هر کاری با ما بکنن؟..
این همه جنگ و اختشاش و آشوب و شورش تو جهان بوده! کدوم یک از اون کشور ها اینکار رو کردن؟..
چرا باید سوژه خنده " بیگانگان " باشیم؟..
ظاهرا ما خودمون هم مشکل داریم!..
یک عصر زیبای بهاری میریم راهپیمائی " اعتراض به اختشاش گران " ..
شب اش میریم پشت بام فریاد " الله و اکبر " سر میدیم!..
تفریح و سرگرمی نداریم! همین راهپیمائی ها و " اختشاش ها " میشه سرگرمی جوون ها...
یا همه متحد بشیم و کشور رو بسازیم... یا شیشه بانک ها رو خورد کنیم و بیگانه تحریک بشه...
برای " آقایان " متاسفم.....

picaro236
Wednesday 17 June 2009, 02:50
هیچ سرویسی به غیر از مکالمه تو این چند روزه وصل نبوده!.. مکالمه هم گاهی برای چند ساعتی قطع میشه..
کسی اعتراضی نمیکنه؟.. خاموش بودن شما با قطع اس ام اس, باعث شد تا mms و gprs هم قطع بشه!..
این همه جنگ و اختشاش و آشوب و شورش تو جهان بوده! کدوم یک از اون کشور ها اینکار رو کردن؟..
یا همه متحد بشیم و کشور رو بسازیم... یا شیشه بانک ها رو خورد کنیم و بیگانه تحریک بشه...
خوب تو میگی اعتراض نکردیم sms و
gprs رو هم قطع کردن. فکر میکنی کجا زندگی میکنی؟ تو یه کشور امریکایی یا اوروپایی..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ که اپراتور شکایت کنه تضمینات و خصارت بگیره........... اشتباه نگیر اینجا ایران جهان سومهههههههههه

Vahooli
Thursday 18 June 2009, 02:14
ارشا جون یه اعتراض به نتایج انتخابات این طوری 10 12 تا کشته داده و باعث فیل ترینگ وحشیانه و قطعی های مخابراتی شده ! تو میگی بریم اعتراض کنیم ؟!!!

IMMOЯTAL
Thursday 25 June 2009, 17:11
gprs رو هم قطع کردن. فکر میکنی کجا زندگی میکنی؟ تو یه کشور امریکایی یا اوروپایی..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ که اپراتور شکایت کنه تضمینات و خصارت بگیره........... اشتباه نگیر اینجا ایران جهان سومهههههههههه

پس آروم بشینید و با خونسردی تخمه ژاپنی بشکنید و به " ایرانی " بودن خودتون افتخار کنید..
دوست من شما اشتباه کردی , اینجا ایران, دهه ی80 !

ارشا جون یه اعتراض به نتایج انتخابات این طوری 10 12 تا کشته داده و باعث فیل ترینگ وحشیانه و قطعی های مخابراتی شده ! تو میگی بریم اعتراض کنیم ؟!!!

وحید جان! دوست عزیزم.. تو دیگه چرا؟.. ما که با هم, هم عقیده هستیم!.. اصلا جالب نبود...

هیچ جای دنیا وقتی شورش میشه نظامی ها رو کاناپه نمیشینن و پپسی بخورن و اخبار bbc رو دنبال کنن..
به قول دوستان " اینجا ایران هست " , ما ایرانی ها هم خیلی خونگرم و مهربون با مسائل برخورد میکنیم..
نماز شکر بخونید که این 10 12 نفری که وحید گفت تا این لحظه به 20 نفر نرسیده..
و نیازی نیست کاری انجام بدید...
این برای سلامتی همه ی ما خوبه که قرمه سبزی مادربزرگ رو روبروی تلیوزیون بخوریم و اخبار 20:30 رو تماشا کنیم..

Vahooli
Thursday 25 June 2009, 20:28
ارشا جون اون پست من مربوط به يه هفته پيش هست . الان آمار شهادت خيلي بالاتر از اين حرفاست فكر كنم دقيقش رو نادر بدونه .

تاپيك منحرف نشه .

S M X R
Friday 26 June 2009, 12:48

آخه بگو باید به کی اعتراض کنیم!! این تظاهرات خودش یه نوع اعتراضه مردمیه که صدا و سیما با حروم خوری تمام!! میگه اغتشاش گرا ؛ فیمیدی ؟ هرکی اعتراض کنه یا اعتشاش گره یا مخالف رژیم

البته الان تعداد کشته ها خیلی بیشتر شده ( سه رقمی شده)

S M X R
Monday 29 June 2009, 12:17
یکی از دلایل قطعی خطهای موبایل در ایران میتونه این باشه :

خبرگزاری آلمان روز شنبه به نقل از مجله خبری اشپیگل گزارش داد، یک سازمان دولتی در آلمان که مسئول نظارت بر صادرات اسلحه در این کشور است، اصولاً در جریان ارسال تجهیزات کنترل مکالمات تلفنی به ایران قرار نگرفته است. هفته گذشته روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال اعلام کرد، شرکت آلمانی- فنلاندی «نوکیا زیمنس نتورکز» تجهیزات پیچیده‌ای را به ایران فروخته است که به دستگاه های دولتی این کشور این امکان را می‌دهد که تمام مکالمات تلفن همراه و نیز اینترنت را کنترل کنند. بر اساس اعلام این شرکت این تجهیزات در چارچوب یک قرارداد بلند مدت همکاری برای احداث شبکه تلفن همراه به ایران فروخته شده است. در گزارش خبرگزاری آلمان آمده است، با استفاده از این تجهیزات علاوه بر کنترل مکالمات تلفنی می‌توان پیام‌های کوتاه و نیز ویدئو کلیپ‌ها ارسالی از طریق تلفن همراه را نیز کنترل کرد. شرکت نوکیا زیمنس نتورکز می‌گوید، پیش از تصمیم برای فروش این تجهیزات به ایران بررسی‌های لازم را در باره قانونی بودن صادرات آن انجام داده و به این نتیجه رسیده است که برای صادرات این تجهیزات به ایران نیازی به کسب مجوز از سوی دولت ندارد. بر اساس این گزارش نام این تجهیزات در هیچ یک از لیست‌های مربوط به کالاهای خطرناک در آلمان که صادرات آنها به کشورهایی نظیر ایران ممنوع است ثبت نشده است، چرا که تجهیزات مورد اشاره نه کاربرد نظامی دارد و نه از آنها می‌توان در تحقیقات هسته‌ای استفاده کرد. صادرات تجهیزات کنترل تلفن همراه به ایران از طریق دوبی صورت گرفته است. رسانه‌های آمریکایی در روزهای گذشته از این تجهیزات به عنوان ابزاری برای سرکوب اعتراض‌ها نسبت به نتایج انتخابات ریاست جمهوری نام برده‌اند. منابع آمریکایی می‌گویند، با توجه به این که حدود دو هفته پیش شبکه تلفن همراه در ایران برای مدت کوتاهی قطع شد، ممکن است در آن زمان دستگاهای ذیربط در ایران سرگرم به کار انداختن این تجهیزات کنترل گسترده تلفن همراه بودند. مجله خبری اشپیگل آلمان به نقل از منابع دولتی در این کشور نوشته است، نه دولت آلمان و نه سرویس اطلاعات خارجی این کشور در جریان فروش این تجهیزات به ایران قرار نگرفته بودند.

منبع (http://www.radiofarda.com/content/F11_Iran_Nokia_Siemens_Mobile/1764102.html)

mohamad-hossin
Monday 29 June 2009, 13:53
آنتن ایرانسل که الان چند روزی است تو بعضی از ساعات روز وشب کامل قطع می شود یه جورایی انگار سیم کارت اصلا تو گوشیت نیست جالب اینجاست که کانالهای ماهواره مشکل داروصل است آنوقت موبایل تو ایران این وضع را دارد((در ضمن من دو تا سیم کارت ارانسل دارم هر دو اینگونه است))

vazirnia
Sunday 5 July 2009, 01:10
من یک سیم کارت دارم . نه میشه زنگ زد نه میشه شارژ کرد . نه میشه sms داد . شمارشو نمدونم چنده . چجوری بفهمم شمارش چنده ؟؟؟؟:286:

IMMOЯTAL
Sunday 5 July 2009, 01:22
من یک سیم کارت دارم . نه میشه زنگ زد نه میشه شارژ کرد . نه میشه sms داد . شمارشو نمدونم چنده . چجوری بفهمم شمارش چنده ؟؟؟؟:286:

من تو این مواقع از سرویس " لطفا با من تماس بگیرید " استفاده میکنم..
این سرویس که دیگه کار میکنه؟ یا اینم نمیشه؟!...

(از راست به چپ!)

*150*num#

جای جمله ی num , یه شماره ایرانسل دیگه رو بزن..

vazirnia
Sunday 5 July 2009, 01:26
من تو این مواقع از سرویس " لطفا با من تماس بگیرید " استفاده میکنم..
این سرویس که دیگه کار میکنه؟ یا اینم نمیشه؟!...

(از راست به چپ!)

*150*num#

جای جمله ی num , یه شماره ایرانسل دیگه رو بزن..
مرسی . یادم رفته بود این سرویسو . چون بیشتر وقتا کار نمی کنه می گه application down . :32: . ممنون .

Bikhial
Thursday 16 July 2009, 14:29
واقعا شورشو در آوردن من بعد از بیشتر از 20 یا 30 بار تلاش تماسم برقرار میشه,که اونم بعد از چند دقیقه مکالمه دوباره قطع میشه,و همینطور این چرخه ادامه پیدا میکه,واقعا متاسفم

IMMOЯTAL
Sunday 19 July 2009, 08:40
چند وقتی هست که قطع و وصلی ها واقعا زیاد شده..
موقع صحبت هم گاهی برای چند ثانیه ای صدای دو طرف قطع میشه..
واقعا افتضاح!..
مشکل دیگه ای که دیروز برام پیش اومد این بود که تماس با ایرانسل دقیقه ای 100 تومان از اعتبار کسر میکنه..
دیروز 45 دقیقه با شماره ی ایرانسل تماس گرفتم.. 4500 از اعتبار کسر شد...
سیم کارتی که داخل طرح قرمز هست دباید قیقه ای 56 تومان کسر کنه..
هنوز با پشتیبانی تماس نگرفتم..

IMMOЯTAL
Tuesday 21 July 2009, 10:12
چند وقتی هست که قطع و وصلی ها واقعا زیاد شده..
موقع صحبت هم گاهی برای چند ثانیه ای صدای دو طرف قطع میشه..
واقعا افتضاح!..
مشکل دیگه ای که دیروز برام پیش اومد این بود که تماس با ایرانسل دقیقه ای 100 تومان از اعتبار کسر میکنه..
دیروز 45 دقیقه با شماره ی ایرانسل تماس گرفتم.. 4500 از اعتبار کسر شد...
سیم کارتی که داخل طرح قرمز هست دباید قیقه ای 56 تومان کسر کنه..
هنوز با پشتیبانی تماس نگرفتم..

-سلام.. **** هستم.. چطور میتونم کمک تون کنم؟.. بفرمائید..
-سلام.. روز بخیر.. خسته نباشید..
-سلامت باشید..
-جناب من جدیدا یک مشکلی با نرخ تماس ها پیدا کردم.. اگر ممکنه چک بفرمائید..
-بله.. شمارتون رو بفرمائید..
...
...
......
........
-درسته.. متشکرم.. خب.. شما در حال حاظر در طرح قرمز هستید..
-صحیح..
-شما با طرح های تشویقی آشنا هستید؟
-شدیدا..
-منظورم طرح های جدید هستن..
-دقیقا..
-خب.. اجازه بدید یک تماس طولانی تون رو پیدا کنم...
-خواهش میکنم..
-خب.. اخیرا در تاریخ */* و در ساعت **:** شما یک تماس 20 دقیقه ای داشتید..
-صحیح..
-و 21564 ریال هزینه اش شده..
-و باید 11160 ریال بوده باشه.. درست میگم؟
-آممم..
-شما از تعرفه های طرح های تشویقی خبر دارید؟
-بله..
-و حتما در جریان هستید که تماس های بین خطوط ایرانسل با طرح قرمز دقیقه ای 558 ریال هست..
-درست..
-و برای من دقیقه ای 1000 ریال محاسبه میشه..
-آممم.. شما یه کاری کنید..
-جانم..
-من براتون فرم پر میکنم.. شما از طرح خارج بشید و طرح دیگه ای اتخاب کنید.. اگر دوباره مشکل داشت تماس بگیرید..
-خسته نباشید..
-یک لحظه..
-بله..
-شما امروز در ساعت **:** .. * ساعت از gprs استفاده کردید.. از تعرفه ی gprs اطلاع دارید؟
-بله.. شما هم اطلاع دارید؟
-بله..
-خیلی ممنون.. خداحافظ..
-ممنون از تماس تون.. امر دیگه ای ندارید؟
-خیر.. متشکرم..
-خدانگهدار..

از همینجا به تمام کارکنان و زحمتکشان شرکت mtn irancell خسته نباشید و خدا قوت عرض می نمایم..

mohamad-hossin
Tuesday 21 July 2009, 10:49
کلا شهرهایی که مشکل قطعی اس ام اس دارند سیم کارت ایرانسلشان تعطیل است ازهمه لحاظ ازgprs ‎ و مکالمه گرفته تا دیگر سرویسها هم از لحاظ محاسبه تعرفه هم سرویس دهی بخصوص اس ام اس که تعطیلات تابستانی را سپری می کنه!! واقعا شورشو در آوردند من اگه gprs ‎ دولتی وصل وارزان بود توشیرازتاحالا همراه اول گرفته بودم

ehsan1430
Friday 7 August 2009, 13:28
:158::20:سلام من سیم کارتم 1هفته بوق خرابی میزنه کی درست میشه؟

ir_majhool
Friday 7 August 2009, 15:19
:158::20:سلام من سیم کارتم 1هفته بوق خرابی میزنه کی درست میشه؟

شما مشکل اختصاصی داری که فقط 140 میتونه حل کنه.خوشبختانه تکنولوژی رفعشو دارن

mohamad-hossin
Friday 7 August 2009, 15:28
شیراز دیشب اگر کسی از دولتی بهت زنگ می زد اصلا صدایش را نمی شنیدی بسیار ضعیف بودوضع شبکه تو شیراز که خیلی افتضاح است

ir_majhool
Friday 7 August 2009, 16:11
زنگ زدم به 130 گفتن صبر

از شماره 0935 بهت زنگ میزنن یه یارو بهت دلیلشو میگه که چی بوده (معمولا فرداش میزنگن) بعد میگه که چقدر طول میکشه که درست شه.اونم معمولا یک هفته تا یک ماه طول میکشه

ehsan1430
Friday 7 August 2009, 16:12
نه میتونم تماس بگیرم نه اس ام اس یعنی 1طرفه شده چه قدر به روز رسانیی کار داره؟

Bikhial
Saturday 8 August 2009, 23:02
2 روزه که از صبح تا ساعت 12 شب حتی نمیتونم یه تماس عادی بگیرم//مشکل همون بروز رسانیه؟؟

ir_majhool
Sunday 9 August 2009, 11:08
منظورت از 12 شب تا صبح هست دیگه نه؟
اگه بروز رسانی باشه که خوبه.
امیدوارم مشکلات تماس از تلفن ثابت به ایرانسل حل بشه

ehsan1430
Sunday 30 August 2009, 16:49
چرا ایرانسل از ساعت 9 شب 8 صبح مثل همراه اول تعرفه کاهش نمیده و تمام روز جمعه؟بدون طرح؟برای دایمی چرا این کارو نمیکونه؟

Vahooli
Monday 31 August 2009, 14:39
برای sms داره .

mht
Monday 31 August 2009, 15:31
سلام

خواستم بدونم میشه با خود سیمکارت هدیه ، یه دونه سیمکارت هدیه دیگه هم بگیریم؟؟؟ با تکمیل ثبت نام و برقراری اولین تماس با سیمکارت هدیه ؟؟

یه سوال دیگه ؟؟

چند روز پیش من یه سیمکارت خریدم ، اون کد 50 درصد تخفبف واسه یه شماره خاص رو که میزنم ، فعال نمیشه ... چرا ؟؟

IMMOЯTAL
Monday 31 August 2009, 15:58
دیشب ساعت 3 بود که آنتن کلا قطع شد..
ساعت 6 بودکه دوباره آنتن ها برگشت..
چند شبی هست که این اتفاق میافته.. بیشتر نیمه های شب هست..
نمیدونم منطقه ای هست یا بیشتر شهرها این مشکل رو دارن..
هیچ توجه ای هم به مسائل نداره.. هنگام مکالمه یک دفعه آنتن میره و 2 3 ساعت بعد بر میگرده!

IMMOЯTAL
Monday 31 August 2009, 16:02
خواستم بدونم میشه با خود سیمکارت هدیه ، یه دونه سیمکارت هدیه دیگه هم بگیریم؟؟؟ با تکمیل ثبت نام و برقراری اولین تماس با سیمکارت هدیه ؟؟

ما اون یک سیمکارت هدیه هم نمیدونیم چیکار کنیم!
شما از سیم کارت هدیه هم یک سیم کارت هدیه دیگه طلب داری؟!..
خیر دوست عزیز.. نمیشه..
شاید در آینده با سیم کارت هدیه هم بشه 2 سیم کارت هدیه دیگه دریافت کرد...
ایرانسل غیر ممکن ها رو ممکن میسازه....

چند روز پیش من یه سیمکارت خریدم ، اون کد 50 درصد تخفبف واسه یه شماره خاص رو که میزنم ، فعال نمیشه ... چرا ؟؟

منم نمیتونم فعال کنم..
سرویس های جدید همیشه مشکل داشتند..
صبر داشته باشید.. زمان همه چی رو درست میکنه..
ولی سرویس هائی که خیلی به نفع شرکت باشه مثل ساعت کار میکنه!

IDn
Monday 31 August 2009, 16:58
متاسفانه اون چیزی که از ایرانسل انتظار داشتیم رخ نداد..:190:
رفته رفته به جای این که کیفیت شبکه خوب بشه داره بدتر میشه...:158:

جی پی ار ای که چند هفته هست سرعتش خیلی خیلی کم شده...
تماسم که الان به زور میشه گرفت..
البته آنتن من از دیشب ساعت 2:09 هی میره و میاد.. از دیشب تا الان نتونسم ازش استفاده کنم:2:

Tehranshahr
Monday 31 August 2009, 22:38
اینجا هم آنتن دیشب قطع شد که هیچ ، امروزم مرکز تهران بودم آنتن یا نبود یا اگه آنتن داشت با نداشتنش هیچ فرقی نداشت چون همه ی سرویس ها تعطیل ، یواش یواش دارم متقاعد میشم بندازمش سطل آشغال خیالم راحت بشه!

ir_majhool
Wednesday 2 September 2009, 23:11
امروز ساعت 10 تماس برقرار نمیشد ولی sms میرفت.در گرگان

Bikhial
Friday 4 September 2009, 20:09
کسی تونسته شماره جادویی و طلایی رو هردو رو باهم فعال داشته باشه؟؟

vazirnia
Friday 4 September 2009, 20:23
کسی تونسته شماره جادویی و طلایی رو هردو رو باهم فعال داشته باشه؟؟
میشه فعال شه . اما یک شماره را نمی تونی هم توی طلایی داشته باشی هم جادویی . البته مال بعضیا میشه . ایرانسله دیگه . هرچی بگی ازش برمیاد .

nader324
Friday 4 September 2009, 23:54
من توی هر 2تاش بود اما دیروز فهمیدم از فهرست طلایی در آمده!!!

IMMOЯTAL
Monday 7 September 2009, 02:11
از ساعت 23 تا این لحظه آنتن ها قطع شدند!
البته فکر میکنم مشکل منطقه ای باشه..
خیلی عالیه..
به هر حال آنتن های ایرانسل هم باید شب ها استراحت کنند.

IMMOЯTAL
Monday 21 September 2009, 13:35
فکر میکنم ضروری ترین و مهمترین سرویس, مکالمه ی صوتی باشه!..
در درجه ی اول باید این سرویس بهبود پیدا کنه..
وقتی در شرایط خاص هنگام تماس با پیغام Network Busy مواجه میشید, سرعت 512kb/s سرویس GPRS هم نمیتونه مفید واقع بشه..
من تو بارندگی های اخیر تو منطقه ای گیر افتاده بودم که دسترسی به تلفن ثابت نداشتم..
هر چه قدر سعی کردم با ایرانسل ام تماس بگیرم, یا DC میشد, یا network busy..
ما به کیفیت و پوشش بهتر سرویس مکالمه احتیاج داریم..
ویترین و فال حافظ و بازی ماریو دردی رو دوا نمیکنه و بیشتر جنبه ی تزئینی داره..
با ارائه ی این سرویس های جدید فقط تلاش میکنند " نخستین " باشند!..
بعد از گذشت دو سال و اضافه شدن این همه سرویس جدید, هنوز یه مکالمه ی با کیفیت و بی دغدغه رو تجربه نکردیم!.

Farhad 8904
Wednesday 30 September 2009, 00:19
چرا وقتي از تلفن ثابت به ايرانسل زنگ مي زني صدا قطع و وصل ميشه؟

IMMOЯTAL
Wednesday 30 September 2009, 17:51
چرا وقتي از تلفن ثابت به ايرانسل زنگ مي زني صدا قطع و وصل ميشه؟

ایرانسل به ایرانسل هم قطع و وصل میشه.. فرقی نداره با چه شماره ای تماس میگیرید!

تقریبا دو هفته ای میشه که هر روز از ساعت 17 تا 22 الی 23 تماس های خروجی مشکل پیدا میکنه..
و برقراری تماس به هیچ وجه ممکن نیست.. و نمایشگر آنتن ( به شکل 100%) بیشتر نماد زیبائی گوشی هست!..
- خیلی عالیه.. واقعا راضی ام..
- جایزه هم داره؟
- من ایرانسل رو بخاطر جایزه اش نخریدم.. بخاطر کیفیت اش خریدم.

vazirnia
Thursday 1 October 2009, 00:57
همش تماس ها failed میشه . الان یه هفته ای هست . باید هر شماره ای رو حداقل 10 بار گرفت تا بتونه وصل شه . علت چیه ؟؟؟؟

pedram_sad
Thursday 1 October 2009, 22:27
من رو باش اومده بودم اینجا مطرح کنم :64:
نگو همه دارن عذاب میکشن :254:
اینجا ( شمال ) دقیقا 2 هفته میشه از ساعت 17 تا 23:45 با این که نمایشگر انتن پره هیچ کاری نمیشه کرد
نه sms نه call نه gprs
و این 2 هفته از دیشب با قطع شدن 24 ساعته شبکه تکمیل شد
از دیروز 4 شنبه 8 مهر ساعت17 قطع شده و تاحالا یعنی 5 شنبه 9 مهر ساعت 21 هنوز رو هواست

ادم میونه چی بگه
بی خود نیست چند تا از دوستام سیم کارت هاشون رو جلو چشم من در اوردن انداختن تو جوب اب اونم 35 های رندی که تا 20 تومان هم پول داده بودن بالاش

به مسولینش باید گفت :
Keep up the good work :85:

IMMOЯTAL
Friday 2 October 2009, 02:41
امروز ایرانسل روز سختی رو پشت سر گذاشت..
جمهوری - پاساژ علائدین : آنتن 0% .. برقراری تماس ممکن نیست..
از کسانی که در اطراف ام ایرانسل داشتند سوال کردم.. تنها من این مشکل رو نداشتم..
مناطق دیگری هم بودند که امروز از صبح تا عصر مشکل داشتند.

Tehranshahr
Friday 2 October 2009, 02:55
امروز ایرانسل روز سختی رو پشت سر گذاشت..
جمهوری - پاساژ علائدین : آنتن 0% .. برقراری تماس ممکن نیست..
از کسانی که در اطراف ام ایرانسل داشتند سوال کردم.. تنها من این مشکل رو نداشتم..
مناطق دیگری هم بودند که امروز از صبح تا عصر مشکل داشتند.
دم خونه ما که همیشه آنتن 0 هست با اینکه 500 متر اونور تر دکل ایرانسل هست!

pedram_sad
Friday 2 October 2009, 17:49
خوب از دیشب ساعت 11 دوباره برقرار شد و در یک رخداد عجیب شدیدا داره کار میکنه
sms فوق العاده سریع میرسه و Deliver میاد
call با یک بار اقدام بر قرار میشه و بدون قطع و وصل شدن کار میکنه
gprs هم عالی شده

البته بعید میدونم همینطوری بمونه :190:

Farhad 8904
Friday 2 October 2009, 18:17
خوب از دیشب ساعت 11 دوباره برقرار شد و در یک رخداد عجیب شدیدا داره کار میکنه
sms فوق العاده سریع میرسه و deliver میاد
call با یک بار اقدام بر قرار میشه و بدون قطع و وصل شدن کار میکنه
gprs هم عالی شده

البته بعید میدونم همینطوری بمونه :190:

شايد شبكه اون جا بهتر شده باشه

vazirnia
Friday 2 October 2009, 20:46
چقدر تعریف کردی . هرکی ندونه فکر میکنه اپراتور ایران vodafone .ما که انگار اصلا قطعه شبکه . خودمونو می کشیم تا یه زنگ بزنیم . sms بدیم .

Bikhial
Friday 2 October 2009, 21:26
من فقط یک مشکله که اساسی رو اعصابم میره و از اولین روزایی که ایرانسل امد این مشکل رو داشتم//
اونم اینه که وسط مکالمه یهو صدا قطع میشه و بدجور میره رو اعصاب آدم//
همین یه مشکلشو هنوز حل نکردن چه برسه به بقیه مشکلاتش

Farhad 8904
Friday 2 October 2009, 22:27
به نظر من ايرانسل هرچي باشه كيفيت مكالمش خيلي بهتر از همراه اوله!

vazirnia
Saturday 3 October 2009, 00:24
به نظر من ايرانسل هرچي باشه كيفيت مكالمش خيلي بهتر از همراه اوله!
ما که نمتونیم یه زنگ بزنیم . مگه شما بیای واسمون شماره بگیری . :243:

pedram_sad
Saturday 3 October 2009, 00:47
تعریف نیست
واقعیته
همون طور که بعضی وقت ها فاجعه میشه و اون هم واقعیتیه
من این خط رو که دایمی هم هست رو 2 ماه بعد از این که ایرانسل وارد کشور شد و کارش رو شروع کرد خریدم و تو این مدت تقریبا 3 ساله انواع و اقسام وضعیت ها رو گذروندیم

وقتی به اون اوایل و مشکلات فجیعش ( هنوز هم مقداریش باقیه ) فکر میکنم گریم میگیره :254:

این خط رو یکی 190 میخواد ازم نمیدم بهش :64:

TempesT
Saturday 3 October 2009, 11:31
تو تبریز که هیچ مشکلی تو تماس نیست ...

همه خطوط و به راحتی میگیره

فقط چند روز پیش یه مشکلی پیش اومده بود که وسط مکالمه قطع میشد که اونم حل شده.

همراه اول همه خطوط هم ایرانسل هم خطوط اعتباریشو به زور میگره

vazirnia
Saturday 3 October 2009, 16:57
تعریف نیست
واقعیته
همون طور که بعضی وقت ها فاجعه میشه و اون هم واقعیتیه
من این خط رو که دایمی هم هست رو 2 ماه بعد از این که ایرانسل وارد کشور شد و کارش رو شروع کرد خریدم و تو این مدت تقریبا 3 ساله انواع و اقسام وضعیت ها رو گذروندیم

وقتی به اون اوایل و مشکلات فجیعش ( هنوز هم مقداریش باقیه ) فکر میکنم گریم میگیره :254:

این خط رو یکی 190 میخواد ازم نمیدم بهش :64:
من از اولین روزی که ایرانسل سیم کارتشو عرضه کرد سیم کارت ایرانسل دارم . الان خیلی از اون اوایل بدتر شده . تنها چیزی که تو این 3 سال بعتر شده پوشش شبکه بوده و بس . وضعیت تعرفه ها ، آنتن دهی داخل شهر , sms ها ,gprs و .... همه و همه روز به روز داره بی کیفیت تر و گرون تر میشه . حالا کیفیتش خوب شه گرونیش مهم نیست . باز میشه رو حساب کیفیتش گذاشت . اما هرروز ایرانسل سرویس های جدیدتری رو به مردم معرفی می کنه که این سرویس های جدید جلوی پیشرفت و بعبود همون کم ترین امکانات و سرویس ها (call , sms) رو می گیره ... چون قدرت پیشرفت نداره . اون قدر که سرویس میده به فکر بهبودشون نیست ... :254:

ir_majhool
Sunday 4 October 2009, 13:31
شما که در مشهد زندگی میکنین چرا از کیفیت ایرانسل مینالین
اونجا که یکی از بهترین شهر های ایرانسله
تو همین گرگان هرجای شهر بری همراه اول فقط 1 یا 2 خط آنتن داره من نمیدونم با این وضعیت چجوری مشترکین در دسترس قرار میگیرن
ولی کیفیت تماس ایرانسل همینطوری ثابت مونده تنها مشکلی که ما داریم در گرگان اینه که اصلا نمیشه از تلفن پابت به ایرانسل زنگید
دلیلشو میدونین چیه دیگه؟ اینترکانکشن

vazirnia
Sunday 4 October 2009, 16:55
شما که در مشهد زندگی میکنین چرا از کیفیت ایرانسل مینالین
اونجا که یکی از بهترین شهر های ایرانسله
تو همین گرگان هرجای شهر بری همراه اول فقط 1 یا 2 خط آنتن داره من نمیدونم با این وضعیت چجوری مشترکین در دسترس قرار میگیرن
ولی کیفیت تماس ایرانسل همینطوری ثابت مونده تنها مشکلی که ما داریم در گرگان اینه که اصلا نمیشه از تلفن پابت به ایرانسل زنگید
دلیلشو میدونین چیه دیگه؟ اینترکانکشن
بله. تا هفته پیش خیلی عالی بود . مخصوصا تماس . با یک بار تماس هم خیلی راحت میشد زنگ زد. اما از یک هفته پیش هرشمالره رو بیش تر از 10 بار باید بگیری تا موفق بشی . تازه بعد از اینکه وصل میشه . یا صدا نمیاد . یا وسط مکالمه بعد از چند دقیقه قطع میشه . sms ها هم که همش یا failed میشه یا اگر سند میشه دلیور نمیشه .

IMMOЯTAL
Monday 26 October 2009, 16:59
تقریبا دو هفته ای هست که تماس ها به شدت افتضاح شده..
باید چندین بار به طور متوالی تماس بگیری تا وصل بشه..
چند بار هم وقتی پشت خطی داشتم تماس روی خط قطع شده.

mrmq
Monday 26 October 2009, 21:03
اوضاع تو تبريز قمر در عقربه و قتي با همراه اول تماس ميگيري ميگه مشترك mtn در حال مكالمه مي باشد

IDn
Tuesday 27 October 2009, 04:56
مشهدم بهم ریخته
نه اس ام اس به راحتی می ره
نه gprs خوبه
تماس هم که به جای خود داره:2: مخصوصا به همراه اول!!

vazirnia
Tuesday 27 October 2009, 11:45
مشهدم بهم ریخته
نه اس ام اس به راحتی می ره
نه gprs خوبه
تماس هم که به جای خود داره:2: مخصوصا به همراه اول!!
من به همراه اول sms مشکلی ندارم . اما به ایرانسل افتضاحه . تا دیروز گناباد بودم عالی بود شبکه . انگار میگی اماراته . تماس ها sms/ ها چه سرعتی می رفت .

ir_majhool
Tuesday 27 October 2009, 13:39
گرگان که بد نیست تو اس ام اس های 3تاییش یه خورده دیر دلیور میشه که اونم فک کنم طبیعی هست چ.ن به مسیج سنتر طرف مقابلم بستگی داره
mms هی 30 کیلوبایتی هم خوب میرن خوبی mms اینه که وقتی دلیوریش اومد بعد پول کم میکنه

TempesT
Tuesday 27 October 2009, 15:18
اوضاع تو تبريز قمر در عقربه و قتي با همراه اول تماس ميگيري ميگه مشترك mtn در حال مكالمه مي باشد

تبریز که من اصلاً مشکلی ندارم :4:

ehsan1430
Tuesday 27 October 2009, 16:43
مشهدم که من اصلاً مشکلی ندارم

yahosein
Tuesday 27 October 2009, 17:37
منم تو تهران هیچ مشکلی ندارم.....

vazirnia
Tuesday 27 October 2009, 18:34
مشهدم که من اصلاً مشکلی ندارم
شما کدوم منطقه ای ؟

mory_sr
Tuesday 27 October 2009, 20:12
ولي تو ساري يه مشكلي هست وسط مكالمه صدات يه جوري ميشه (شبيه آدم آهني) الان يه هفته اي هست كه اين مشكل هست

ehsan1430
Tuesday 27 October 2009, 20:57
ملک اباد .شما کجای مشهد اگه شما مشکل دارین؟

ir_majhool
Tuesday 27 October 2009, 23:28
خوب من اصلاح میکنم
امشب برای یه sms بیشتر از زمان معمول و عادیش در حلت سندینگ موند و اینکه فک کنم دوستم یه sms هم در جواب بهم داد که هنوز به دستم نرسیده
در تماس هم یه مقداری مشکل داشتم
ساعت های 6:30 تا 7 شب بعدش فک نکنم مشکلی بود البته امروز تماسام خیلی کم بود نمیشد رو وضعیت شبکه قضاوت کرد

vazirnia
Wednesday 28 October 2009, 00:45
ملک اباد .شما کجای مشهد اگه شما مشکل دارین؟
من شهرک غربم . البته توی شریعتی مشکلی نیست . بیشتر مشکلم توی حجاب و امامیه است . امروز از اون سمت اومدم مشکلی نداشتم .احمدآباد عالی بود .

IDn
Wednesday 28 October 2009, 01:27
من شهرک غربم . البته توی شریعتی مشکلی نیست . بیشتر مشکلم توی حجاب و امامیه است . امروز از اون سمت اومدم مشکلی نداشتم .احمدآباد عالی بود .

شهرک غرب:243: همون قاسم آباد خودمون دیگه:4:

منم اونجاها هستم (فلاحی)

اس ام اس ها خیلی دیر می رن . فعلا این بزرگترین مشکلمه